עבודה ושגרה

ninet5

New member
עבודה ושגרה

היי בזמן האחרון אני מרגישה שאני לא עושה את מה שאני אוהבת אנ י עובדת בעבודה שאני לא מתה עליה .אבל היות ואני בת 21 ולפני לימודים שיתחילו בחודש אוקטובר זו העבודה היחידה שיש בשוק באזור שבו אני גרה ובגלל המצב בכלכלי גם אין הרבה אופציות.אבל רק המחשבה שאני אעבוד בה עד שאסיים את התואר הופכת אותי לממורמרת .... השגרה כבר הפכה למשעממת וכל יום קורים אותם דברים אודה לעצות מכם איך לראות הכל בצורה חיובית יותר. תודה רבה !!!!!

naty3

New member
נסי לראות את העבודה באור אחר

נסי לעשות דברים אחרת בעבודה אם אפשר. נשאר חודש וחצי ואם תמצאי איך להעביר את הזמן בעבודה כך שיהיה לך כיף, הזמן יעבור מהר יותר. נסי ליזום דברים חדשים בעבודה (אם אפשרי). האם זו באמת העבודה היחידה באיזור שלך? נסי למצוא עבודה אחרת, גם אם היא קצת יותר רחוקה גיאוגרפית. בהצלחה

ninet5

New member
תודה על התגובה ..

זה לא מסוג העבודות שאפשר להגדיל בהם ראש אבל באמת מה שמעודד אותי זה שזה זמני ואולי כשאני אהיה סטודנטית אני אמצא משו אחר. מה שנשאר לי זה באמת לנסות לעשות את זה על הצד הטוב ביותר ולהתעלם מהדברים המעצבנים

ninet5

New member
צודקת

תודה עופרה את צודקת אני תמיד מנסה להיות אדם אופטימי ואני צריכה לשמוח בחלקי אבל לפעמים את יוצאת מ"המעגל" הזה וצריכה למצוא את הדרך חזרה לשביל... :)

ע ו פ ר ה

New member
נינט יקרה,

מצאתי שבימים בהם אני מוקירה תודה ליקום על השפע שיש בחיי ואני מפרטת את הדברים, היום עובר אחרת , גם הוא יום שגרתי לגמרי. אני אוהבת לדמיין שבמרחב בו אני נמצאת ישנה אנרגיה נפלאה של אור ואהבה. מעבר לכך מצאי דברים מעניינים לעשות אחרי שעות העבודה כדי לשפר את איכותו של היום כולו. אלה הדברים שאני יכולה להציע לך. באהבה עופרה

כולנו עבדנו בעבודות כאלה בשלב זה או אחר

בסופו של דבר מאוד חשוב לעבוד בהן, כי הן מלמדות אותנו על העבודות שאנחנו כן רוצים לעבוד בהן. וזה מאוד חשוב, לא פחות חשוב מללמוד ממערכות זוגיות פחות מוצלחות, על מה כן חשוב לנו ומה אנחנו כן רוצים על מנת שנוכל למצוא את הזוגיות שמתאימה לנו. בכל מקרה, אם את חושבת שהיא לא מתאימה לך אני ממליץ, לחפש עבודה אחרת בכל מקרה. בטח שאין סיבה לעבוד בה עד סוף התואר. מצד שני, הרבה פעמים אנחנו נאלצים לעשות דברים משעממים אפילו אם הם חלק מדברים שאנחנו עושים כדי להגשים את החלומות שלנו. את תראי למשל בלימודים, שיהיו קורסים שלא יענינו אותך, לא משנה כמה את אוהבת את המקצוע שאת רוצה ללמוד, ועדיין כדאי להשקיע בהם וללמוד אותם.

ninet5

New member
מה שבאמת

למדתי שעל כל דבר שקורה צריך להוקיר תודה כי הוא לא קורה סתם הוא תמיד ילמד אותך משהו להמשך הדרך . ואולי באמת זו הכוונה של העבודה שאני פחות אוהבת ....

אז הרי השאלה פשוטה

ציטוט "רק המחשבה שאני אעבוד בה עד שאסיים את התואר הופכת אותי לממורמרת" אז השאלה היא.. מי היית בלי המחשבה הזאת?

ninet5

New member
הייתי מאושרת יותר

והיה לי כיף יותר לחשוב על ה3 שנים הבאות .....

למעלה