סתם בא לי לדעת....

סתם בא לי לדעת....

שכל אחד ירכיב פה את להקת החלומות שלו, זאת אומרת הכי אהובים עליו בקטגוריות הבאות: סולן,גיטריסט,מתופף,בסיסט,ויש גם מקום לעוד כלי שתבחרו....

epitaph

New member
נראה לי שכבר עשיתי את זה...

בכמה פורומים שונים,אבל זה תמיד כיף לעשות את זה שוב,אוקיי,נעשה את זה משעשע,שתי הרכבים,משהו כמו הדאבל טריו רק בלי הטריו:
גיטריסט - רוברט פריפ או סטיב האקט מתופף - פיל קולינס או ביל ברופורד באסיסט - גיא לי או טוני לוין (כל כך בא לי להכניס את כריס סקוויר אבל התחרות כאן קשה) קלידן - פיטר האמיל או ריק וויקמן סולן - ג´ון אנדרסון או פיטר גבריאל

טוב בואו נחשוב....

זמר -ג´ון אנדרסון גיטריסט - סטיב האו בסיסט - כריס סקוויר קלידן - ריק וויקמן מתופף - ביל ברופורד אך הלוואי והיתה להקה כזו......

ועכשיו ברצינות

זמר - ג´ון אנדרסון גיטריסט - ג´ון פטרוצ´י בסיסט - תומס מילר קלידן - ניל מורס מתופף - מייק פורטנוי זה נשמע לי הרכב לעניין

הזמר של להקת ´יס´

הזמר, כותב הטקסטים, הנמוך והמיסטי. אחר כך גם הניו-אייג´י.

epitaph

New member
טוב נו,שינוי...

האמיל כמובן יהיה כסולן (פשוט מאוד רציתי להכניס אותו ושעדיין גם ג´ון אנדרסון וגם פיטר גבריאל יכנסו...טוב נו...),אז הנה הרשימה העדכנית: גיטריסט - רוברט פריפ או סטיב האקט מתופף - פיל קולינס או ביל ברופורד באסיסט - גיא לי או טוני לוין קלידן - קית´ טיפט או ריק וויקמן סולן - ג´ון אנדרסון או פיטר האמיל

rockyracoon

New member
להקת החלומות

שירה: פרדי מרקיורי גיטרה: ריצ´י בלקמור/סטיב האו באס: גדי לי (Rush) קלידים: ג´ון לורד (סגול כהה)/ קית´ אמרסון תופים: ביל ברופורד/איאן פייס (סגול כהה). אני יודע שחלקם הם רוקיסטים כבדים ולא מתקדמים אבל מה לעשות שהשילוב הכי מדהים של תופים-קלידים-גיטרה היה בסגול כהה...הבעיה עם הסולן שבחרתי -הוא לא פנוי להופעות בשנים הקרובות.

epitaph

New member
אוף,דפוק שכמותי...

אני תמיד מתבלבל וקורא לגדי לי "גיא לי"...

rockyracoon

New member
לא נורא

עדיף מאשר ברוס לי או טומי לי ג´ונס. בכל מקרה אחלה בסיסט (מס´ 1 יחד עם סקוויר לעניות דעתי)

rockyracoon

New member
טוני לוין..

שאלה...הייתי רוצה לדעת באיזה אלבום של קינג כרימזון הוא מנגן? או בכלל.... אפרופו בסיסטים, אם ברצונך לשמוע את הגיטרה הבס הכי טובה הכי מלודית הכי מהירה, הכי מקורית וכו´.... אתה חייב לשמוע את Jaco Pastorius. הוא אומנם שייך לזרם הפיוז´ן ולא הפרוג- אבל עדיין זה הבסיסט מספר 1 בכל הזמנים. (ז"ל -נפטר ב 1987).

עמית, זוכר את הדיסק שצרבתי לך?

חפש את הספרייה של liquid tension experiment (פרוייקט צדדי של התופפן והגיטרתן של דרים) שבו טוני משתתף. תהנה

rockyracoon

New member
המשטרה בדרך אליך

גל! לא אומרים "הדיסק שצרבתי לך" אומרים "הדיסק המקורי שהשאלתי לך". אתה זוכר את הפרסומת עם האומנים המסכנים ששותקים כי צורבים להם את הדיסקים באופן לא חוקי. תתבייש (אגב- אני רוצה שתצרוב לי את Rush החדש).

../images/Emo132.gif

אתה יודע שאני אישית מקפיד לקנות רק מקורי, בלי פשרות, ולא רק בשביל האיכות. אבל כדי לפתוח את אוזניהם של אחרים למוזיקה חדשה אני מוכן לצרוב. אגב, בקשר חצי רופף אבל מתבקש, אני ממליץ מאד לקרוא את המאמר הזה
(ותבדוק מייל)

Useful Idiot

New member
liquid tension experiment

הם מצויינים בהחלט. קבל ח"ח. אני ממש אהבתי אותם (הופעת אורח של קני.. אל תדאגו, אני תכף אעלם שוב לאלמוניות שלי)

ganooov

New member
לגבי ג´אקו:

הלו? השתגעת?? ז"ל??? מה עם הי"ד? אז הנה כמה סיפורים על ג´אקו (בסוף אני אגיע גם למותו): 1. ג´אקו פאסטוריאס היה בתחילת הקריירה שלו קונטרה-בסיסט. יום טחד נשבר לו בערב ההופעה הכלי. אך לא איש (?!) כג´אקו יכנע: הלך הבחור השיג גיטרה בס חשמלית, הוריד את השריגים, והמציא את הפרט-לס. 2. יום אחד החליט מיודענו המשוגע שהוא רוצה לכניס למישו מכות. הלך הבחור, לקח את הבס שלו, וריסק אותה ל 24 חלקים (הוא ספר!) על ראשו של המסכן שמולו. אך מה לעשות? בסיסטים קשורים לכלי שלהם. שלח ג´אקו שלנו את הבס לתיקון, ולאחר זמן-מה הוא קיבל אותה חזרה שלימה, בריאה ומודבקת כהלכה. 3. ולמותו הטראגי: ערב אחד יצא ג´אקו פאסטוריאס למועדון לילה. כשהוא יצא מהמכונית שלו והתקדם לכניסה, הוא התפלא נורא לראות שהדורמן לא נותן לו להכנס. לשאלתו למה, הוא נענה שהוא עירום כיום היוולדו, ובלבוש כזה לא נכנסים לכאן. נו, החליט ג´קו שהדורמן הכושי (והענק) מעצבן אותו, וניסה לתת לו מכות. אבל מה לעשות ששיכורים הם די חלשים: הגוף שלו נוקב ממחסנית שלימה שירה הכושי החביב. ואז לקינוח ריסקו את ראשו באבנים. ז"ל, הא???

aviol

New member
אחי!! עוד חובב קווין! ראיתי

גם את התגובה עם בראיין מי... אני מאוד שמח. כי גם אני אוהב מתקדם אבל קווין היו הראשונים שהקשבתי וזאת להקה שאני יודע עליה הכל והיא תמיד תהיה אצלי מספר אחת. ומי שאומר שקווין הם פשוטים שישמע את Queen1 quuen2 sha ועוד כמה אלבומים וישתוק! וגם את Innuendo הטראק..הדיסק מלא קיטש. אם אתה באותה דיעה איתי, נא הקש 1. אם לא, הקש 13515699321

הייתי מגיע להרכב אחר שונה

אם לא היה מדובר בלהקת רוק מתקדם. הייתי רוצה לשמוע שילוב בין התאטרליות של ג´נסיס/קווין עם העוצמה והאנרגיה של rush משהו כמו פיטר גבריאל - סולן גדי לי - באס בראיין מיי - גיטרה נייל פירט (rush) - תופים (וגם בשביל הטקסטים והכיוון הטולקיני/פנטזי) קייט אמרסון - קלידים שלושת הראשונים הם זמרים מעולים בפני עצמם אבל רחוקים סגנונית אחד מהשני. אני לא בטוח ששילוב כזה עשוי להצליח, אבל יכול היה להשמע מעניין מאד.

למעלה