סתירות

טל

כשקראתי את השאלה של דירסט אליך רציתי לכתוב לו רק מי שמכיר את טעם החופש יהיה מוכן לשלם מחיר עבורו מה את אומרת?

spectacular

New member
אצלי זה היה אחרת,

בהתחלה לא כל כך רציתי חופש, ואחר כך,אפשר לאמר שהתפקחתי, היה מאוד קשה,(ועדיין...) לצאת לחופש. אצלי הכל הפוך

הייתי בשני הקטבים האלו,טל!

ועכשיו אני נמצא באחד מהם! אני חושב,טל,שגם בתקופה ההיא שלך,זה היה נוח לך,ולכן זה היה עדיין חופש! את בעצמך טוענת: "בהתחלה לא רציתי..." אז אם לא רצית,זה היה עלא כיפק,החופש שלך! אני תמיד אומר,ולדעתי בצדק,שמה שאני אומר ומחליט,תמיד טוב לאותו הזמן, ואז המושגים משתנים,האמת משתנה,וה"חופש",של פעם הופך לפתע להיות כובל.. בוקר אור. עוזי

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

אני חושבת עליו דברים טובים, הוא סימפטי, מאפשר, לא מדבר הרבה, בעיקר עושה טוב, משתנה ולא משעמם, בעל אנרגיה חזקה וחודרת, מדרבן, ממריץ, מענג,מלטף, משרה בטחון, נותן "גב" טוב, מרחיב בעוצמה... מיאווו יום טוב לך,

ה"לא" שלי היה תשובה לשאלה שלו

האם הייתי רוצה שהוא ישתמש בהם ללא ידיעתך? וה"אסור" היה שאסור "שימוש במשאבים משותפים ללא יידוע/שיתוף בן הזוג" כדי להפיק...... דירסט טעה ועשה הכללות אמרתי לו שיש לו בעיה עם האנלוגיות
מקווה שהוא ילמד אצלך את ויתרת על המון משאבים כדי לקבל את החופש שלך אני מכבדת את הצורך שלך מבינה כמה שהחופש חשוב לנשמה וזה חכם מאוד
תכתבי לי על מה את רוצה לדבר בקשר לכסף תפתחי את הנושא אני אחזור להגיב לך ביי

spectacular

New member
בקשר לכסף,

באיזה מקום נמצא הכסף בחיים שלנו, באיזה סדר עדיפות? האם נותר על אהבה בשביל כסף? האם נותר על כסף בשביל אהבה? וסתם נתתי את המלה אהבה כדוגמא, זה יכול להיות כל דבר אמוציונלי אחר, הייתי בשני המתרסים אבל לא באמצע. האם יש אמצע?

אני

לא אותר על אהבה בשביל כסף ואותר על כסף בשביל אהבה כשיש אהבה יש זמן לעשות כסף הכסף מרפד את החיים לא מביא אושר כנראה שיש אמצע לא מכירה

Deerest

New member
לילך (יפה, עוזי) בקר טוב

דירסט לא טעה. (לא אומר שדירסט לא טועה, הוא טועה ולפעמים בגדול. ומתקן) דירסט מייצג עמדה אחרת כדי לחדד את עמדתך כדי ל... ל... העצים.

דירסט טעה

הדרך שלך לא בונה לא צריך לזעזע כדי לקבל תוצאות זה עושה אותך אדם קר,לא רגיש אל תתוכח איתי קח את זה ממני באהבה אתה חבר, לא?

Deerest

New member
אם

זה ניתן באהבה כך זה ילקח אנחנו, כאן בפורום, משיקים בנקודה כל כך דקה, שברירה, עדינה אל תנסי לנתח ולשפוט באמצעותה. בכל מקרה, אני לוקח את מה שאת אומרת. אני יכול לתת לך משהו בתמורה? אני חושב שהוא שווה ערך... איפה שכואב לך, שם המידע אודותייך. כחבר.

יופי

כל פרק שסיימתי אני זוכרת שאמרתי לעצמי כמה פשוט? איך לא חשבתי על זה? לא יודעת מה אתה תגיד אני אחכה לשמוע ממך תהנה

Deerest

New member
למה סתירות מתישות אותך?

איזה צד שלהם לא מתאים לציפיות שלך? מה אומר על האדם עם הסתירות... אני מקווה שבסוף השרשור הזה אוכל לומר יותר... ועדיין כלום.

אדם עם סתירות

הוא אדם עם חולשות תחום הסתירות זה תחום החולשה שלו הסתירות באות כדי לצמצם את החרדות שהם עצמם חשים זה גורם לבן/בת הזוג לחפש הסברים אינטלקטואליים וגורם להם להתרחק ולהתנתק ואילו ידעו לסגת וישקיעו את האנרגיות הללו בחיים שלהם ולטפל בחרדות שלהם לפעול למען עצמם ולא נגד בן/בת הזוג...כל הסיכויים שהמתרחק יכיר בצרכים שלו במגע ולקרבה ויתחיל להתקרב...לא קל אבל עם רצון זה אפשרי.

למעלה