עברית

shon1001

New member
עברית

בוקר טוב ברשותי מספר תחנות עבודה שמחוברות לנובל 4.2 דרך דיסקט BOOT דוס בשרת יש תוכנת שרות שעובדת תחת דוס עד כאן הכל תקין ועובד טוב לאחרונה רכשתי תחנה נוספת חדשה סלרון עם כרטיס מסך מובנה VGA . התקנתי והגדרתי כרטיס רשת 3COM חדש אני מצליח להכנס לשרת כמשתמש אבל כאשר אני מתחבר לשרת (לתוכנה ) אני לא רואה עברית אלא גיברי'ש.שאר התחנות בסדר כולם רואים ועובדים יפה מאוד מדוע ? ב-BOOT דיסקט אני הגדרתי ב-AUTOEXEC.BAT : LSL.COM 3C90X.COM IPXODI.COM VLM.EXE F:\LOGIN MODE CON CODEPAGE PREPARE=((862)HEBEGA.CPI MODE CON CODEPAGE SELECT=862 CONFIG.SYS DEVICE =HIMEM.SYS DOS=HIGE DEVICE=EMM386.EXE /NOEMS FILES=20 BUFEERS=20 LASTDRIVE=Z DEVICE=DISPLAY.SYS CON=(EGA,,1) COUNTRY=972,862,COUNTRY.SYS בתודה גדולה מאוד

dadi99

New member
עברית

היי. ישנה אפשרות לטעון קובץ תמיכה בעברית. אני אשיג אותו ועלה אותו לאתר. dadi99

NotForSale

New member
בדוק

תעלה את המחשב שלב אחר שלב ע"י F8 בדוק האם נתענות הפקודות שהקלדת אולי חסר לך DISPLAY או COUNTRY HebEga.cpi ב PATH המתאים אולי הם לא מתאימים לגרסת הדוס שלך. לא מספיק לכתוב את ההגדרות ב autoexec וב Config.sys הפקודות צריכות להיות בדיסק במקום מתאים. בכל מקרה מצ"ב קובץ עברית שנה את הסיומת מ GIF ל EXE

shon1001

New member
NotForSale

קודם כל תודה על הניסיון לעזור אתה צודק תיקנתי את האי מייל שלי תוכל בבקשה לשלוח לי את הקובץ ? תודה

למעלה