סקר:

התקוה 6

New member
סקר:

אנו פוגשים הרבה אנשים אחרי הופעות ששואלים אותנו למה אנחנו לא מנגנים שירים מסויימים, לכל אחד יש את המועדפים עליו. היינו רוצים לשמוע מכם איזה שיר הכי הייתם רוצים לשמוע בהופעות. איזה שיר שבא לכם ומכל תקופה שהיא - כמובן של התקווה 6. קדימה!

Drunken Brawler

New member
או הגיע הזמן..

התפלאתי לשמוע שאמרו שלא ניגנתם את Zoo הרבה זמן בהופעות אבל מצד שני לא הייתי בהרבה הופעות שלכם ואני מאוד כועס על עצמי בגלל זה אז ככה שאני לא יודע אם זה ישנה לכם אבל בכל מקרה הנה השירים (מה לעשות שאני אוהב הרבה שירים שלכם ולא רק אחד) שאני הייתי רוצה לשמוע בהופעה: World War X We Don't Work For Them United ותזעק ישראל סתמבאלישן וכמובן Zoo את קוקוריקו ומונטיגו ביי ניגנתם בהופעה בבארבי לפני חודש אז אין תלונות (;

arix2

New member
הייתי רוצה לשמוע מהאלבום החדש את:

יהלומים WOMAN מדריך לתייר

sarray 11

New member
מותר כמה??

מדריך לתייר 2602 יהלומים soldier boy dem a feel סתמבאלישן קשהה לבחור רק אחד! אבל dem a feel ו- soldier boy בעדיפות אם זה עוזר..

ofleibo

New member
איזה כיף!

לבחור בעצמי שירים... 2602 שיר השירים יהלומים לילה לבן סתאמבלישן סוריה לבנון ואני ותזעק ישראל WOMAN עם עדיפות מטורפת ל... לילה לבן ושיר השירים

xXx Shiraz xXx

New member
אז ככה

מי שמספיק ותיק פה ודאי יזכור את אהבתי ל TEARS
אין לי מילים.. ומהאלבום החדש - שיר השירים, ו יהולומים משמיעה ראשונת זה שיר חמוד, ואז בפעם השניה זה כבר נכנס בך, המילים ההזויות, שיר אדיר!!!

arix2

New member
אני גם מאוד מתחבר לשיר הזה למרות...

שהוא באמת הזוי קצת, לא הבנתי את מה שעומד מאחוריו אבל יש לי את הפרשנויות האישיות שלי לשיר והוא אחד האהובים עליי באלבום.

טוב...אז ככה...רשימה נכבדת!!

jah jah.................!!!! we dont work tears rebel פיקניק - בא ממש טוב!!! a dancehall ting סתמבאלישן light up אלה השירים שאליהם אני מתגעגע... או שאני ממש אוהב בהופעות....BIG UP....אוהב רביב!!

xXx Shiraz xXx

New member
דאנהסול טינג???

WOAH היישר מהנפטלין, אחי חחח שנים!!! ו- Dem a feel - ברור שיר מדהים אין לתאר

התקוה 6

New member
אז ככה:

תודה לכם על ההשתתפות וההצעות, יש דברים מעניינים ויש שירים שכמעט ושכחנו - רביב העלה פה כמה: פיק ניק, DANCEHALL TING - רביב מכיר את הלהקה יותר טוב מאיתנו:) ויש הרבה שירים שמבוצעים באופו קבוע בהופעות כמו: שיר השירים, מונטיגו ביי, LIGHT UP אם יש לכם עוד רעיונות נשמח לשמוע, כייף לנו לדעת מה שאתם אוהבים וכמובן שנפתיע בהופעות. יהלומים - הוא אכן שיר ששואלים עליו הרבה וכל אחד מציע פרשנות אישית לשיר שזה דבר נפלא! סיפרו לנו על פרשנויות מקוריות לשיר. מה הפרשנות שלכם? מעניין לדעת:) תודה על ההשתתפות, תמשיכו לשרשר, התקוות

ofleibo

New member
אותי מעניין מה הפרשנויות שלכם לשיר...

אולי תשתפו אותנו?!

למעלה