סקר - קושי בכניסה להריון שני

• פותח הנושא fkere
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ג ל2

New member
טוב אז לי לקח 6 שנים

האם לקח לכן יותר זמן להיכנס להריון שני מאשר הראשון. ואם כן כמה זמן ומה היו הסיבות לדעתכן. שאלה נוספת - האם לדעתכן יכולה להיות השפעה של ניתוח קיסרי על ההיקלטות?
טוב אז לי לקח 6 שנים
להביא את ביתי הפושפושה ( ניתוח קיסרי -שנה וחצי )שכללו שני הריונות טבעים בחצוצרה שהוסרו בניתוח ,11 הפריות מבחנה שמתוכם 2 הריונות בחצוצרה ו1 ברחם . השני ?אני אחרי 2 טיפולים והשני בנתיים מראה סימנים טובים מקווה שימשיך כך . לסיכום אני לעולם לא ירגיש כמו שהרגשתי לפני הלידה או ההריון ,זה היה סרט עצוב ומיגע שאני מוכנה למחוק לעולמי עד, כי כל דקה כשמשהו מזכיר לי אני רצה ומדביקה לילדה שלי כזאת נשיקה ומתמלאת אושר ללא סוף ,היא המתנה שלי !! ואם יהיו עוד מתנות מה טוב .

MIF2002

New member
אנחנו...

האם לקח לכן יותר זמן להיכנס להריון שני מאשר הראשון. ואם כן כמה זמן ומה היו הסיבות לדעתכן. שאלה נוספת - האם לדעתכן יכולה להיות השפעה של ניתוח קיסרי על ההיקלטות?
אנחנו...
הריון ראשון הושג אחרי שנה וחצי, אחרי מחזור IVF שהוספק בגלל תגובה גרועה שלי לתרופות, מחזור מלא, וגיא נולד ממחזור מוקפאים ראשון. עכשיו אנחנו אחרי מחזור מוקפאים כושל, בהמתנה למחזור הבא, ומתפללים לתהליך קצר והריון בקרוב....

venus13

New member
מותר גם תשובה אופטימית ? ../images/Emo8.gif

מותר גם תשובה אופטימית ?

התלבטתי אם לענות אני יודעת שהריון ספונטני לילד נוסף אחרי הריון מטיפולים של שנתיים שהסתיים בלידה תקינה וילד מתוק - עשוי אולי לדרוך על יבלות כואבים ומצד שני - אני חושבת שזה שזה אפשרי - עשוי גם לעורר הרבה תקווה בסקר שנערך לא מזמן בפורום הריון אחרי טיפולים נמצא כי כ - 10 הריונות נהרו שם באופן ספונטני וזאת לאחר שהילד הראשון נהרה לאחר טיפולי כאלה או אחרים. באופן טבעי - הנשים שאכן הרו כך - עדין מרגישות כי הן שייכות לפורום שקשור לטיפולים - שהוא הבית האמיתי שלהן לדראון עולם - שכן אשה שחוותה את חווית הטיפולים עם כל הכרוך לכך לעולם לא שוכחת המסר הוא: גם אם הרית את ילדך הראשון ביסורים - אין זה אומר שכך יהיה גם בילד השני בהצלחה לכולכן ונוס

מצב
הנושא נעול.
למעלה