סקר קטן...

rotemr17

New member
לא כלכך

פעם לא עשנתי משהו כמו חודשיים ולא הרגשתי צורך לעשן.. מעשן 3-2 פעמים בשבוע עם החברה, אין הרבה זמן פנוי.. נדיר שאני מעשן לבד..

TiKiMAN

New member
../images/Emo27.gif

מכורים לנרגילה? לא נראה לי. כל כמה זמן אתם מעשנים? לפני חצי שנה זה היה כל יום, עכשיו זה פעם בחודש :\ מעשנים לבד? אין סיכוי.

חח משעמום אני אענה על הסקר של עצמי

מכור?אולי לא יודע...שנה שעברה בדוק לא הייתי אבל השנה לא יודע.. כל כמה זמן?כמה גחלים ביום..2 מינימום ומעשן לבד.. מצב בקנטים..

Soviet Spy

New member
../images/Emo45.gif

מכורים לנרגילה? כן.. עכשיו כבר אי אפשר להתאסף עם החברה בלי הנרגילה >: כל כמה זמן אתם מעשנים? בשבוע שעבר עישנו משהו כמו 20 שעות, 30 ראשים. מעשנים לבד? כבר לא.. מדי פעם. אולי אחת לחודש /:

Oתם Xחת

New member
הממ.. מכורה מאוד!

אני מכורה.. מודה באשמה.. בעקרון, אני מעשנת כל יום-יומיים לפחות ראש אחד (שני גחלים) אבל לא עישנתי כבר שבוע... אני מנסה להיגמל כי הריאות שלי כבר התפוררו נראה לי... ולפעמים אני מעשנת לבד מה לעשות, ככה זה כשמכורים.. חוצמזה, מי שמעשן לבד מעשן יותר ומת מוקדם יותר חחחח מה גם שחברים שלי גם מכורים ואנחנו רבים על הצינור כל הזמן.. אז לפעמים אני צריכה את האספקה שלי לבד חחח

Star Adder

New member
אוקיי

מכורים לנרגילה - לא ממש, אבל אוהב לעשן כל כמה זמן - פעם בחודש ככה מעשנים לבד - כן

Appocalypse

New member
כשיש...

כשיש טבק וגחלים,אני פותח בחדר ומעשן, וכשאי אז הולכים ליקנות במקרה ויש מבוגר שקונה לי,ומעשנים, ככה שכימעט 6 פעמים בשבוע, שנים עד ארבעה ראשים כל יום.

למעלה