עדיין לא הבנתי מה כל הקטע ?

עדיין לא הבנתי מה כל הקטע ?

למרות שקראתי לא כל כך הבנתי איך אני משתמש איך אני יכול לראות דברים אחרים איך אחרים רואים את הדברים שאני כותב ..? איפה אני כותב? האם אני יכול לקחת את הSZNOOZ שלי לכיוון הפורום שאני מנהל? האם זה יכול לעזור גם לחברי הפורום שלי? אני קצת מבולבל מהדבר החדש ורוצה להשתמש בו, כי הבנתי שהוא מאוד יעל בכללי..

ערבבת כמה דברים יחד../images/Emo70.gif

לגבי סנוז הפורום. המטרה היא לא לשים את הסנוז שלך כסנוז הפורום,אלא לפתוח סנוז לפורום. התהליך הוא כזה: אתה פותח יוזר חדש(לדוגמא:פורום ריהאנה[במידה והיית מנהל נגיד את הפורום הזה]) נכנס לדף הסנוז,ואוטומטית נפתח ליוזר של פורום ריהאנה סנוז. מהיוזר הזה אתה מסניז עדכונים מהפורום. זאת דרך לקדם הודעות ולפרסם את הפורום שלך. בשביל לראות הסנזות עליך להכנס ל"סנוז ציבורי". אינך יכול לראות תגובות ממסניז אלא אם כן אתה מתעדכן ממנו. קבלת עדכונים מכאלו שאתה מקבל מהם עדכונים אתה יכול לראות ב"סנוז שלי" כמו כן ב"סנוז שלך" אתה יכול לראות תגובות שכתבת,עדכונים ששלחת,עדכונים שקיבלת,תגובות שקיבלת. בעריכת פרופיל אתה יכול לערוך את הפרופיל שלך ולשנות את ההגדרות האישיות,קבלת מסר על כל תגובה,קבלת מסר כשמישהו מתעדכן ממך ועוד.... בשביל איך להסניז אני מיד אעלה את אומנות הסנוז לפורום,משום מה זה לא שולח לי את זה כאן

למעלה