סקר קטן

סקר קטן

מישהו קיבל כאן פניה מאיזו כתבת של עיתון בשם "מותק"? צעד נוסף להכרה ע"י החברה? מה דעתכם? האם הכתבה תהיה אובייקטיבית? מישהו מכיר את העיתון?

ידידה שלי טוענת שזה צהובון

שהיא לא תכתוב משהו מחמיא... אבל אני מקווה שזאת כן תהיה כתבה נורמלית. לבקש ממנה לכתוב את הכתבה כאן לפני הפרסום שניתן אור ירוק?

תגובה

אני מדברת איתה בפרטי, נראה מה קורה עם זה. אעדכן אתכם. בכל מקרה, עדיף לדבר איתה באופן מסודר, כדי שגם אסקסואלים יתראיינו אצלה
אם עוד אנשים פונים אליכם, תעבירו אליי ונטפל באופן מסודר. אני בקשר עם אנשי יחסי הציבור של תפוז, ככה נוכל באמת לדעת למי לפנות ואיך, למי לענות. כולנו רוצים כמה שיותר מודעות, אבל עדיף שנייצג את עצמנו בצורה מסודרת. דרך אגב, מאוד לא נהוג להראות כתבות לפני הפרסום. מה שאתה מציע זה עיתונות מגויסת, עיתונות שמותר לה לכתוב בדיוק את מה שמחמיא לנו ותו לא. האם באמת אנחנו חייבים רק כתבות חיוביות? אם כותבים עלינו בעיתון ירידות טפשיות וכותבים את כתובת הפורום, לא יבואו אסקסואלים לבקר בכל זאת?

לא מגויסת

אני בעד עיתונות אובייקטיבית עד כמה שניתן. אבל שיכתבו את האמת, עד כמה שהיא אמיתית... זה בעייתי בפילוסופיה ופיזיקה להגדיר את זה... אבל לא לכתוב דברים משוללי כל יסוד...

Limbonic Art

New member
גם אני קיבלתי מסר

מה אני אמורה לעשות איתו או שזה בטיפול?

אני מתכתבת איתה, אעדכן אתכם

פשוט חשוב שנהיה מסונכרנים עם צוות יחסי הציבור של תפוז, וגם חשוב שנציג כולנו פנים מייצגות נכון. אם למשל היא היתה פונה רק אליך, שואלת כמה שאלות והיתה אי הבנה, היא היתה עלולה לחשוב שאתה מייצג את כלל האסקסואלים בעצמך ולכתוב כתבה שגויה, בגלל שהיא איכשהו בטעות לא תקלוט שאתה אמנם מבין בזה ופעיל בפורום, אבל לא אסקס בעצמך. למשל אם היא היתה שואלת מה זה אסקס והיתה שואלת על הרגלים אישיים שלך והיית עונה רק על השאלות שלה. אני בעד שכמה שיותר מאתנו שרוצים, יתראיינו, כולל אתה כולל כולם. ננסה לדאוג שכך יקרה.

הערה בקשר לעיתונות

אם כבר הזכרנו עיתונות: אם מישהו מדבר אתכם על הפורום, שואל איפה ומה הוא, במיוחד אם זה אדם מהעיתונות שיכול לעזור לפרסום שלנו, תנו את הכתובת הבאה: http://forums.tapuz.co.il/asexuality זו הכתובת הכי קליטה ונגישה שיש לנו, זה עדיף מלשלוח אותם לחפש בעצמם. אם הם צריכים כתובת דואל לפנות אליה, נציג של הפורום מטעם תפוז, שיכתבו אליי ל [email protected] או שידברו אתכם ותעדכנו אותי. אז מה, מתחילים להתעניין בנו?

למעלה