סתם יונה\אני.

סתם יונה\אני.

והקיץ הזה אהיה יונה מכוערת וטיפשה אשר מנקרת בכל פינה ומה שיש לה זה הגרגירים ברצפה בורחת מהאנשים הבאים מעבר לפחות מרחק קטן של מטר ואם מישהו התקרב יותר מידי היא תעוף לשמיים. וגם אני אהיה יונה אבל חסרת כנפיים ומוחי יעוף לעולם אחר עולם שבו הדמיון הוא האלוהים והאלוהים הזה מביא אותי למקומות רחוקים ואז יקומו מהספסל הזקנים ויפסיקו להביא לחם מרוב רחמים ונותרה לה רצפה ריקה. *ההשראה הייתה יום עצוב נורא של שמש,בו היונים בסינימטק הרבו לאכול , מחאתי כף וחיש הבזק היונים נעלמו לפתע, כמוני* הדר.

דוקרת יקרה

אהבתי את הרעיון שמאחורי המילים חוסר הביטחון הזה שמחיאת כך אחת מסיימת את הכל. כמה הערות קלות מבחינת כתיבה: "בורחת מהאנשים הבאים מעבר" - המילה מעבר מגיעה עם סמיכות כשלהי במקרה הזה השימש נעשה ללא נסמך. לדעתי הלא בלשנית בכלל "מעבר לפחות" זה לא נכון תחבירית. לגבי המשפט "וגם אני אהיה יונה " התחלת מזה שהקיץ תהיה יונה לא הבנתי מדע דווקא כך בחרת לחבר את הבתים. לטעמי יכולת להמשיך ישר עם הניגוד של חסרת הכנפיים. סה"כ כל הכבוד אהבתי מאוד צ'וקו

זה ממכר

New member
לא ממש הבנתי

כלומר יונה מסמלת גם חופש לרוב ואמרת מכוערת פחדנית לפי המילים

זה ממכר

New member
למה השימוש ביונה?!

הבנתי את התיאור והכל אבל לי עדיין היונה מסמלת שלום למה שתהיי יונה? למה מכוערת?!

imdark

New member
לפעמים לסמל יש משמעות יחידה

יונה לבנה מסמלה שלום בקונוטציה המקראית שלה (מילה מנופחת לרעיון שנלקח מהתנך) אבל לרוב האנשים יונה היא ציפור קטנה וטפשה שמפחת מכל דבר קטן וברגע שהאבן ניזרקט ברגע שהמצב מתקרב למפחיד היא מאבדת את האוכל שלה ובורחת דרך אגב אני מנחש שצ'יקו לא חשב על המשמעות הזו היונה אולי בורחת מהראש בעיר אבל ביער עם היא לא תברח מהראש ותישאר כדי לאכול את הלחם שעבדה כל כך קשה בשבילו היא תמות ולכן היא מעבדת אולי את חתיכת הלחם אבל זה מחיר קטן בשביל החיים שלה אישית אני אוהב ציפורים אהבה שאני לא בטוח שהן שהן מחזירות אה ורעיון קטן תנסה איי פעם לחבבק יונה והיא תיברח לך אז תחשוב על זה קצת

imdark

New member
וואו יותר מידי שגיעות

טיפשה מפחדת ניזרקת וברגע רעש מאבדת

למעלה