עברתי על השירשורים של אתמול

אפי ,מנורה,וורה יפה כתבתם ,כל מילה

פנינה, אהבתי את דבריכם. הרבה פעמים רוצים משהו שאפשר להתחלק איתו בחוויות, אבל גם הלבד הוא טוב, אם יודעים איך לנצל אותו לטובה.

vera2

New member
כשאני קוראת את השיר הזה אני רואה

לנגד עיני אישה צעירה מלאת מרץ ועם הרבה תשוקה לחיים ואהבה.חיה בשלום בגיל הביאולוגי ע"י כך שנעזרת בפלאי הרפואה ולא נכנעת למראה החיצוני(ולא עם ניתוחים פלסטיים) כמו שגם החיצוניות של בן זוגה לא משפיע על אהבתה אליו. אהבתי מאוד את השיר. קוראת אותו כבר פעם שניה. ויותר פעם ראשונה קראתי מספר פעמים מהספר של מרים שנמצא ברשותי.

shkedud

New member
מקסימה, וגם לי הוצאת את המלים,

ואני מוסיפה
וזה לא גורע בכללללללללללללל

cara13

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo141.gifמקסימה

bimbo.

New member
מנורה יקרה, השיר מבטא נפלא

את מה שאנחנו מרגישות. הגוף מתבגר, אבל הנפש נשארת צעירה ומתגעגעת....

מסכימה חלקית לדברייך

נכון שה"לבד" לפעמים טוב יותר מה"ביחד" וגם אני חייתי 22 במערכת נישואין והרגשתי מאד מאד לבד, אבל כיום חסר לי מאד להתחלק עם מישהו קרוב למרות שיש לי המון חברות וכולן באמת מקסימות אבל בכל זאת זה ממש לא אותו הדבר כמו לחלוק כל חוויה או כל בעיה עם בן זוג ולקבל וגם לתת תמיכה נפשית וגם כלכלית, כן, אינני מתביישת לומר שגם מבחינה כלכלית הדבר חשוב לי מאד. חוץ מזה שלמרות גילי המופלג גם סקס הוא גורם מאד חשוב בחיי ואני עדיין אינני מוכנה לוותר ואינני הטיפוס של יחסים המושתתים על סקס בלבד. אבל כולנו אנשים אינדיבידואלים וכל אחד זכאי לחשוב כפי שהוא חושב ואני מאד מאד מכבדת זאת ומאחלת לך רק טוב ואולי אפילו קצת מקנאה שטוב לך עם ה"לבד". נירה שקד

shkedud

New member
אנפה../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif למשפט הראשון../images/Emo140.gif

shkedud

New member
טוב, אם אפחד לא כאן../images/Emo7.gif אז אני ילך

בייייי לכם יקיריייי

maxima

New member
שקדיה...אופו את הולכת אני כאן...../images/Emo13.gif

זה תפוז שלא רצה לתת לי להיכנס...

היי אנפה

הבעיה היא שלסדנאות כאלו באים בעיקר נשים וגברים חלשלושים ומסכנים וזה ממש ממש לא מה שאני מחפשת...אב באמונה גדולה אני יודעת שיום אחד הוא יבוא...יום יבוא...יום יבוא.... תהני לך ותבלי עם בנך בחו"ל ושיהיה רק טוף...

אנפה2

New member
../images/Emo140.gifתודה לך נירה, אבל יש לכם עוד

מספר ימים לסבול אותי.

למעלה