עדיין לא בכחול, אבל חשבתי להתריע.

Sobi Dobi

New member
עדיין לא בכחול, אבל חשבתי להתריע.

אז כמו שכולכן יודעות, לא מזמן פרשו שתי המנהלות הנפלאות שלנו, רוני ולי. אחרי הודעת הפרישה שלהן קיבלתי מסר מהנהלת הפורומים, ובעיקרון, ביקשו ממני להחליף אותן. (הומ, כן. גם אני לא מבינה את זה)
ואחרי פגישה אתמול, שהתנהלה בפאקינג בני ברק, אני שמחה להודיע שאני המנהלת החדשה של הפורום!
אז נתחיל בזה, שאם מישהו לא יודע מי אני או לא מכיר אותי, אני הרי, בת עוד מעט 20, ואני גרה במודיעין. אני חלק מעולם הפאנדומים של תפוז כבר כמעט שמונה שנים, וחלק מהפורום הזה כבר קרוב לשלוש... אני כותבת, מתרגמת, ומציירת, אבל בעיקר אני בוכה מול המחשב שלי כי טין וולף.
עכשיו גילוי נאות בנות, (ובנים. ובן? פפף, על מי אני עובדת) אני מבועתת, כי רוני ולי השאירו לי זוג נעליים עצומות למלא, ואני נועלת מידה שלושים ושש!
אני מבטיחה לנסות לעשות כל מה שאני יכולה כדי להשאיר את הפורום הזה, שקיים כבר קרוב לעשר שנים, חי, בועט, ונפלא, בדיוק כמו שהוא היה במהלך ההנהלה הקודמת. כל מה שאני יכולה לבקש מכן בנות, תישארו איתנו! בין אם וותיקות, חדשות, גלויות או סמויות, אתן מה שהופך את הפורום הזה למה שהוא, אז בנות, תציירו, תפרסמו, תגיבו, ותקראו!

אז כפתיחה, חשבתי, להתחיל בפרויקט קטן, שאני זוכרת כפרויקט הראשון שאי פעם לקחתי בו חלק בקהילה הזו שלנו, לפני שש או שבע שנים!
אז גבירותי וגבירותי, אני מכריזה בזאת על פרויקט הכתיבה והיצירה הבא של הפורום, פרויקט חמישים מילים!
אז ברגע שההנהלה תכחיל אותי, אני אעלה פוסט הרשמה נעוץ לפרויקט, עם הסבר כללי, חוקים, וכמובן, רשימת חמישים המילים!

אז אני מקווה שתקבלו אותי כמנהלת שלכן, ומקווה לעשות עבודה טובה בלהיות אחת כזו. אם למישהי יש איזושהי שאלה שהוא רוצה להפנות אלי, או משהו מסוים שהוא מתעניין בו, אתם מוזמנות לשלוח לי מסר, בכל שעה שרק תרצו, ואני מבטיחה לענות לכן ולנסות לעזור כמה שיותר!

twilightsucks

New member
אומייגאד ידעתי

אני צריכה להיות פאמלה הבאה (רק בלי הקטע של העיניים שנשרפות כי ראיתי את הצורה האמיתית של קאס, או הקטע בו דוקרים אותה למוות וזה)!
ידעתי, פשוט ידעתי שיבקשו ממך להיות המנהלת הבאה של הפורום!

בכל מקרה, מזל טוב! אני בטוחה שתצליחי למלא את הנעליים, ואם לא, קני נעליים חדשות

בהצלחה

אגב, את יודעת שאני מצפה ממך עכשיו הרבה יותר פאנארטים מדהימים, נכון?

Sobi Dobi

New member
ידעת O:

אחי מה, איך ידעת. אני לא ידעתי. עד שהגעתי לפגישה, הייתי משוכנעת שביקשו מכולן פשוט!

ובבקשה אל תתעוורי מקאס, מישה מספיק שווה.
תודה! ואני מקווה שאני אצליח למלא את הנעליים שלהן, מאוד מקווה:)

ואם זה עוזר, קניתי היום אינקלינג, אז יהיו מלא פאנארטים!

twilightsucks

New member
הללויה פאנארטים!

הייתה לי הרגשה כזאת שביקשו ממך, כי חשבתי מי האנשים הפעילים או הוותיקים ביותר בפורום חוץ מלי ורוני, ואת היית אחת מבערך שלוש, ששתיים מהן ותיקות שאני זוכרת מימי הראשונים בפורום (זה היה יום אביב סגריר בשנת 2007...
).

אגב, מסתבר שאני מהוותיקות! כמובן אני לא בדיוק יכולה להתרברב בזה, בהתחשב בכך ששלוש שנים לא הייתי אפילו רשומה בתפוז, ומאז אני מגיבה לעתים די רחוקות. אבל אני עדיין מהוותיקות! הגעתי כשהתחילו לתרגם את אמת או חובה, נראה לי. או left my heart. בקיצור הארי/דראקו כלשהו שהיה ממש, אבל ממש, לא מתאים לגיל שלי

ואוו בהצלחה לך

אז מסתבר שגם אני בערך 3 שנים מסתובבת בפורום כי פרויקט 50 מילים היה הראשון שהשתתפתי בו
בטוחה שתיהי מנהלת מעולה

Sobi Dobi

New member
תודה!

והאמת שהפרוייקט הזה היה בקומונה אם אני לא טועה, והוא קרה כשהייתי בת 14, מה שאומר חמש שנים ככה?

מקווה שאת צודקת;)

חחחחחחח והנה ההוכחה שלי

זה לא הפרויקט שאני השתתפתי בו אלא אחד מוקדם יותר .
אני השתתפתי בפרויקט בקומונת Fanfiction and Fanart ואפילו כתבתי כמוך גם על טונקס

Sobi Dobi

New member
אהבתי אותה כלכך אז.

אני עדיין אוהבת אותה מאוד. דמות נפלאה בעיני.

כניסת מנהלת חדשה לפורום

אנו מברכים את Sobi Dobi עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

בובה, מזל טוב

תתחדשי על הכחול! המון המון בהצלחה וכל זה.
היה כיף לראות אותך אתמול.

*הולכת להירשם*

Sobi Dobi

New member
כאילו שסטרק צריכים את העזרה שלי.

הם צמד נסיכות דיסני עם מגה גבות והפרעת קשב.

למעלה