עבודת WALLPAPER בקרוב באתר שלי

אהבתי מאד...

אולי הוא ישלוט איזה תקופה על המחשב שלי.... אהבתי את הציור. וגם את הצבעים.

מאוד מאוד יפה! ../images/Emo42.gif

ומי שמשתמש בווידווז אנגלית, אז יש מקום לקבצים, אהבתי

naatz

New member
באמת מושקע, צבעוני, נקי ומתאים.

והייתי משתמש בזה כרקע לשולחן העבודה שלי, רק ש... הוא מפוצץ. ואני מתכוון - ממש מפוצץ. (מצרף תמונה). למעשה כדי להוסיף אובייקט לשולחן, אני צריך להוריד אחד. תמיד. אגב, הקטנתי את תמונת המסך ב50% (כדי שתהיה קטנה באופן משמעותי - הרי במילא היא מיועדת להמחשה בלבד. (אני אדם חושב ומתחשב...)) אבל, בכ"ז, שמרתי אותה בספריית picsub (תחפש אותה על השולחן), למקרה שהוא יתפנה. יום טוב, naatz

genotip

New member
טל... נעץ... לאט לאט...

תגיד לי???? שמעתה פעם על דבר כזה תיקיות???? או רגע רגע רגע רגע שמעת פעם על דבר כזה... טוב עזוב... תרוקן קצת... תעשה סדר.. ותראה את המחשב שלי... כחול ונקי... geno

naatz

New member
מממ... אבל...

גם שלי נראה ככה פעם. עד שבוע אחרי הפירמוט. איפה כל הדברים שאתה צריך? (ואל תאמר לי שבתפריט - כי לפי שולחן העבודה שלי אתה יכול לנחש איך הוא נראה...) יום טוב, naatz

@זהר@

New member
יכלת גם להוריד משם את winamp

כי הוא מופיע ב taskbar שלך אז בכלל זה היה נקי נקי

Flickerman

New member
בואו תראו מה זה סדר...

תראו! רק 3 אייקונים על השולחן עבודה, רק 5 אייקונים בקיצורים למטה, ורק 4 אייקונים כולל אינטרנט ואיי סי קיו! (בלי האינטרנט יש רק 2) ככה חוסכים את כל הבלאגן!!

@זהר@

New member
אתה יכול בכלל להוריד את הכל

להוריד את כל האיקונים, ואת כל קיצורי הדרך ב taskbar ואת כל הדברים בתפריטים. ולהגיע אל הכל דרך my computer. אבל למה לעזאזל לעשות את זה???

Flickerman

New member
תראה.....

אני מסדר כמה שיותר. אני משאיר כמה שפחות בלאגן, וזה כולל את הרקע. 3 הכפתורים זה בגלל שאי אפשר להוריד אותם... והסטארט שלי בו יש את הכל. ואם לא שם, אז כן, אני פותח את התקיות מה רע? תעשה קצת משהו יא עצלן

@זהר@

New member
אם כבר אז - תראי ולא תראה

אני חושבת שלפעמים אנשים מגזימים בסדר על חשבון הנוחות אבל זאת רק דעה שלי

naatz

New member
אני מעדיף אייקונים על השולחן שלי,

...מתמונות של גברים חצי עירומים אני מעדיף להימנע ברשותך.
naatz

oren*

New member
אני לא מקנא בך ../images/Emo3.gif

גם אני מאוד אוהב להעביר דברים לדסקטופ, אבל דואג למחוק אותו פעם בכמה זמן בכדי לא להעמיס. יש תוכנות כמו LITESTEP שמאפשרות לך לארגן את הדסקטופ בצורה נוחה עם תפריט אחד שנפתח באופן אוטומטי ומחולק לתתי קטגוריות. אבל, כל אחד והדרך הנוחה לו

למעלה