סקר

mayhaktana

New member
סקר

יש לי סקר בהקשר של העבודה שלי בסוציולוגיה אשמח אם טענו תודה מראש:)

עונה :]

1. אני לעולם לא אבגוד בבן/בת זוגי - מסכים חלקית 2. אני חושב שקשר זוגי טוב הוא קשר המבוסס על אמון. - מסכים בהחלט 3. אני עצוב לראות כשחברים שלי בוגדים בבני זוגם - מסכים חלקית 4. לדעתי חשוב לשתף את בן/בת הזוג בכל מה שעובר עלי. - מסכים חלקית 5. כאשר אני יוצא עם חברים אני תמיד מזמין איתי את בן/בת זוגי. - לא מסכים בכלל 6. אני שמח שבן/בת זוגי משתתף איתי באירועים משפחתיים.- מסכים חלקית 7. אני סבור שאסור לבני נוער להתחייב לבני זוגם לאורך זמן. - לא מסכים בכלל 8. אני אף פעם לא אצא עם חבר/ה למשך יותר משלושה חודשים.- מסכים חלקית 9. אני שמח כשאני נמצא בקשר זוגי ארוך טווח. - מסכים 10. לדעתי כשמתבגר נמצא בקשר זוגי הוא אדם מאושר יותר. -לא מסכים בכלל 11. אני נוהג לדבר עם חבר/ה שלי בכל יום. - לא מסכים בכלל 12. אני מתוסכל כאשר אני לא נמצא בקשר זוגי. - לא מסכים בכלל :]

kat30591

New member
עונה

1. מסכימה בהחלט 2. מסכימה בהחלט 3. מסכימה חלקית 4. מסכימה חלקית 5. מסכימה 6. מסכימה חלקית 7. מסכימה חלקית 8. לא מסכימה בכלל 9. מסכימה בהחלט 10. מסכימה חלקית 11. מסכימה 12. לא מסכימה בכלל :)

Almighty Efraty

New member
עונה

1) אני לעולם לא אבגוד בבן/בת זוגי. מסכים בהחלט 2) אני חושב שקשר זוגי טוב הוא קשר המבוסס על אמון. מסכים. 3) אני עצוב לראות כשחברים שלי בוגדים בבני זוגם. מסכים בהחלט. 4) לדעתי חשוב לשתף את בן/בת הזוג בכל מה שעובר עלי. מסכים. 5) כאשר אני יוצא עם חברים אני תמיד מזמין איתי את בן/בת זוגי. מסכים חלקית. 6) אני שמח שבן/בת זוגי משתתף איתי באירועים משפחתיים. מסכים. 7) אני סבור שאסור לבני נוער להתחייב לבני זוגם לאורך זמן. כלל לא מסכים. 8) אני אף פעם לא אצא עם חבר/ה למשך יותר משלושה חודשים. כלל לא מסכים. 9) אני שמח כשאני נמצא בקשר זוגי ארוך טווח. מסכים. 10) לדעתי כשמתבגר נמצא בקשר זוגי הוא אדם מאושר יותר. מסכים. 11) אני נוהג לדבר עם חבר/ה שלי בכל יום. מסכים. 12) אני מתוסכל כאשר אני לא נמצא בקשר זוגי. לא מסכים כלל.

למעלה