עבודה במכון דיאליזה-מספר שאלות

לגבי קהילה..

כאח שעובד 6.5 שנים בקהילה.אני יכול לאמר שהעבודה בקהילה ,לאחרונה מאוד פעילה.
הבחור מחפש משהו רגוע יחסית.. אז אם להגיע לקהילה אז לבקש מראש מרפאה קטנה ולא מרפאה שהיא סניף מרכזי. כי במרפאות גדולות בסניפים מרכזיים, העבודה היא מאוד פעילה,ודינמית והרבה פעמים ממש אין זמן לשיחות ארוכות עם מטופלים. מה שכן אין עבודות ADL (אם זה מאוד מפריע לך) ואין משמרות.
אולי תבדוק עבודה בתחום הפסיכיאטרי. שם בטוח יש זמן לשיחות עם מטופלים. לגבי מכוני דיאליזה,בעברי עבדתי לא מעט שנים בבי"ח ממשלתי גדול,גם במחלקת שיקום אגב,וככה יצא לי מידי פעם לראות את העבודה במכון דיאליזה. ההתרשמות הכללית הראשונית שלי הייתה שמדובר בעבודה רגועה יחסית ,בטח ובטח שבהשוואה למחלקות רגילות. אין לי מושג אם יש שם עבודות ADL. הכי טוב ממליץ לך לגשת לשם ולשאול שאלות על מהות העבודה את הצוות הסיעודי העובד במקום. שיהיה בהצלחה.

Roy2017

New member
עבודה במכון דיאליזה-מספר שאלות

שלום לכולם,
הנני אח חדש העובד מספר חודשים במחלקת שיקום.
חווה את עבודות הרחצה,החלפת טיטולים,העלאת והורדת מטופלים ממיטותיהם וכד'...
חייב להודות שלא מוצא בפעילויות אלו סיפוק עצמי,למרות ההערכה הגדולה שאני מקבל הן מהצוות
והן מהמטופלים
האם מישהו מכיר את אופי העבודה במכון דיאליזה בתוך בית חולים? האם נתקלים במצבים אקוטיים
שיש לתת מענה מיידי כמו בטיפול נמרץ?
האם רוב הזמן העבודה נחשבת כרגועה?
האם אופי העבודה במכוני דיאליזה בבתי חולים שונים ממכוני דיאליזה בקהילה?
חשוב לי לציין שחשוב לי מאוד הקשר עם המטופל הכרוני,להתעניין בשלומו וכד'..
כמו כן חשובה לי עבודה שהיא במהותה רגועה יחסית
אך אינני מוצא את הזמן במחלקה השיקומית למרות שעל פניו לכאורה נראה שיש שם יותר זמן.
האם זה נכון,שיש זמן לדבר עם מטופלים במכון דיאליזה ברוב הזמן שלא מוגדר כאקוטי?
הבנתי שיוצאים לעל בסיסי קורס נפרולוגי,האם מוגדר כקורס קשה? ארוך? גם אם כן לא משנה לי
פשוט מתעניין בפרטים...
אשמח לקבל מידע מפורט ככל האפשר לגבי אופי העבודה במכון דיאליזה פה או באופן פרטי
תודה רבה
רוי

למעלה