סרטי אנימציה המשלבים שחקנים בשר ודם

Lion_Heart

Well-known member
סרטי אנימציה המשלבים שחקנים בשר ודם

אז אני משער(רק משער) שכולם כאן ראו את AVATAR ולפניו את SPACE JAM ודומיו , אז אני בא לשאול, מה דעתכם על סרטי אנימציה המשלבים אנימציה ושחקנים בשר ודם, פלוס איזה מהם אתם זוכרים? כי "מי הפליל את רוג'ר ראביט" ממש לא היה הראשון

DOCTOR W H O

Member
מנהל
דעתי

אני חושבת שזה חמוד אבל מעדיפה לגמרי סרטים רק מצוירים בלי אדם בפנים

Kinda Maya

New member
Hmmmm

עד כמה שאהבתי את רוג׳ר רביט שזאת קלאסיקה בפני עצמה וכמון ספייס ג׳אם גם היה נהדר אי אפשר לשכוח את מרי פופינס וכמובן הפנטזיה שהיו גם שם קטעים קטנים. בקיצור אני אוהבת זה מוסיף זה מעניין וקשה שלא לחשוב על כמה השחקנים בטח מרגישים מוזר לדבר עם עצמם או לאווירOver and out

יש את מרי פופינס ובטוח שהיו עוד לפניו...
אההההההההההה .. נזכרתי "מסע אל הירח" משנת 1900 וכלום של הצרפתי ההוא (זה שגולם ע"י בן קינגסלי בסרט הוגו)

אם אתה זוכר את זה...

אז הינה השאלה בשבילך. בן גוריון היה נחמד בחיים האמיתים? ומה עם שאול המלך?

Lion_Heart

Well-known member
שאול המלך

האמת היה לא רע עד שמה שמו הגיע ותפס את כל תשומת הלב (דוד,נו)
אני זוכר יום אחד שדוד נכנס לחדר של שאול...זה הלך ככה
דוד: היי גבר מה קור..."חנית ננעצת בקיר לידו" ...אז אני מבין שאתה עסוק...טוב נדבר מחר כך "בורח כל עוד נפשו בו"

ובן גוריון?...לא יודע,לא בזמן שלי, אבל שמעתי שהוא נהג לאכול קוצ'מוץ'
ובקשר לסרטים, אני זוכר סרט בשם the water babies, זה לא היה ממש שילוב , יותר החלק הראשון בסרט היה חי והחלק השני היה מצויר...אבל זה היה ממש לא רע וקצת קריפי בקטעים

ילדי המים .. פששש שנים שלא חשבתי אפילו על הסרט הזה

ואם כבר מזכירים את הסרט הנ"ל אז לא מזמן הורדתי אההם אההם "קיבלתי מהדוד מאמריקה" את The Land Before Time רק בגלל שהתחשק לי להיזכר בסרט

ולבלונדי (אספרסו) כפול אז עזובותך משאול ובן גרין .. אני עוד זוכר כמה קשה זה היה לעזוב את הכל ולצאת ככה באישון הליל ממצריים

נ.ב (נתווסף בעריכה)
אדון מנהל היקר .. מאחר וכרגע זה נראה ששנינו היחידים שלפי הכרטיס שלהם אוטוטו חווים את משבר גיל ה40 ויש כאן ילדון שחולה על הפוני הקטן שלי ואם אני ראיתי נכון (אני עצלן מכדי לבדוק ו"לנבור" בנבכי הפורום
) הוא חושב שהסדרה דנדשה ורצה בסה"כ 7-8 שנים אז מה נעשה ומה נגיד אם נגלה לו שעוד באמצע השמונים ראינו ע"ג המסך הקטנטן (כי בכ"ז ה20 אינץ שהיה "ענקי" דאז כיום זה פחות מצג של מחשב) את זה וגם היו לנו (לי בכל"א) מכתביות שלהם וגם של תותית אם כבר מדברים על זה (מה זה היו .. עדיין יש תיקיה [אמיתית מנייר ולא תיקיה במחשב
] עם כמה פריטים שכאלו , ושל FAME ומיקי מאוס ולהקת דורן דורן ווואם וכיו"ב
)

Lion_Heart

Well-known member
בקשר

למצריים , אתה חייב להזכיר לי , של מי היה הרעיון המבריק לא לתת ללחם לתפוח. ברצינות, יכולנו בקלות להשאיר את זה על עגלה או משהו ולאפות אז זה בדרך איכשהו

וכן את הסרט הזה אני זוכר היטב גם בגלל העלילה שלו שהיתה ממש טובה (האישה הזאת עד היום עושה לי צמרמורת) וגם בגלל שספריית הוידאו שלי שהייתי קטן היתה מלאה בסרטים בריטיים מצוירים וגם לא ממש יפים (בריאן כוכב עליון מישהו?) וחלקם כל כך...בואו נאמר ששמו של הסרט הראשון שראיתי ב"וידיאו" היה "הכלב השווה מליונים" והשני היה "האסקימואי המחושמל" ,לא,ברצינות

משה הזה .. וואלק איזה עקשן הוא היה

והלו הלו הלוווווו!!!! עד למונטי פייתון ובראיין כוכב עליון ..
ואל תשכח שהתוכנית שלהם כללה קיטעי קישור מצויירים שהיו מצחיקים (ולרוב גם דבילים
) ברמות
אגב .. יצא לך לראות את מופע האיחוד ? היה טיפלה ארוך מידי אבל אויי הנוסטלגיה

ילדון?

אני בן 22, והפוני הקטן שלי חברות היא קסם(my little pony friendship is magic) רצה רק 4 שנים, מה שראיתם בשנות ה80 (התחיל ב84-3) היה סיפורי הפוני הקטן שלי (my little pony tales) שמוכר בתור G1 או דור ראשון, זה רץ למשך כשני עונות, ניסו לחדש את זה בתחילת שנות התשעים (1992) בהפוני הקטן שלי וחברים (my little pony n friends) שרץ למשך עונה אחת, היה משויך לאותו דור של צעצועים אבל מבחינת הסדרה היה שלב חדש לכן נקרא G2 או G1.5, בתחילת האלפיים (2003) הוציאו מציורים ישר לDVD תחת השם הפוני הקטן שלי (my little pony) שעבר באמצע שינוי בעיצוב לכן זה G3 ו G3.5 וגם היה בין 2008-2009 סדרה (גם ישר לDVD) תחת השם my little pony, new born cuties, ב2010 יצא חברות היא קסם או G4, ובנוגע לאיכות, G1 דמויות שטוחות עולם מעניין 6/10 G2/1.5 עולם משעמם דמויות יחסית לא שטוחות 4/10 G3/3.5 הדבר הכי גרוע בעולם , לגמרי מפגר, משעמם, אין שום דבר טוב 0.5/10 MLP NBC הם הצליחו להיות עוד יותר גרועים 3/10-
&nbsp
והדור האחרון G4 דמויות עמוקות וחזקות, עולם פנטזיה מרתק, שחקניות קול מעולות, כותבים מעולים, אנימציה יפה, מוזיקה נהדרת, בקיצור הכל מעולה 14/10 גורם לשאר הכישלונות להיות שווים

שיהיה

אין לי שום בעיה, פשוט שאני מדבר עם בין 16 והם לא שמעו על אינטרנט קווי, פלופי דיסק, טלפון ביתי, על קלטות VHS או על טטריס (שלא לדבר שהגיים בוי שהם מכירים מגיע עם שני מסכים והאלו של הילדות שלי נמכרו כי הם היו בצבע) אז אני מרגיש קשיש, וכן אני מכיר תקליטים, אז אני מודע לטכנולגיה עוד יותר ישנה :p

היו כמה מבריקים.

אני חושבת שזה חתיכת אתגר לצלם סרט כזה, ואם התוצאה מוצלחת זה נהדר. נותן איזשהו רובד נוסף לסרט, כלמיני בדיחות ששחקנים בשר ודם לא היו מסוגלים לעשות ונראים הרבה יותר טוב כשהדמות מצוירת. אבל יש תחושה שזה כבר "יצא מהאופנה" לחלוטין, כבר לא עושים את זה לצערי.

למעלה