עברנו את זה

ariane

New member
עברנו את זה

והכל הכל הכל הכל תקין. ראינו את הכל. זה ד"ר משיח שעשה לי את הסקירה. ויותר טוב מזה הוא פשוט עמד שם וחיכה שאני אגיע. כשהגעתי המזכירה אמרה "הנה הסקירה הגיעה". ומיד נכנסנו לחדר. אפילו בפרטי לא קבלתי אף פעם יחס כזה.(עכשיו עשיתי את זה בבלינסון) ד"ד משיח עבר כל פרט ופרט איתנו ולקח זמן להראות ולהסביר. אפילו שיתף את בעלי בסקירה כי היה צריך ללחוץ על הקפאת התמונה כשהרופא היה אומר לו כי יש לרופא רק שני ידיים. בעלי מאוד שמח להיות ככה חלק פעיל מהעניין. הכי מצחיק שלקרת סוף הבדיקה הרופא החליף משקפיים, הסתכל עלי ואמר שהם משקפיים של אופטימיות. היה ממש חמוד. הלכתי מיד לרופא שלי(נוח מאוד לעשות הכל באותו מקום) והראת לו את הסקירה. הוא ממש שמח ועשה חמסה על המצח כדי שזה ימיך ככה. אז תודה תודה תודה על האצבעות שלכן. זה כל כך כיף להרגיש תמיכה כזו. שיהיה לכולנו רק טוב ביחד.
(אגב זו בת- "ליידי" כמו שאמר משיח)

שלי34

New member
ריגשת אותי מאד

אני מחייכת ומזילה דמעה בו זמנית מאחלת לך מכל הלב שההריוןימשיך כך ברכות לליידי

כמה טוב לקרוא

התוצאות נפלאות ונהדר שיש רופאים כאלו
תתחדשי על הליידי, מאחלת לך המון שמלמלות וקוקיות וכמובן: את כל המורכבות של יחסי אם - בת. תמשיכו ככה

happy

New member
איזה כיף לקרוא הודעה כזו

מחזיקה לך אצבעות להמשך הריון תקין.

לינדט

New member
איזה יופי!

כיף לשמוע כאלו בשורות, ואיזה רופא חמוד! מזל טוב על ליידי.

2קשת

New member
איזו הודעה מרגשת

כיף לקרוא! וטוב לשמוע על רופאים כאלה. שימשיך ככה!

איזה יופי../images/Emo57.gif

מאחלת לך המשך הריון תקין ובסופו לידה קלה ושמחה של ילדה מדהימה

איזה כיף שרק ימשיך כך(מתמי ונורית)

מזל טוב על הסקירה המושלמת וכל הכבוד לרופא שהכניס גם הומור לעניין והחליף משקפיים. אז חמסה חמסה חמסה ושרק ימשיך כך עד הסוף המושלם. מתמי ונורית

ariane

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

תודה תודה תודה רבה לכולכן. השמחה האמיתית שלכם מחממת לי את ה
כל כך. אני ממש מקווה שהכל יהיה בסדר, הדרך עוד ערוכה מאוד (מחר שבוע 15) אבל יש קרן אור קטנה וביישנית שנכנסה לליבי. כמה שאתן יקרות לי אני ממש מקווה שלכולנו יהיו רק ליידיס ולורדס חמודים ובריאים.

למעלה