סקר מספר 2

lia2sh

New member
עכשיו אניי

אנחנו ביחד שנה ו-11 חודשים (נו טוב שיהיה שנתיים) אני בת 18 עוד חודש וחצי והוא 20 עוד חודש וחצי (יומולדת לשנינו ב-16.5 כן כן יודעת שזה מוזר) הכרנו במסיבה של חברה והוא הגיע לשם בלי כוונה בכלל כי חברים שלו משכו אותו לשם.... הוא היה בי"ב ואני בי' אז אחר כך התראנו בבית ספר וכאלה ואחרי חודש בול הפכנו לזוג...

lia2sh

New member
חח יש יתרונות ויש חסרונות...

החסרון הכי גדול הוא שאת כל הכסף שאני מקבלת ליום הולדת אני ישר מבזבזת על מתנות...

Jeanne D Arc

New member
8 חודשים ../images/Emo13.gif

אני בת 17 וחצי והוא בן 18 וחצי והכרנו ממש בתאות
הוא צילם אותי באחד המפגשים של ישראבלוג

וכמובן שעונה ראשונה

אנחנו ביחד שנה, חודש ו 20 יום, ובעזרת השם לנצח. אני בת 19 חודש ו 20 יום, כן אנחנו ביחד רשמית מהיום הולדת שלי, הוא יהיה בן 24 ביום שני , הכרנו באחד הפורומים של תפוז, לא הייתה שום כוונה לקשר, דיברנו ,מפה לשם זרם והנה אנחנו ביחד.

mary06

New member
בוקר טוב בנות../images/Emo42.gif

אנחנו יחד כ-11 חודשים (אין לנו יום רשמי)..אני עוד שלושה חודשים 18 הוא 19 וחודשיים..הכרנו בבצפר כשהוא עמד לסיים י"ב ואני עמדתי לסיים י"א, עכשיו אני עומדת לסיים י"ב והוא סיים 4 חודשי טירונות

McBlack

New member
סקר כל יום? ../images/Emo13.gif

אנחנו ביחד שנה ו-7 חודשים ו-20 ימים (אם כבר מתעקשים על הפרטים הקטנים), אהיה בת 18 עוד 5 חודשים, הוא בן 20.5. הכרנו בפורום פאוור מטאל (760
) ומשם התיידדנו... הייתה לנו שם חתיכת טלנובלה, אבל לא משנה..

Lost Lullaby

New member
4 חודש

אני עוד חודשיים 18, הוא 21 הכרנו ביומולדת של ידידה משותפת P:

heart1soul

New member
אה לא כתבתי איך הכרנו אז..

הוא תמיד היה שבכה מעלי בבית ספר ותמיד חשבתי שהוא חמוד אבל הכרתי ביום מבחנים של הפסיכומטרי כי היינו צריכים להגיע לאותו הבניין.. והתחלנו לדבר וזהו:)

MeWithoutU

New member
עונה גםםםםם........

אנחנו ביחד 4 שנים... אני בת 18 וחודשיים... הוא עוד 3 חודשים בן 20 הכרנו...בשכונה...חחח

לילי123456

New member
עונה../images/Emo13.gif

עוד כמה ימים נהיה ביחד שנה ו-10 חודשים [
] אני בת 16 וחצי הוא בן 19 וקצת הכרנו דרך חברים..

devilz

New member
אוי../images/Emo6.gif אנחנו כאלה טריים לעומתכן../images/Emo6.gif

4 חודשים אני עוד חודש 18 הוא 19 וקצת פחות מחודש
i fell in love with my best friend....
זה בערך מסכם את זה

jenngirl

New member
חח מה.../images/Emo82.gif

אנחנו יותר טריים מכולכם! אנחנו יחד חודש. אני בת 18 וחצי,גדולה ממנו ב-3 ימים[: הכרנו באחד הפורומים בתפוז. וזהו

למעלה