סקר אתרים ומקומות ברשת למציאת נשואים/נשואות מעלה תמונה עגומה בטירוף...

EYAL20201

Member
אפליקציות שובבות כמו טינדר ודומיו הפכו בצורה שאולי תפתיע אתכם ל 99% מחפשות קשר רציני וזוגי חוקי למהדרין לא פרי אסור ולא נעליים. האפליקציה מלאה מחפשות קשר זוגי שמרני מונוגמי גלוי חוקי ורשמי לגמרי. לא שזה רע. אחלה דווקא. אבל כל השם שיצא לאפליקציה הזאת של מחפשי זיונים רחמנן ליצלן או מחפשי ומחפשות קשר סודי בגין נישואים.. כבר לא רלוונטי. כאלה פשוט לא קיימים שם כמעט בכל. אחוז אפסי.
ואתרים כמו אשלי מדיסון הדיוע בכל העולם כמקום למטרות אלה התגלה מאוד מהר כבלוף אחד גדול כאשר התברר ש 80% מהפרופילים של הנשים בו הם פרופילים מזויפים שהושתלו על ידי עובדי האתר עצמו לנפח את מספר הנשים המעוניינות ב משהו טוב ודיסקרטי מחוץ לבית... רוב האתר הזה מבוסס על הונאה אחת גדולה.
האפליקציות המעטות הנוספות מלאות במחילה בערבים ושאר ירקות לא רצויים ושוב שפע של פרופילים מזויפים או פסיכופתים שאלוהים יודע מאיזה כוכב הם נחתו...

איפה הימים שבהם גבר או אישה שרצו רומן ארוך ומתוק יכלו למצוא את הפרטנר/ית המתאים להם ברשת בלי להתקל רק בקומץ אתרים רודפי בצע שרוב פרופילי הנשים בו הם הונאהאחת גדולה של מתחזקי האתר ???

Yakir4179

Well-known member
אפליקציות שובבות כמו טינדר ודומיו הפכו בצורה שאולי תפתיע אתכם ל 99% מחפשות קשר רציני וזוגי חוקי למהדרין לא פרי אסור ולא נעליים. האפליקציה מלאה מחפשות קשר זוגי שמרני מונוגמי גלוי חוקי ורשמי לגמרי. לא שזה רע. אחלה דווקא. אבל כל השם שיצא לאפליקציה הזאת של מחפשי זיונים רחמנן ליצלן או מחפשי ומחפשות קשר סודי בגין נישואים.. כבר לא רלוונטי. כאלה פשוט לא קיימים שם כמעט בכל. אחוז אפסי.
ואתרים כמו אשלי מדיסון הדיוע בכל העולם כמקום למטרות אלה התגלה מאוד מהר כבלוף אחד גדול כאשר התברר ש 80% מהפרופילים של הנשים בו הם פרופילים מזויפים שהושתלו על ידי עובדי האתר עצמו לנפח את מספר הנשים המעוניינות ב משהו טוב ודיסקרטי מחוץ לבית... רוב האתר הזה מבוסס על הונאה אחת גדולה.
האפליקציות המעטות הנוספות מלאות במחילה בערבים ושאר ירקות לא רצויים ושוב שפע של פרופילים מזויפים או פסיכופתים שאלוהים יודע מאיזה כוכב הם נחתו...

איפה הימים שבהם גבר או אישה שרצו רומן ארוך ומתוק יכלו למצוא את הפרטנר/ית המתאים להם ברשת בלי להתקל רק בקומץ אתרים רודפי בצע שרוב פרופילי הנשים בו הם הונאהאחת גדולה של מתחזקי האתר ???​
כרווק פנוי יכול לומר לך ומבין גם את הנשים שרושמות לקשר רציני,אני לא הייתי רושם במקומן,אלא מבהיר בשיחה אם יש קליק את מה שאני רוצה,דוקא שכותבים לקשר רציני ובא לי עליה מינית אז זה יותר מגרה ומסקרן..
רומן אסור נוצר בסביבה הקרובה בעיקר עבודה סביבה קבוצות תמיכה או קבוצות תחביבים,יש נשואות בטינדר הן פשוט מסננות היטב ורובן ביחסים פתוחים ,גם פנויות לקשר רציני אני מעדיף להכיר דרך שידוך או בעולם המציאות פחות באפליקציות,וזה מהסיבה אם את אטרקטיבית אז למה את צריכה אפליקציה או לבנות פרופיל ?​

ben3211

Member

איפה הימים שבהם גבר או אישה שרצו רומן ארוך ומתוק יכלו למצוא את הפרטנר/ית המתאים להם ברשת בלי להתקל רק בקומץ אתרים רודפי בצע שרוב פרופילי הנשים בו הם הונאהאחת גדולה של מתחזקי האתר ???
|כן| אייל, היטבת להציג את המצב העגום השורר ברחבי הרשת.
אבל מבלי להעליב או לפגוע חלילה, אתה חושב שפה בתפוז המצב יותר טוב?
תראה, זה לא סוד שאני גבר נשוי שמחפש סטוצים, אך כל מה שאני נתקל (לא בפורום הזה) הן נשים מאד מבוגרות
שכל רצונן הוא לעקוץ להעליב ולפגוע באחרים.
למה הן עושות את זה?
כנראה מכך שהן כבר לא נחשקות, הן בשל גילן הגבוה, והן בשל מראן הלא אטרקטיבי.
ואז כל יעודן וכל מרצן הוא, "להכניס סיכות".
כמו באות להגיד: אם אני לא מזדיינת, אז אף אחד לא יזדיין כאן יותר. :)

Yakir4179

Well-known member
|כן|
אייל, היטבת להציג את המצב העגום השורר ברחבי הרשת.
אבל מבלי להעליב או לפגוע חלילה, אתה חושב שפה בתפוז המצב יותר טוב?
תראה, זה לא סוד שאני גבר נשוי שמחפש סטוצים, אך כל מה שאני נתקל (לא בפורום הזה) הן נשים מאד מבוגרות
שכל רצונן הוא לעקוץ להעליב ולפגוע באחרים.
למה הן עושות את זה?
כנראה מכך שהן כבר לא נחשקות, הן בשל גילן הגבוה, והן בשל מראן הלא אטרקטיבי.
ואז כל יעודן וכל מרצן הוא, "להכניס סיכות".
כמו באות להגיד: אם אני לא מזדיינת, אז אף אחד לא יזדיין כאן יותר.
:)
תלמד כלל מי שלא מכבד גבר בהכרות ראשונית גם ברשת ישר לעשות חסימה ,לא מתעסקים עם פצועות ושרוטות אפילו בקשר אסור!​

ben3211

Member
תלמד כלל מי שלא מכבד גבר בהכרות ראשונית גם ברשת ישר לעשות חסימה ,לא מתעסקים עם פצועות ושרוטות אפילו בקשר אסור!​
נכון. |כן|
אני באופן אישי מאד מעריך אישה שכבר בפגישה הראשונה אומרת לך את מה שהיא חושבת.
"שחקניות" יש למכביר בהוליווד.
הקטע הוא שהרוב משחקות מישהי שזאת לא היא ואנחנו הגברים חלקנו תמימים, נופלים בפח.
אני כזה, בפגישה הראשונה כשאני יושב מולה בבית הקפה אוחזים ידיים, אני לא רואה אישה.
אני רואה מלאך שהרגע ירד אלי מהשמיים. :-D

Yakir4179

Well-known member
נכון.
|כן|
אני באופן אישי מאד מעריך אישה שכבר בפגישה הראשונה אומרת לך את מה שהיא חושבת.
"שחקניות" יש למכביר בהוליווד.
הקטע הוא שהרוב משחקות מישהי שזאת לא היא ואנחנו הגברים חלקנו תמימים, נופלים בפח.
אני כזה, בפגישה הראשונה כשאני יושב מולה בבית הקפה אוחזים ידיים, אני לא רואה אישה.
אני רואה מלאך שהרגע ירד אלי מהשמיים.
:-D
יש משחקי משיכה אתה יודע ,אם היא תהיה צפויה אתה תתפוס תחת עליה ולא תתלהב או שתהיה במתח ותבהה בטלפון לשמוע ממנה,אם הייתי בקשר אסור אז מכבדים בהדדיות ולא מפתחים ציפיות וכו ממנה או ממנו​

אבח"י

Well-known member
מה??
לא הבנתי.
מה פירוש כל מי שלא מכבד גבר?

Yakir4179

Well-known member
מה??
לא הבנתי.
מה פירוש כל מי שלא מכבד גבר?​
מי שלא מכבדת גבר התכונתי,בטח גם גברים מתנהגים מגעיל בהכרויות שלך ,מי שאין לו כבטד לזולת חבל על הזמן אז גם בזוגיות הוא יהיה על הפנים..​

אבח"י

Well-known member
מי שלא מכבדת גבר התכונתי,בטח גם גברים מתנהגים מגעיל בהכרויות שלך ,מי שאין לו כבטד לזולת חבל על הזמן אז גם בזוגיות הוא יהיה על הפנים..​
הבנתי.
אז לא כבוד לגבר, אלא כבוד לזולת.
בטוח שגם "אצלך" כמו "אצלי" פעמים רבות מתחילה שיחה, ואז אתה עונה על שאלת מפתח/סינון [שאין לך מושג מה היא] ומייד המשוחח/ת נעלמים מהמסך וחוסמים אותך.

Yakir4179

Well-known member
הבנתי.
אז לא כבוד לגבר, אלא כבוד לזולת.
בטוח שגם "אצלך" כמו "אצלי" פעמים רבות מתחילה שיחה, ואז אתה עונה על שאלת מפתח/סינון [שאין לך מושג מה היא] ומייד המשוחח/ת נעלמים מהמסך וחוסמים אותך.​
ממש לא בדרך אני מזהה מי מולי והתנהגותו גם ברשת ,זה מורגש מה שנקרא ,בטלפון בשיחה אתה כבר מאמת את זה​

אבח"י

Well-known member
במחילה, שנאתי את "במחילה" שלך שהוא צבוע לגמרי. לו רצית היית מכליל את הקבוצה המסומנת שלך ב"שאר ירקות".
אני מכיר את גריינדר של ההומואים - אפליקציה איומה ודוחה במיוחד.
לא חסרות קבוצות מתאימות ב- FB

Ellis Murphy

Well-known member

Video killed the radio star
יש מלא פורומים בפייסבוק אבל הקונספט שם כל כך שטחי שזה נורא.
אבל מצד שני הפורומים שהיו.... אתה רואה את התוצאה...

אבח"י

Well-known member
דווקא פגשתי איש נפלא מהפיליפינים, התפתח רומן טרנסאטלנטי, אבל הוא באחת הפעמים עשה לי את הקטע הקורבני-משהו, ואם יש משהו שאני שונא, אלה מסכנים ואומללים על דעת עצמם, ללא טריגר אמיתי.
חוסל מיידית הקשר. נחסם לגמרי.

ben3211

Member
דווקא פגשתי איש נפלא מהפיליפינים, התפתח רומן טרנסאטלנטי, אבל הוא באחת הפעמים עשה לי את הקטע הקורבני-משהו, ואם יש משהו שאני שונא, אלה מסכנים ואומללים על דעת עצמם, ללא טריגר אמיתי.
חוסל מיידית הקשר. נחסם לגמרי.
שמתי לב שרוב הגברים האסייתים הם חלקים ללא שיער ברוב חלקי הגוף, חלקם אפילו נשיים כאלה.
לו אני על אי בודד בלי אישה אבל עם אסייאתי? (יעני רובינסון קרוזו וששת)
אני חושב שבחודש הראשון הייתי שולח אותו ללקט שורשים.
בחודש שאחרי זה, אני כבר לא בטוח ששורשים הם בראש מעייניי.
אילו ששת היה יודע מה מחכה לו.. ;-)
הוא היה קופץ לים בבהלה ומנסה להגיע בשחיה לחופי אוסטרליה. :-D

doriangray011

Well-known member
היו זמנים של אתרים רציניים ומכובדים שקישרו בין נשואים. הכפיה הדתית הגיעה אף אלייהם והם נפלו או הסירו את האפשרות הזו. אפילו Jdate השמרני החזיק את המשבצת נשוי באפשרויות הבחירה.
נכון להיום זה הפורום היחידי שנותר 🥲🥲

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היו זמנים של אתרים רציניים ומכובדים שקישרו בין נשואים. הכפיה הדתית הגיעה אף אלייהם והם נפלו או הסירו את האפשרות הזו. אפילו Jdate השמרני החזיק את המשבצת נשוי באפשרויות הבחירה.
נכון להיום זה הפורום היחידי שנותר 🥲🥲
נכון להיום זה הפורום היחידי שנותר 🥲🥲,,מצויין לא?

EYAL20201

Member
אז ככה: הקבוצות בפייסבוק הם זוועה ברובן. יש שם מלא מלא תת רמה. אנשים שכותבים עם שגיאות כתיב. פרחות וערסים עם רגל וחצי בקבר, וחוסר יכולת לנסח מפשט אחד נורמאלי בלי שגיאות. שלא לדבר על זה שאם כבר נוצר קשר זה כמעט תמיד נשמע כמו התחלה מייגעת של ראיון עבודה. תודה. אבל לא תודה.
האפליקציות מזעזעות. לא יודע אם זה תוצאה של שמרנות , לא חושב, והשטויות שאני קורא כאן על זה שמוצאים במקום העבודה או במעגלי חברים ??? או בקבוצות עם תחביבים דומים זה שטויות. אף אחד או אחת לא יסכן את עצמו ואת משפחתו ומסגרת הקן הקרוב עם אדם שהוא מכיר מסביבתו הקרובה. מי שרוצה לנהל רומן נפלא אבל בטוח יעדיף או תעדיף תמיד דווקא רחוק, ולא מהסביבה המוכרת.
בקיצור - המצב בקקט. בסוף נחזור בתשובה וזהו...

אבל לפני כן הינה קצת פרטים עליי, כי נדמה לי שזה יכול להיות גם סוג של מקום להכיר:

בן 40+
1.83 (בקיץ. בחורף מרוב אושר על הגשם שיורד זה יכול לגדול שם בעוד כמה סנטימטר)
בשלן אמיתי שאוהב את המטבח והמטבח אוהב אותו. מעביר סדנאות לאפיית לחמים (כן, גם באופן פרטי וקבוצתי) ועוסק במה שאני הכי אוהב...
אשמח להכיר דרך כאן או שם או כל מקום אחר. נשואה או פרודה. ורצוי מאוד מאיזור המרכז.
כזאת שהדבר שהכי מפותח אצלה הוא האינטלגנציה הרגשית.. וזה מה שחשוב גם לה ..
למערכת יחסים הכי דיסקרטית בעולם.. מהסוג החכם שמתפתח לאט לאט..
ומתבסס קודם כל על חברות טובה. אמון (בדיוק ככה) בטחון, משיכה גם אינטלקטואלית ורגשית.. ובסוף ברור שכל השאר...

(-:

למעלה