עגלת תינוק

oheliab

New member
עגלת תינוק

היי,
ביום שישי הלכנו פעם ראשונה להתעניין בעגלות, הריון ראשון.
הייתי במוצצים וקיבלתי מספר המלצות של עגלות: בייבי גוגר מיני סיטי, מאמאס אנד פאפאס סולה 2, פג פרגו בוק. הבן זוג שלי הכי התלהב מהבייבי גוגר, גם לי הוא נראה. יותר במצב עם האמבטיה פחות במצב של טיולון. איכשהו במצב טיולון נראה פחות נוח. האם יש למישהי נסיון עם עגלת בייבי גוגר מיני סיטי, אשמח לחוות דעת, כמו גם לעגלה של מאמס אנד פאפאס. מה דעתכן?
מה שחשוב לי זה שהעגלה תהיה "קלה", נוחה ולא מגושמת, לא מתכננת לעלות איתה הביתה מאחר וגרה בקומה שלישית בלי מעלית. אז תשאר ברכב או בכניסה של הבניין. וכמובן נוחה וטובה לתינוק. תודה :). אגב מה לגבי עגלת מוצי איבו? יש למישהי?

עגלות תינוק - מה נכון לך?

שלום,
נקודה חשבוה מאוד היא שאת משאירה את העגלה ברכב/בלובי הבניין, לכן משקל העגלה פחות חשוב עבורך, בייחוד אם את לא מתכננת להוציא ולהכניס את העגלה פעמים רבות ביום מהרכב.

חשוב שתתמקדי באיזו עגלה תהיה יותר נוחה לטיול לתינוק ולך.
איזו עגלה הייתה נוחה לך יותר לקיפול? איזו עגלה הייתה רכה יותר לנסיעה ונוחה יותר לתמרון?
השימוש הארוך ביותר בעגלה נעשה במצב הטיולון, לכן בדקי מי מהעגלות במצב טיולון נוחה לך ביותר.

העגלות שציינת כולן טובות, ועבור כל אחת מהן תקבלי המלצות ודיס המלצות. ראי מה מתוך אילו רלוונטי לשימוש שלך בעגלה.

oheliab

New member
תודה!!

אך מאחר וזה תינוק ראשון ועגלה ראשונה עוד לא במאה אחוז יודעת מה רלוונטי לשימוש שלי בעגלה :)
אולי כדאי שאלך לסיבוב נוסף בחנויות לפני שאגיע להחלטה.

עגלה ראשונה - מה רלוונטי

זה אכן לא פשוט בעגלה ראשונה...

מנסה לעזור לך עם שאלות מכוונות:
1. אופי איזור המגורים שלך (מדרכות משובשות, דשא, מדרכות סלולות היטב)?
לפי תשובה לשאלה זו תתכוונני על גלגלים קטנים או גדולים.
2. מאחר ואת מקפלת את העגלה לרכב, ובכלל כדי להבטיח שתשתמשי בעגלה לכל תקופה השימוש ולא תחליפי לטיולון אחר, הקיפול הפשוט הוא המנצח, כזה שלא כולל פירוקים
3. נוחות התפעול של העגלה. ודאי שנוח לך (לא למוכר/ת בחנות) לתפעל את העגלה. נסי לעשות הכל בעצמך.

בהצלחה ואת מוזמנת להתייעץ שוב

למעלה