סקר!!!!

the real nikita

New member
סקר!!!!

איזה משתתף/ת הכי אהבתם מהישרדות? אני הכי אהבתי את קולין מהעונה ה-1. היא מקסימה, חמודה, נראית טוב, מתוקה כזאת. איזה משתתף/ת הכי הערכתם? מבחינת תחכום, הכי אהבתי את ריצ´ארד מהעונה ה-1. הוא אשף המניפולציות. איזה משתתף הכי פחות אהבתם? את ג´רי מהעונה ה-2 הכי פחות אהבתי.

QuEeN oF mE

New member
אוקיי..

מהעונה הראשונה הכי אהבתי את קלי אני חושבת.. והכי שנאתי את ריצ´ארד וסוזן.. מהעונה השנייה..ברור שאת ג´רי.

טוב אז ככה

מכיוון שלא ראיתי את העונה הראשונה (יצא לי לראות רק את הש.ח. שרץ עכשיו ברשת) אני מניח שהייתי מסמפט את קולין, משום מה יש לי גם סוג של רגש כלפי סו וקלי אבל תראו...אני לא פונקציה. בעונה השנייה התאהבתי באליזבת´ ובג´רי. ג´רי שלי. מה הייתי עושה בשבילך... תיעבתי את השף האיום הזה קית´ שאני עדיין לא מבין איך סיים בשלישיה... העונה הזו ? עוד אין לי פייבוריט אבל יש לי שניים שכבר עלו על העצבים : לקס, הקעקוע האנושי וברנדון שממש בשמחה הייתי שולח אותו לעזאזל.

shirakl

New member
לדעתי

בעונה השניה אליזבת היתה הכי חמודה וגם הזקן שהיה איתה עד הסוף, שאני כרגע לא זוכרת איך קוראים לו... למייקל היה את הסיכוי הכי טוב לנצח לדעתי, אם לא היתה קורית לו תאונה... כי הוא נחמד כזה והסתדר פחות או יותר עם כולם, ומצג שני הוא יודע לתחמן... את העונה הראשונה לא ראיתי... אני מקווה שישדרו בשידור חוזר, והפעם בשעות יותר נורמליות...

Outlast

New member
אוקיי...

כמובן שאהבתי את קולבי, מתוק שכמותו... כ"כ הגיע לו לנצח, ובסוף המקומטת זכתה... חוץ ממנו אהבתי את דרק, אי שם בתחילת העונה הראשונה, אבל הוא נעלם מהאופק די מהר... אהבתי גם את קולין, כזאת חמודה, די חכמה ובעיקר ריאליסטית... את מי לא אהבתי? אממ... קית´ היה מעצבן במיוחד ונורא מתנשא. את ריצ´רד לא סבלתי, אבל כנראה שיה משהו ב´שיטות´ שלו, או שסתם שאר המשתתפים היו דפוקים במיוחד כדי לבחור בו... ג´רי הייתה לפעמים מעצבנת ופאתטית, אבל גם משעשעת ובעיקר- מכניסה עניין, זה תמיד טוב... בעונה הנוכחית שמתי עיין על סיילס, נראה לאן זה יתפתח... גם אית´ן חמוד, אבל אני עוד צריכה זמן... אגב, אם מישהו רוצה לפרסם סקר הוא מוזמן לשלוח לי רעיונות לאימייל ואני אפרסם אותם בסקר של הפורום...

תגובה !!!

קודם כל, כל הכבוד לך על הפורום. שנית אני חייבת לחלוק על דעתך. קית´ מהעונה השנייה - ממש ריחמתי עליו, עשו בו לינץ´. וסיילס מעכשיו מצטייר כנחש לא קטן בכלל. וזהו.

Outlast

New member
חח...נחש זה טוב...

ואולי את מתכוונת שלקייל עשו לינץ´? קייל זה ההוא שג´רי טענה שאכל איזה חטיף בשר או משהו כזה, ואז העיפו אותו... אם את לא מתכוונת אליו, אז את קית´ ממש לא אהבתי, מתנשא ומעצבן...

ואווו כמעט ושכחתי את העונה הראשונה.

ראשית מזל טובבבבבבבבבבבבבב אני מכורה מהעונה הראשונה ! בנתיים הכי אהבתי את- קולבי (במיוחד שהוא סרב בתוקף להתחברות עם ג´רי
) הכי הערכתי את מממ...-שכחתי את שמה, מהעונה השנייה- אולי "מד-דוג" ? השוטרת המבוגרת. היא הייתה חכמה וישרה. הכי שנאתי את- סוזאן מהעונה הראשונה !!! היא פשוט דוחה , תינוקת ולא יודעת להפסיד בכבוד, ופשוט מזעזעת !

Idan91

New member
וווואיי.. מד-דוג!!!!

היא הייתה מלכה!!!!! וכן, סו באמת בלעעע...

s p i d e r

New member
תגובה

קודם כל... כמה זמן הפורום הזה קיים? איך זה שלא ראיתי אותו קודם? לדעתי בעונה השניה קולבי היה השורד האמיתי- הוא היה חזק, הוא לא אכל הרבה והוא זכה הכי הרבה בתחרויות החסינות- הוא לא ניצח אבל הוא גם לא יצא בידים ריקות (הוא קיבל ג´יפ ו 10,000 דולר באחת התחרויות אני חושב...) הכי שנאתי את ג´רי כי היא הייתה תחמנית, היא התחברה עם כולם בשביל שלא יצביעו נגדה בעונה השלישית אני עדיין לא ממש זוכר את השמות שלהם אהבתי את קלארנס בלאק (למרות שכל הקבוצה שלו שונאים אותו) הוא ניסה לעזור לזאת... נו איך קוראים לה? הראשונה שיצאה, והיא תקעה לו סכין בגב היא שיקרה בשביל שלא יבחרו בה (אבל בסוף כן בחרו בה
) ו... את העונה הראשונה לא ראיתי

Outlast

New member
הפורום קיים יומיים וחצי...

בערך... וגם לדעתי לקולבי הגיע לזכות. הוא פשוט היה ה-שורד. אחת הבעיות בהישרדות שהמשתתפים מתחילים בשלב מסויים להעיף את כל מי שמהווה להם סיכון, משמע- החזקים, השורדים האמיתיים. תראו מי נשאר בעונה עד הסוף- סו (שאולי היא חזקה, אבל אני לא זוכרת שהיא עשתה הרבה), ריצ´רד (אני משערת שבגלל הדגים, אבל יותר בגלל התחמנות), רודי (ואני עדיין לא מבינה למה) וקלי, שפשוט זכתה בחסינות... בעונה השנייה, לטינה לא הגיע לזכות. מה היא עשתה בתור שורדת? קולבי בכלל לא היה צריך להשאיר אותה, אלא את קית´, למה ההתחסדות הזאת? קח את המיליון ולך הביתה... בעונה ה-3, כמו שכבר אמרתי, סיילס מאוד מוצא חן בעיניי...|זדוני|

מילאן

New member
לא היה מגיע לקולבי לזכות

אם הוא היה מספיק טיפש כדי להשאיר את טינה לסיבוב האחרון כנראה שהוא לא התאים למשחק.

Bisly

New member
סו החולארה הזאותי איך הזכרתם לי

אותה היא כזאת חולרה איך שהיא קיללה את זאותי שכחתי את שמה בסוף העונה ה1 ואהבתי את האיש קומנדו רודי מהעונה הראשונה.

shirakl

New member
אני מסכימה איתך...

לדעתי הוא עשה טעות והוא ידע את זה... הוא קצת התעוור ושכח לרגע שזה משחק על מליון דולר ולא פעולה בצופים...

Idan91

New member
...?

זה לא היה בין קית´ לבין טינה, זה היה בין אליזבת´ לבין טינה... והוא היה חייב להשאיר את טינה, כי אליזבת´ הייתה מנצחת על בטוח...

למעלה