סקר

tomerldt

New member
סקר ../images/Emo13.gif

נוו אז איך עובר החג?
אני כמו שאתם שמים לב לא מוצא הרבה זמן להיות מול המחשב, התחלתי לא מזמן טירונות, ובחודש וחצי האחרון אני חוזר עייף ותשוש בסופ"שים (בדרך כלל) אבל תמיד תמיד משתדל לכתוב אפילו את הדבר הכי קטן. והנה רוצה לעשות סקר קטן ובגלל שאני פה רק לעיתים רחוקות לאחרונה אני רוצה שכל מי שקורא פה ולא כותב בד"כ - יכתוב הפעם!
שם: גיל: מגורים: מתוך אלבומיה של קורין - האלבום המועדף עליי: השיר המועדף עליי: לגבי הופעות של קורין - איזה שיר שקורין לא מבצעת בדר"כ בהופעות היית רוצה לשמוע? איזה שיר שקורין מבצעת בהופעות את\ה הכי אוהב\ת? הופעה ראשונה של קורין שהייתי בה (אפשר לפרט!) - מה דעתך על הופעה חדשה - "קורין עם הפילהרמונית"?
(דבר שתמיד חלמתי שיהיה!) קורין אקוסטי או קורין עם להקה? ועכשיו שאלה שבכלל לא קשורה - מצה או שוקולד או מצה עם ריבה?
שיהיה סופ"ש מושלם לכולם
ואני מצפה באמת לקרוא פה תגובות כשאני חוזר!!

tomerldt

New member
יודעים מה? אני גם אתחיל!

שם: תומר גיל: 18 (אפשר כבר להגיד וחצי נראה לי...) מגורים: ירושלים מתוך אלבומיה של קורין - האלבום המועדף עליי: למרות שממש קשה לי להחליט אני אלך על "הכחול של השמיים", ההתלבטות הייתה בינו לבין "כשזה עמוק", הסבר למה בחרתי ב"הכחול של השמיים" ולא ב"כשזה עמוק" - באלבום "כשזה עמוק" יש כמה שירים שאני פשוט לא התחברתי אליהם בשום צורה (קורה!) לעומת "הכחול של השמיים" שבו המילים, הלחנים והעיבודים מושלמים מבחינתי ולכל שיר יש את הקסם שלו. השיר המועדף עליי: גם קשה שאלה מורכבת. כמו כולם (אני מאמין) מתחלפים השירים האהובים עליי על פי התקופה ועל פי החיבור שלי לאותו השיר באותה התקופה, לאחרונה אני ממש התאהבתי בשיר "בואי אליי", בטח עוד 10 דקות אניאחליט שאני אוהב יותר את "פירות אסורים", "הכחול של השמיים" ועוד 20 שירים אחרים
אבל לא נורא לגבי הופעות של קורין - איזה שיר שקורין לא מבצעת בדר"כ בהופעות היית רוצה לשמוע? הכחול של השמיים נראה לי איזה שיר שקורין מבצעת בהופעות את\ה הכי אוהב\ת? החיים בורוד (גם כן נראה לי) הופעה ראשונה של קורין שהייתי בה (אפשר לפרט!) - הופעת הבכורה של קורין לאלבום "פשוט כל כך" בנמל ת"א, קניתי לי ולאבא שלי כרטיסים לכבוד היומולדת שלו (שהוא אוהב מאוד את המוזיקה של קורין) וישבנו בשורה השנייה ונהננו מכל רגע! מה דעתך על הופעה חדשה - "קורין עם הפילהרמונית"? (דבר שתמיד חלמתי שיהיה!) - אוי. אם אני קורא מודעה או מגיע אליי מידע לגבי הופעה כזאת אני מוכן לשלם בשבילה גם 300 ש"ח! כל כך הייתי רוצה שיהיה דבר כזה
קורין אקוסטי או קורין עם להקה? קשה. שמעתי אותה כבר עם להקה, אז אני אשמח לשמוע דווקא אקוסטי... ועכשיו שאלה שבכלל לא קשורה - מצה או שוקולד או מצה עם ריבה? נוו באמת, אני שואל את השאלה הזאת כי אני בעצמי עוד לא החלטתי! אצלנו בטירונות יש הפסקה לאכול בכל כמה שעות (שעת פריסה), ועל השולחן יש מצות, שוקולד "למריחה" (ממש...) וריבת משמשים. עוד לא החלטתי איך עדיף לאכול את המצה, אבל לאחרונה, בגלל שהממרח שוקולד כ"כ קשיח ונוראי נראה לי שאני אלך על מצה עם ריבה. יותר פשוט - יותר טוב!

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

שם:דנה גיל:15 וחצי מגורים:רמלה לוד מתוך אלבומיה של קורין - האלבום המועדף עליי:פשוט כ''כ... השיר המועדף עליי:"וזה פשוט כ''כ...לא להשאר לבד.." לגבי הופעות של קורין - איזה שיר שקורין לא מבצעת בדר"כ בהופעות היית רוצה לשמוע?הכחול של השמיים...(כמו שתומר אמר) איזה שיר שקורין מבצעת בהופעות את\ה הכי אוהב\ת?תנינעק הופעה ראשונה של קורין שהייתי בה (אפשר לפרט!) -ברידינג 3 זאת הייתה הופעה מדהימה...הממ בדיוק יצא לקורין האלבום החדש והיה כתוב שיש לה הופעת בכורה בנמל אז ישר אני וחברה שלי הלכנו והאנרגיה שהיא נתנה מההופעה פשוט מילאה אותנו מחדש כמו סוללות!! מה דעתך על הופעה חדשה - "קורין עם הפילהרמונית"? (דבר שתמיד חלמתי שיהיה!) קורין אקוסטי או קורין עם להקה?גם וגם קורין מדהימה בשני המצבים......כשזה אקוסטי אז זה יותר אישי וכשזה עם להקה זה הרבה יותר אנרגתי... ועכשיו שאלה שבכלל לא קשורה - מצה או שוקולד או מצה עם ריבה? מצה עם שוקולד

m757

New member
"את אגם של מים מתוקים.." ../images/Emo98.gif

שם: מיכל גיל: 16 מגורים: ירושלים מתוך אלבומיה של קורין - האלבום המועדף עליי: כרגע "פשוט כל כך"
השיר המועדף עליי: כמובן שגם אצלי זה משתנה מתקופה לתקופה, נכון לעכשיו זה "את יפה".. לגבי הופעות של קורין - איזה שיר שקורין לא מבצעת בדר"כ בהופעות היית רוצה לשמוע? כמו שכבר כתבתי פה, הייתי רוצה לשמוע את "את יפה" או "השקט" איזה שיר שקורין מבצעת בהופעות את\ה הכי אוהב\ת? נראה לי ש"פרשדונה".
הופעה ראשונה של קורין שהייתי בה (אפשר לפרט!) - אווהו.. ההופעה הראשונה הייתה בצוללת הצהובה, זה היה המופע המשותף שלה עם ערן צור
היה מדהים, כשאתה שומע אמן כל כך הרבה זמן ופתאום אתה רואה אותו על במה זה כמו חלום. מה דעתך על הופעה חדשה - "קורין עם הפילהרמונית"? (דבר שתמיד חלמתי שיהיה!) נשמע טוב..
קורין אקוסטי או קורין עם להקה? אף פעם לא הייתי באקוסטית אז אין לי מושג אבל כל עוד זאת הופעה של קורין זה באמת כבר לא משנה.. ועכשיו שאלה שבכלל לא קשורה - מצה או שוקולד או מצה עם ריבה? שוקלד !

למעלה