סקר:מי הכי כוסית בהישרדות?

MIIKLE

New member
תראה יש פה יתרונות לכאן ולכאן

דווקא בחורות שיש להם נשיות מוגזמת יכולות להיות די מעיקות ואני יודע את זה מניסיון.יצאתי פעם עם מישהי שהייתה מכורה לשופינג והיא גררה אותי למיליון חנויות בגדים כדי למדוד בגדים וזה היה מעיק לגמרי והיא הייתה טכנופובית לגמרי ולא השתמשה כמעט במחשב.אם בחורה נראית טוב אבל היא מגניבה ואוהבת לשחק בפלייסטיישן או לחרוש על משחקי רשת ביחד זה יכול להיות חבל על הזמן.קח לדוגמא את עדי נוימן היא שילוב מדהים של יופי מתפרץ ותחומי עניין שמעניינים בנים היא ידועה בזה שהיא אוהבת משחקי מחשב ומדע בדיוני .נראה לי שליעד היא מהבחורות המגניבות האלה שיכולים לי ליהיות איתה הרבה תחומי עניין משותפים מהבחינה הזו.

MIIKLE

New member
הוא לא כוסית

הוא רובוט

MIIKLE

New member
חחח לא הייתי מתנגד לאחת כזו

והייתי מקבל אותה על כל פגמיה כולל ה"פה העקום" וה"פרצוף הסתמי" מאיפה הגעת לזה בכלל ?רואים שאת לא גבר אם שמת לב לכל הפרטים הלא משמעותיים האלה שלדעתי גם לא נכונים.

Matsman

New member
לגמרי.

היא מרגיזה אותי עם השליליות הגוברת שלה, אבל אין ספק שהיא כוסית.

השורד

New member
שלי

3. נועה 2. אינה 1. יעל הג'ינג'ית ההורסת (נשים את האופי שלה בצד)

emili3

New member
לפי דעתי:

מקום שלישי-אביטל. היא יפה מאד, עם גוף מושלם מקום שני-אביגיל. היא מהממת. סוג של פוקהונטס. אני מתה על צורת הדיבור שלה-ילדה מתוקה מאד. וזה יפה שהיא מלאה. גם אני מלאה ונאה ולכן אני תומכת בבנות שמלאות במקומות הנכונים. זה מאד סקסי. לא כולן צריכות להיות דוגמניות ומקלות מקום ראשון-אינה. היא יפהפיה אמיתית ותמיד נעים להסתכל עליה. מותק של בחורה... *יאמר לפרוטוקול שאני סטרייטית לחלוטין אך אני אוהבת לפרגן תמיד לאנשים שמגיעים להם פרגונים...

אני באופן אישי נמשך לשחומות ולכן

במקום הראשון - ליעד ראיתי אותה בצילום אחרי התוכנית עם תסרוקת אחרת והיא היתה עוד יותר יפה במקום השני - אביגיל אני אוהב בעיקר את הציצים שלה במקום השלישי - אביטל היא לא בדיוק שחומה אבל היא גם לא לבנה

למעלה