סתם שטויות

avivit61

New member
סתם שטויות

היי נכנסתי למיטה מוקדם כי ידעתי שאתה לא פה רציתי שהיה כבר בוקר אבל לא יכולתי להרדם כי רצת בראושי ראיתי אותך ואותי צוחקים משתגעים ראיתי את אהבה והאושר שבורח לנו יודעת יודעת שהיית נותן לי את חייך לו רק ההיתי להיות שלך ואתה שליייי שינת את חיי מקצה לקצההה אולי שינוי טוב אבל אני לא יכולה לגעת רק שתבין שהחיים שלי היו סברים נסבלים הפלגתי על הכול כיום שאתה נמצא בחיי בתוכי אני הפוכה ולא הוגנתתתתת לא יודעת איך זה יגמר בנו לבני בני לבניךךךךךך הוא מנסה לגעת אני דוחה ודוחה למרות שזקוקה לקצת פינוק ופורקןןןןןןןומרגישה חרהההההה ברחתי מימנו ובאתי לכתוב לך ולישון בסלוןןןןןןןןןןןןןןןן אתה צריך לחשוב טוב טוב מה אתה רוצה קשה להמשיךךךךך כךךך היום התלבשתי יפה לבשתי גינס וחולצה כחולה שאהבת לבשתי רק בשבילך וכל הבנות החמיאו לי ושאלו היכן קניתי ושאני נראת סקסיתתתתת יודעת שההיתי ניראת טוב מלאת אור כי ידעתי שאראה אותך אבל התאכזבתיייייי כל דקה העניים שלי הסתובבו האוזניים שלי חיכו לשמוע את קולך אולי נעזוב זה בלתי נשלטטטטטטטטטטט אתה בשלך אני בשליייי הסתכלתי על עצמי במראה ורעדתיייי לא יודעת למהההה הרגשתי את אותו כאב שמגיע לעיתים קרובותתת את הצביטה את הכאב נשבעת לך שההיתי רוצה לתת לך עולם אחר עולם שונה עולם שאתה לא מכיר אבל אתה שם ואני פה ולפעמיים יודע זה הפך למשהו אחר משהו שבחיים לא הכרתי הרצון להיות איתך חזק הרצון להשתגע איתך לצחוק איתך הרצון לעשות שטויות חזקקקקקקקקקקקק אבל אני עצורה קצת פוחדת שתחשוב שאני פסיכיתתתת קצת חוששת לאבד אותךךךךךךךךךךךךךךך רוצה אותך רוצה לחבק ולנשק אותך רוצה להצחיקאותך רוצה לריב איתך רוצה הכול איתך כפי שאמרת לי ברכב רוצה שתהיה הבת שלי רוצה שתהיה חברה שלי רוצה שתהיה אישתי רוצה שתהיה הזונה שלייייייייייייי אני רוצה רק דבר אחד מימך אחרי שתקרא את כל זה תבין ביאזה מצב אנייייייי עם אן סיכוי לנו יחד אולי כדאי ללכת אוהבת אותךך צריכה אותך כל שנייה אוףףףףףףףף ההיתי רוצה להיות איתך עכשיו במיטה לחבק אותך כשאני ערומה בטוחה בטוחה שהיה נעים לך לא סיפרתי לך אבל גופי רותח בלילה לפעמיים חושבים שיש לי חום אבל לא הגוף שלי חםם בלילהה אולי מאה מעלות אובת אותך תתחשב בי ותיקח את זה לכאן או לכאן לילה טוב

למעלה