סקר פתיחה עם רווח מוסף

לולי283

New member
וגם אני פה עונה באיחור...

כן: איזה משהו טוב העבודה נותנת לך (כאמא, כאישה)? בראש ובראשונה כסף שמאפשר לקיים את המשפחה שלי (הלוואי וזה לא היה שיקול בכלל), אח"כ עניין בחיים. מקווה שאוכל להתפתח בעבודה כך שהיא גם תהווה אתגר ותספק את כל הצרכים שלי מנטלית (כרגע זה עוד לא המצב).
לא: מה היית משנה בעבודה שלך אם היית יכולה כדי לשלב יותר טוב עם האמהות? מקצרת את יום העבודה. מבאס לאסוף את התינוקת, להסניף אותה שעתיים-שלוש ולהשכיב לישון.
שחור: מבין העבודות שהיו לך (גם אם זה היה ליום וחצי), מה היתה הכי גרועה? עבודה בבנק. need I say more?
לבן: אם יכולת לעבוד בכל עבודה בעולם - במה היית עובדת? ואו, לא יודעת. יש כל כך הרבה אופציות. אני חושבת שהייתי רוצה להיות בעלת עסק עצמאי- משהו אומנותי יותר אולי? מעצבת בגדים או תכשיטים.
ושאלת הערך המוסף:
מנסיונך כאם עובדת, יש לך טיפ שהיית נותנת שמקל עלייך את החיים?
אני חדשה בעניין הזה אז אני אחזור אליכן עם זה עוד כמה חודשים...

שלום שלום!

כן: איזה משהו טוב העבודה נותנת לך (כאמא, כאישה)? עניין, אתגר, סיפוק.
לא: מה היית משנה בעבודה שלך אם היי יכולה כדי לשלב יותר טוב עם האמהות? בעבודה הנוכחית לא הייתי משנה כלום, היא פשוט מושלמת.
שחור: מבין העבודות שהיו לך (גם אם זה היה ליום וחצי), מה היתה הכי גרועה? העבודה הקודמת, עם בוס אטום רגשית.
לבן: אם יכולת לעבוד בכל עבודה בעולם - במה היית עובדת? בדיוק במה שאני עושה

ושאלת הערך המוסף:
מנסיונך כאם עובדת, יש לך טיפ שהיית נותנת שמקל עלייך את החיים? לא להתפשר, לחפש ולמצוא את העבודה שעושה לך טוב וגם מאפשרת לך להשאר אמא.

מרים 882

New member
איזה פורום נחמד

בת 39
כסףףף!
אילו יכולתי הייתי רוצה לקבל את הילדים בצהריים בבית בשעה 14.
הייתי מנהלת מעון .היה זועה!
אותו עיסוק
להיות מאורגנת ומסודרת,לא לדחות דברים.

Jen74

New member
איפה הפורום הזה התחבא???

ותיקה בתפוז וחדשה בפורום עונה על הסקר:

כן: איזה משהו טוב העבודה נותנת לך (כאמא, כאישה)?
חוץ מפרנסה לא כל כך הרבה.אני צריכה לחשוב על זה קצת.

לא: מה היית משנה בעבודה שלך אם היי יכולה כדי לשלב יותר טוב עם האמהות?
כרגע אני במצב שהעבודה משתלבת לי די טוב עם האמהות.

שחור: מבין העבודות שהיו לך (גם אם זה היה ליום וחצי), מה היתה הכי גרועה?
כל עבודה שהרחיקה אותי מהבית ליותר מדי שעות ונדרשתי לצאת מהבית מוקדם מאוד ולחזור מאוחר מאוד, בלי יכולת לתקשר עם הילדות שלי לאורך כל היום.

לבן: אם יכולת לעבוד בכל עבודה בעולם - במה היית עובדת?
עבודה שכוללת נסיעות וכתיבה. אולי עיתונאית/מבקרת בתחום של מזון או אופנה.

ושאלת הערך המוסף:
מנסיונך כאם עובדת, יש לך טיפ שהיית נותנת שמקל עלייך את החיים?
משהו שקיבלתי כטיפ כשהייתי צעירה ואני מעבירה הלאה: לקום כל בוקר לפחות רבע שעה עד חצי שעה לפני הילדים, לשתות כוס קפה, לארגן את המחשבות, להציץ ביומן ולבדוק שלא שכחתי את הלו"ז, אם יש סידורים מעבר לעבודה ולשגרה היומית שלי ושל הילדים. ורק אחר כך כשאני מאופסת על הבוקר, להעיר את הילדים ולהתחיל את היום.

באיחור...

כן: פרנסה,עניין,סיפוק.
לא: קרבה גיאוגרפית.
שחור:מלצרית באולם אירועים

לבן:לא יודעת

למעלה