סקר חדש:

AeroTom

New member
סקר חדש:

מהם שלושת ביצועי ה-Live שאתם הכי אוהבים? שיר אחד מכל אלבום Live של הלהקה: 1. Live Bootleg 2. Classics Live 3. a Little South Of Sanity שלי: 1. Sick as a dog 2. Train kept a rollin 3. Dream on אני שזה קשה לבחור רק ביצוע אחד מכל דיסק אבל זה אפשרי בסופו של דבר...

Aeroguy

New member
תשובה:

1. Toys In The Attic 2. Movin' Out 3. Back In The Saddle אני מניח שאתה מתייחס לשני הקלאסיקס כאלבום אחד; כל האלבום הראשון, חוץ מקינגז אנד קווינז ומייג'ור ברברה לקוח מהופעה ב- 14.2.84, והגיטריטים שם הם קרספו ודופיי; טריין שמה חתוך באמצע - 3 דקות סולו של קרספו והסיומת המסורתית חתוכים!

AeroTom

New member
התכוונתי ל-Complete

ואמרת לי שהורידו שם ב-Train את הסוף... וגם בגלל שזה עם קרספו ודופיי רציתי לבחור את Train מ-Live bootleg שזה מסיים נפלא את הדיסק הקסום אבל הייתי חייב משם את Sick as a dog... Movin' out באמת נפלא ב-Classics וגם את Toys אני מאוד אוהב בלייב! (Its about time!)

SaintJohn

New member
בלי שום ספק../images/Emo70.gif

1. Lord Of The Thighs 2. Movin' Out 3. Love In An Elevator ואת זה אני קובע מבלי למצמץ אפילו פעם וחצי. אחלה סקר, תומר! סחתיקה על היוזמה! כן ירבו

AeroTom

New member
בלי שום ספק

ביצוע מעולה של Lord of the thighs ב-Live bootleg ! גם What it takes אכן נחמד ב-LSOS שזה איטי בהתחלה... רציתי לשאול גם אולי מה האהוב עליכם מבין שלושתם אבל זה די ברור ש-Live bootleg לוקח (לפחות בשבילי...וגם אצל נועם וגיא אני משער
)

rocket

New member
אני דווקא מעדיפה את

little south of sanity כי זאת הופעה שמכסה אשכרה רוב מוחץ מכל התקופות של אירוסמית (למרות שחסר שם כמה קלאסיקות טובות)

AeroTom

New member
לא ממש...

ב-Little south of sanity יש רק 7 שירים (מתוך 23) שהם מהאלבומים של הסבנטיז...

rocket

New member
יש שלוש עשורים נכון ?

שנות ה 70 שנות ה 80 ושנות התשעים ... כל תקופה קבלה בערך שליש כמו שציינתי בהודעה שלי חסרים שם כמה מהקלסיקות. אבל עדיין אני מוצאת את ההופעה הזאת דווקא מאוד מאוד כייפית לשמיעה

SaintJohn

New member
משאיר להם אבק

הבוטלג אצלי במקום הראשון בפער ניכר מהשניים האחרים. סניטי מקום שני והקלאסיקס שלישי. האמת היא שלא שמעתי את הקלאסיקס מלא זמן, וזה היה מאז ששמעתי שהרוב הוא עם קרספו ודופיי. לקחתי את זה קשה...

rocket

New member
תשובות שלי

1.sweet emotion 2.back in the saddle 3. what it takes and hole in my soul

למעלה