סקר רפואה אלטרנטיבית

אורora

New member
סקר רפואה אלטרנטיבית

בעקבות דלקות האוזניים האין סופיות של הילדונת רציתי לשאול: 1. האם לקחתם את הילד/ילדה למרפא אלטרנטיבי מסוג כלשהו 2. לאיזה סוג ( הומאופטיה, דיקור וכו ) 3. מה היתה הבעיה 4. באיזה גיל היה הילד 5. מה התוצאות : עזר/לא עזר היה שיפור חלקי

דש1דש

New member
אחרי דלקת האזניים הרביעית

לקחתי את הקטנה להומפטית. היו לנ וכמה וכמה נזלות שלא התדרדרו לאזניים. עד היום - אנחנו שוב עם דלקת אזניים... מה זה אומר? לא יודעת. לא בטוחה שזה עזר אז ולא מזל.... לשינה זה לא עזר
אני חוזרת לשמן זית ושום
אם יחזור אולי נלך אליה שוב. עם הגדולה לא היתי. אני בהריון השני עם הנימול בידיים הלכתי לדיקור אחד שעזר. היתי אמורה ללכת עוד ולא יצא. עבר חודש אחרי הלידה
מאמינה בזה אבל גם סקפטית.... לא יודעת. הרבה אנשים מאמינים מאוד.

נוRית

New member
הומאופטיה

אני מטופלת כבר שנים. התחלתי בגלל אלרגיות, אבל זה מטפל במכלול דברים. לקסם אני נותנת תרופה הומאופטית נגד עצירות. לי זה בטוח עזר. לה? מלבד אפיזודה קצרה שהיתה לאחרונה, היא כבר לא סובלת מהעצירויות. האם זה בזכות התרופה? לא יודעת.

catנוע

New member
דיקור

בעקבות דלקות אזניים אינסופיות של חבצלת, וכמויות אנטיביוטיקה בלתי מתקבלות על הדעת, לקחתי אותה למדקר שמתמחה בדיקור ילדים ותינוקות. מאז הדיקור הראשון (שהיה בעיצומה של דלקת אוזניים) לא היו לה דלקות אזניים
מדובר על למעלה משנה (כיום היא בת שנתיים וחודשיים). וכאמור - לפני זה היו לה דלקות אזניים שבוע כן- שבוע לא, במשך ארבעה חודשים. אני עם הצלחה לא מתווכחת.

בגיל שנה וחודשים

כשהפרח עדיין סירבה לאכול "אוכל רגיל" שקלה רק 9 ק'ג פניתי להומופאט במכבי טבעי שעשה אבחון במשך חצי שעה והמליץ על נטילה חד פעמית של "תרופה" (גלובולים) שאותה יש למהול בבקבוק המים מרגע שהפרח סיימה לשתות את "התרופה" ועד עכשיו היא לא מפסיקה לאכול (
לא מתלוננת) עלתה יפה במשקל, הבטחון העצמי שלה השתפר והיא ממש פורחת. אין לי הסבר איך זה קרה אבל זו עובדה. בנוסף בפעם האחרונה ששילשלה , אחרי 4 ימים פנינו שוב למכבי טבעי ועשו לה טיפול רפלקסולוגי והשילשול פסק למחרת.

גשם111

New member
ורק אנחנו בלי אף דלקת אוזניים

ועם כפתורים (בגלל בעיות שמיעה מנוזלים) - בעצם רק אחד, השני יצא אחר כבוד לפני כשבועיים. חושבת שאולי הייתי צריכה יותר לבחון אפשרויות ולא לרוץ לזה. אז אין לי בעצם נסיון עם האלטרנטיבית

ניסינו לאחרונה.

הומיאופת עקב נזלת שלא נגמרה. היה שיפור חלקי (אבל בפירוש שיפור). הפסקנו וחזרנו כי גל המחלות האחרון החזיר גם את הנזלת.

למעלה