סתם שאלה...

TheRasmus

New member
סתם שאלה...

איך עדיין אנשים יכולים לדרג את השירים של דיידו והבלאק אייד פיז במצעדים???? זהו הם שירים אכן גדולים אבל כבר עבר זמנם!!! דיידו 9 שבועות מקום 1 בגלגל"צ.. נו באמת לא מגיע לה חצי מזה! וכבר הבלאק אייד פיז קצת התחיל להמאס עלי מרוב הפעמים שהשמיעו אותו ברדיו...

א ו ח נ ה

New member
מניסיון

לעיתים נדירות אני ניתקל במדרגים שמתעקשים לדרג שיר למעלה מ-7-8 שבועות, אז אני ממש לא מבין איך יש שירים שצועדים 17, 16, 15 שבועות בגלגל"צ במצעד של רשת ג' שיר שהיה צועד 8 שבועות היה נחשב לותיק במיוחד, ונדיר מאוד ששירים היו חוצים את רף 10 השבועות (למשל Ace of base - All that she wants צעד 13 שבועות, או שירים של דוראן דוראן ופט שופ בויז צעדו מעל ל-20 שבועות, אבל זה היה נדיר ביותר וממש לא חזר על עצמו!) אז או ששיטת הדירוג של גלגל"צ דפוקה או שבגלל מדיניות הפליי-ליסט המתנשאת שלהם אין להם ברירה אלא לתקוע את אותם להיטים במשך עשרות שבועות. מה שיוצא זה שאם נניח בשנה ממוצעת יש 250-270 להיטים, אז אצל גלגל"צ יהיו רק 100. בממוצע 150 להיטים שלא יזכו להיכנס לפליי-ליסט שלהם וחשוב מכך, רוב הישראלים יפספסו.

TheRasmus

New member
לא רק שהדירוג שלהם מוזר..

הוא גם הולך לפי הABC ומה שיוצא מזה הוא שלאנשים אין כוח לשמוע בטלמסר שלהם את כל הרשימה ושומעים רק את הראשונים. ואני לא אשכח ששאקירה ואלאניס מוריסט נכנסו באותו שבוע למצעד (עם WHENEVER WHEREVER וHANDS CLEAN) ואלאניס נכנסה ל2 ושאקירה רק ל20 ולמה? כי שאקירה מדורגת בסוף! וגם שמתי לב שכל השירים אפילו הכי מעאפנים שיהיו בתחילת הרשימה שלהם יכנסו מהר למצעד וגם כ10 שירים מבין השירים שהיו אצלם מקום 1 מתחילים באותיות מ-A-E!!!!! (כולל BECK וBLUR) וכל השירים שבתחתית הרשימה נכנסים נמוך מהמצופה או שבכלל לא נכנסים כדוגמת TATU עם HOW SOON IS NOW שלא נכנס.. VANESSA CARLTON וכו'.. וגם הראסמוסים שמדורגים 2 מהסוף ברשימה תקועים באמצע המצעד. אני לא אתפלא אם יתברר שהמדרגים של המצעד של גלגל"צ הם העורכים בלבד.

Poi§on

New member
וואלה??

זה באמת הגיוני שעכשיו אני חושב על זה בקשר לסדר ה ABC יו... יש הבדל עצום בין השיר של אלאניס (עם כל הכבוד) לבין השיר של שאקירה למרות שהשיר של שאקירה צעד בפסגה

YANIVMC

New member
סתם תגובה

אולי שמעת ואולי לא......... השיר ONE SWEET DAY של מראיה צעד לפני מספר שנים במשך 46 שבועות..... לא זכור לי באיזה מצעד זה יה אבל יש שירם שצועדים במקום1 יותר מ- 7-8 שבועות.

א ו ח נ ה

New member
זה קורה רק במצעד הבילבורד

בארה"ב שירים צועדים 30-40-50 שבועות אבל שם זה שקלול של השמעות בתחנות רדיו (ויש אלפי תחנות רדיו בארה"ב) ומכירות של סינגלים. בישראל זה בסך הכל דירוגים! איך אפשר בכלל להשוות?

stereo4me

New member
TheRasmus שאלה?

אתה כל הזמן מתלונן על גלגל"צ אבל מדי יום אתה דואג לעדכן אותנו מה קורה במצעד שלהם אני מציע שתתעסק יותר בשירים פחות במצעדים זה מאוד משעמם אותי לפחות
sorry ושוב להזכירך מדובר במצעד של גלגל"צ לא צריך ליחס לו חשיבות גדולה מדי

Poi§on

New member
ת'אמת שאני את המצעד של גלגל"צ

הפסקתי לשמוע מזמן. המצעד שבהחלט מעניין אותי הוא של בי יו. וכמובן אוחנה של רדיו ירושלים גם

TheRasmus

New member
בהחלט אלו הכי טובים והכי מעודכנים

חוץ מהמקרה הנדיר שקרה היום ברדיו ביו שהכניסו את השיר של מישל בראנץ' חצי שנה אחרי שהוא יצא הישר למקום ה4.. טוב אבל זה כבר ידוע שזה רק בגלל חברת התקליטים..

Poi§on

New member
כן גם לי זה לא היה ברור

כנ"ל לגבי השיר matchbox20 - Unwell במקום ה 15. וסופסוף בריטני ומדונה בפינה לשיפוטכם. הראסמוסים...הייתה לי תחושה שדווקא הם יפתיעו היום במצעד אבל במקום זה ירדו שני שלבים למקום החמישי.

TheRasmus

New member
כן.. דווקא היום כשקניתי את הדיסק../images/Emo7.gif

הם עפו משלושת הגדולים...

Poi§on

New member
תתחדש ../images/Emo45.gif

חשבתי שטסת במיוחד לפינלנד בשביל זה...

TheRasmus

New member
רק בסופר זאוס יש את הדיסק שלהם

בטאוור רקורדס באתי לשם כבר 9 חודשים רצופים וכל פעם בשאלה קבועה אם יש להם את דיסק של הראסמוס ולא רק שלא היה להם.. הם בכלל לא שמעו עליהם.. עכשיו בטוח שהם שמעו!
סופר זאוס לא רק שהקדימו את טאוור רקורדס הם גם יותר זולים!

Poi§on

New member
בחיים שלי לא שמעתי על סופר זאוס

ועל זה חכמינו היו אומרים WTF???

TheRasmus

New member
איך אפשר שלא להכיר אותם?

יש להם אפילו פרסומת קבועה ברדיו..

Poi§on

New member
איפה יש להם סניפים?

נשבע לך בחיים לא שמעתי איזה רדיו מפרסם אותם? "לב השכונה"?

למעלה