סקר קטן..

SmellyOne

New member
סקר קטן..

איזו שפה (יותר מבטא..) אתם מעדיפים? (אמריקאי, בריטי, אירי, סקוטי, אוסטרלי וכו'..)

שעטנז

New member
אמריקאי....

שפה... בכלל ספרדית

Arana

Active member
מנהל
מבטא אירי לוקח בענק../images/Emo70.gif

זה מבטא שפשוט שובה אותי בכל פעם שאני שומעת אותו. מהמם! מבטא אוסטרלי נשמע כאילו צריך לעקם את הפה ב-180 מעלות כדי להפיק אותו...

לא היה כבר?

אניוויז, פעם זה היה רק אוסטרלי עכשיו סקוטי נראה לי כל כך סקסי אז שיהיה אוסטרלי וסקוטי, אחר כך בריטי, אחר כך אירי ואמריקאי זה המבטא הכי מגעיל שיש.

דרום-אפריקאי...

זה היה בצחוק כמובן, כי המורה שלנו לאנגלית באה מדרום-אמריקה, ויחסית לאחת שבמקום YES אומרת YAOU(בערך משהו כזה...) זה נשמע ממש מגעיל... בקשר למבטא- לא אכפת לי, אבל אני מתעב מבטא בריטי כי הוא מקרין סנוביות. גם אוסטרלי דומה.

הוו דרום אפריקאי

המורה שלי להיסטוריה היתה מדרם אפריקה ובמשך החצי שנה הראשונה כולנו ישבנו בשיעורים ולא הבנו חצי מהמילים שהיא אמרה...

ל3

New member
אני בהחלט בריטית

השדפה האמריקאית מכילה בתוכה המון סלנג ושיבושי לשון. ולגבי מבטא- לפי דעתי אין כמו המבטא הבריטי אבל זה כמובן טעמי בלבד

Flash Button

New member
../images/Emo26.gif

אני אוהב יותר את הסלנג האמריקאי. למרות שהבריטי ממש נחמד, עדיף עלי האמריקאי.

Kettercat

New member
קשה לי לבחור...

בין בריטי, אירי וסקוטי. שלושתם מדהימים... אירי סקסי ביותר
אך בריטי לוקח לדעתי.

«Spider»

New member
אמריקאי

אני מדבר בסגנון אמריקאי אבל אני יותר אוהב את הסגנון הבריטי

Aphelion

New member
סקר מעניין

הכי אוהבת - אירי הכי טובה בו - בריטי הכי שונאת - אוסטרלי כשמדברים על מבטא אמריקאי אחד, זה קצת כוללני מדי, מכיוון שקיימים שם מבטאים רבים ומגוונים, כל מדינה והמבטא שלה. את המבטא הדרומי אני אוהבת, הקליפורני(נדמה לי) זה אותו מבטא שבו כל משפט נשמע כאילו הוא מסתיים בסימן שאלה, מ-מ-ש מעצבן. והמבטא הניו-יורקי, בעיקר זה מקווינס א-לה וודי אלן, הוא בכלל בלתי נסבל. ולסיום, בדיחה קטנה: איך מבדילים בין סקוטי לאירי? כשסקוטי מדבר, לא מבינים מילה ממה שהוא אומר. כשאירי מדבר, לא מבינים מילה ממה שהוא אומר, אבל זה נשמע טוב!

Aphelion

New member
את מבינה סקוטים?

כל הכבוד!
אנשים נחמדים והכל, אבל בלתי מובנים בעליל. את האירים אני דוקא כן מסוגלת להבין איכשהו. אבל עזבי! כן להבין, לא להבין, אין כמו המבטא האירי.

תלוי איזה מבטא

סקוטי משום מה אני מבינה אבל אירי אם זה מבטא כבר נורא קשה להבין (למרות שכשהייתי באירנלד לא היתה בעיה להבין..)

למעלה