סקר נחמד

theShein

New member
סקר נחמד

שקראתי עכשיו בפורום בינו לבינה ואחרי השרשור המדכא משהו זה מרענן: מתי בפעם האחרונה
: 1 אמרת: ´יש אלוהים´
2 התחרטת על משהו שאמרת
3 פינקת את עצמך במשהו נחמד
4 סיפרת בדיחה על פרסי
5 עשית משהו רומנטי לבחור/בחורה
6 בישלת
7 חייכת
8 זכית לחיוך
9 חשבת לעצמך שאת/ה נראה/ית ממש מעולה
10 היה לך יום מוצלח באמת
11 התנשקת
12 קיבלת מחמאה
13 הענקת מחמאה
14 השתכרת או כמעט
15 עשית משהו טיפשי באמת

kiticat

New member
אז ככה... אם זה מעניין מישהו.

1. לפני כמה ימים. 2. לא התחרטתי כבר הרבה זמן. 3. האמבטיה היומית שלי היא הפינוק היומי שלי. 4. לא מספרת בדיחות כאלה. 5. אני לא בקטע הזה עכשיו. 6. כל הזמן.... 7. עכשיו. 8. היום. מילדה קטנה. זה הכי יפה. 9. בפגישת פורום אחורנה. 10. ביום שישי. 11. האממ... נאקסט! 12. לפני כמה דקות. 13. היום מתישהו. 14. אף פעם. 15. התעצבנתי היום על הפקיד של לשכת הגיוס...

תשובה לסקר ../images/Emo13.gif../images/Emo39.gif

1. מזמן מזמן מזמן מזמן, לא קורה יותר 2.כל הזמן 3.לא מזמן, בדיסק, אבל הוא התגלה כלא כל כך נחמד 4.אני לא מספרת כאלו בדיחות... 5. לא זכור לי 6.חח, היום...
7.היום, כשדיברתי עם מישהו מצחיק 8.היום 9.לא יודעת... 10. אתמול!
11.היי! לא הגזמנו?!? 12. היום. על זה שאני מציירת יפה או משהו 13. גם כן היום 14. חחח, אף פעם 15. עניתי לשאלון הזה. סתם סתם, לא זכור לי

star breather

New member
תשובות.

1. לא אמרתי. 2. על כל מיני דברים - בלילה שבין שני לשלישי, ובין שלישי לרביעי. 3. הרבה זמן לא. אבל בקרוב - דיסק חדש. 4. לא זוכרת. בדיחות גזעניות סתם נחשבות? 5. אממ.. לפני כמעט שלושה חודשים, כשעוד היה לי חבר. 6. אממ.. יום שישי האחרון, ארוחת ערב גדולה. (לכל מי שמעוניין, היה מעולה) 7. לפני כמה דקות. 8. לפני שעתיים. 9. אף פעם. 10. יו.. מזמן מזמן. אולי אפילו אף פעם. 11. לפני.. פחות משבועיים. 12. לפני יומיים. 13. כל הזמן, אבל רק למי שמגיע לו. 14. ל"ג בעומר, ורק כמעט - זה לא שווה את זה. 15. בלילה שבין שני לשלישי. היה כיף. היי, אני חדשה. או משו

Mushra

New member
אם זה יפיג את שיעמום אמצע הלילה..

1. אף פעם לא אמרתי 2. לפני כשבועיים וחצי 3. היום, סיגריה 4. לא אוהבת בדיחות על פרסים, מעדיפה על בלונדיניות וזה קרה לפני קצת יותר מחודש 5. לפני כחודש 6. שאלה טובה... בגדול אני נגד נשים במטבח... 7. היום 8. היום מהחברה שלי כשקבלה את מתנת היום הולדת שלי 9. לפני ... ממש מעולה? טוב, זה קרה לפני כחודש 10. היה אבל לא יודעת מתי בדיוק, בטח לפני כחודש - חודש וחצי 11. שבועיים, נשיקה משיכרות 12. היום 13. לא זוכרת דברים כאלה 14. חזור לשאלה 11 15. גרר... קשה לבחור.. היי לכולם אגב, אני חדשה כאן

למעלה