סקר:מי הכי כוסית בהישרדות?

אורישקי

New member
לדעתי

1.יעל-אחרי אמנדה ופארווטי מהישרדות האמריקאית היא המתמודדת הכי יפה בכל הישרדות בכל ארץ 2.אינה 3.אף אחת

ZVIKA0130

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo65.gif../images/Emo202.gifסקסיותxxx.

אין ספק שיש צדק בדבריך ואני מצדיק ב100 אחוז אך גם קצת סיליקון לא יזיק.

Iaki2

New member
אני אתייחס למשיכה

מבחינה ויזואלית אינה הכי כוסית, אבל אני אתייחס לבחורות כמכלול שכולל מראה+התנהגות+סגנון דיבור וכדומה. מקום שלישי: אינה. היא מדהימה ביופייה אבל מרגישה קרה מדי, ילדה מדי. מקום שני: נועה. משדרת שהיא יודעת מה היא רוצה, חזקה וסקסית בטירוף. מקום ראשון: יעל. מקסימה בכנות שלה, במודעות שלה ומינית מאוד במבט ובצורת דיבור.

אוקיי ../images/Emo233.gif

1.) אינה - אולי הפרצוף שלה קצת ילדותי מדי, אבל הגוף מושלם. 2.) אביטל - יש יפות ממנה, אבל היא פשוט מזמינה סטוץ (בניגוד לנשים אחרות, שאתה מרגיש שאתה רוצה להיות איתן) 3.) יעל - חבל שההפקה התמקדה על הקפלים בבטן שלה באחד הפרקים הראשונים (כשעוד לא אהבתי אותה כמתמודדת). פנים יפות, רגליים מושלמות, אבל פלג הגוף העליון קצת פחות.

אז מה? ../images/Emo233.gif

הפנים של אינה הן כמו של בת 14 ולא כמו בת 19. ויש מספיק בנות 19 עם פנים פחות ילדותיות.

monni1234

New member
הכי יפה זו המנחה מנענע 10 שמראיינת את המודחים

אבל לגבי המתחרים אז הדירוג שלי הוא. 1 - ליעד 2 - נטלי 3 - אביגיל

adidasal

New member
לדעתי...

במקום השני והשלישי הייתי שמה את יעל ומיטל, גם יפות, גם סקסיות ושופעות בעיקר. אמנם האופי של שתיהן עצבני לאללה, אבל אולי זה גם מוסיף... אני מקווה שהן יחזרו - אל תגלו לי, עדין לא ראיתי את זה באינטרנט... קשה לעקוב מהניכר... במקום הראשון לא צל של ספק אביגייל! היא יפה וסקסית וליד אינה היא נראית עוד יותר טוב!

1Shir

New member
1. ליעד 2. יעל 3. אינה 4. נועה

אינה אולי הכי יפה קלאסית אבל אין בה משהו מעניין. גם אביטל אולי נראית טוב אבל אין בה משהו שמשאיר רושם.

MIIKLE

New member
../images/Emo124.gifוהרי התוצאות:

מקום ראשון-3 נק' מקום שני-2 נק' מקום שלישי-1 נק' אינה-25 יעל-21 אביגייל-18 ליעד-12 נועה-12 אביטל-10 מקום שלישי :אביגייל אהובת ליבי מקום שני:יעל הצינית אך הסקסית למדי ובמקום הראשון
:אינה השווה שברוב קולות מוחץ נבחרה לבחורה הכי כוסית בהישרדות ומביאה הרבה כבוד לעלייה הרוסית
כבוד למגזר!!!!

gabi

New member
1/tapuzforum/images/Emo47.gifאביטל/tapuzforum/images/Emo47.gif 2 אביגייל , 3 ליעד

הייתי רוצה ששלושתן יהיו השעון המעורר שלי בבוקר

Matsman

New member
תגובה

יש להבדיל בין יופי לבין סקס אפיל. מי שהכי יפה היא לא בהכרח מי שהכי מושכת. יפות: 1.נטלי 2.אינה 3.יעל. כוסיות: 1.יעל 2.נטלי 3.אינה

אין כוסיות בהשרדות !!!!

כולן שחיפות שאם באים איתן במגע נפצעים מהעצמות שלהן . הנה דוגמא לאיך כוסית צריכה להראות

למעלה