סתם ככה

moran-b

New member
סתם ככה

סתם ככה בגלל החשק שלי החלטתי היום בבוקר לא לזוז מהמיטה. הלכתי לישון באחת בלילה בערך שזו שעה מוקדמת יחסית אבל אחרי היום שהיה אתמול - אפילו זה היה מאוחר... אחר שעה התעוררתי לטלפון שמונח כמו תמיד על המיטה לידי - בקושי עניתי בקושי פקחתי עניים.... אמרנו שלום נתנו נשיקה (אני חושבת...) וניתקנו. שקמתי בפעם הבאה כבר היה 6 בבוקר... הטלפון היה פתוח... מונח ליידי על המיטה... ניסיתי להתקשר אבל אצלו היה תפוס... אז חזרתי לישון. כמו שאמרתי החלטתי שאני לא זזה במיטה אז אפילו לשתות לא קמתי ומי שמכיר אותי יודע שאני מכורה לקולה... ואפילו בשביל הקולה לא קמתי. בתשע שוב קמתי... טוב נו - כמה אפשר לשכב במיטה???? אז קמתי ו... מאז אני על הכיסא מול המחשב... אבל שוב.. כמה אפשר לשבת על הכיסא? אז נו ביטלתי כל החלטה קודמת שלי ממיקודם והחלטתי בכל זאת ללכת ללימודים... קורס באנגלית - אם זה לא באסה אני לא יודעת מהי באסה... יאללה אז חבר`ה אם מחפשים אותי אני בכיתה... ואם לא .. אז לא .. יאללה שיהיה לכם יום נעים...ואוטוטו סוף שבוע!!!!!!! שלכם - רני.

nasty-

New member
מורני!!

טוב יאללה יא עצלנית לקום פעם הבאה רק התחילו הלימודים מילא האיחורים אבל בכלל לא ללכת?? יש לך אישור מאמא?? אם לא מחר את נכנסת לכיתה רק עם אמא מובן?? אז שתהיה לך שנת לימודים הכי הכי הכי הכי טובה שיש... מתה עליך... ביי ביי

למעלה