עדכון באר שבע

מצב
הנושא נעול.
גועל-נפש מה שקורה שם ! החלאות

למה תושבי ב"ש לא שורפים את המועדון
שאחראים למחדל הזה צריכים לעמוד לדין. מה אשמה האוכלוסיה המבוגרת והילדים בב"ש ??? מה אשם ערן המיסכן שלנו ??? אני מקווה שיישבר הזין לתושבים מהר והם יעלו אל בניין הכנסת לראות איך שטרית יושב בכורסא שלו ובוהה לכיוון התקרה. מה עושה המינוס הזה כל היום ??? ערן כתב שהוא יכול להיות שר בתי-השימוש. חבל על האסלות. הן יותר נקיות ומצוחצחות מהליכלוך שבמשרד התחבורה עם כל המפגרים שהגו את רעיון הרפורמה המטומטם ביותר הזה. צודק חברי מיסטרK - רתם, שהוא כל-כך עצבני וממורמר...

m a r o k a i

New member
גם אם ישבר הזין לתושבים לחלק...

שאחראים למחדל הזה צריכים לעמוד לדין. מה אשמה האוכלוסיה המבוגרת והילדים בב"ש ??? מה אשם ערן המיסכן שלנו ??? אני מקווה שיישבר הזין לתושבים מהר והם יעלו אל בניין הכנסת לראות איך שטרית יושב בכורסא שלו ובוהה לכיוון התקרה. מה עושה המינוס הזה כל היום ??? ערן כתב שהוא יכול להיות שר בתי-השימוש. חבל על האסלות. הן יותר נקיות ומצוחצחות מהליכלוך שבמשרד התחבורה עם כל המפגרים שהגו את רעיון הרפורמה המטומטם ביותר הזה. צודק חברי מיסטרK - רתם, שהוא כל-כך עצבני וממורמר...
גם אם ישבר הזין לתושבים לחלק...
אין כסף בשביל לנסוע לשם אבל מי שירצה לעשות משהו ילך ברגל בדיוק כמו ויקי כנפה (אני יודע שזה כנפו) אוט שפשוט לא יעשו כלום

fireman

New member
אני לא נפגע מהשביתה הזאת....

אבל מרגיז אותי הזלזול, ההתעלמות וחוסר האכפתיות גם של נבחרינו וגם של הציבור הבאר שבעי כולל האפס השני שעומד בראשות העיר שלנו שלא נוקף אפילו אצבע. אני לא צריך את מטרודן, אני לומד 200 מטר מהבית ואני הולך ברגל וחוזר ברגל בלי בעיה, כשאני צריך להגיע למקום אחר יש מכונית בחניה כך שאין לי בעיה להתנייד ועם כל זה, זה עדיין מרגיז אותי! מאוד! מה שהכי הכי מרגיז אותי זה שהתושבים כאן מתבכיינים על המחירים שהם צריכים לשלם למוניות אבל אף אחד לא יזיז את התחת שלו לחסום איזה כביש.

אורי404

New member
בבאר שבע ללא מעט אנשים נשבר.

אבל מרגיז אותי הזלזול, ההתעלמות וחוסר האכפתיות גם של נבחרינו וגם של הציבור הבאר שבעי כולל האפס השני שעומד בראשות העיר שלנו שלא נוקף אפילו אצבע. אני לא צריך את מטרודן, אני לומד 200 מטר מהבית ואני הולך ברגל וחוזר ברגל בלי בעיה, כשאני צריך להגיע למקום אחר יש מכונית בחניה כך שאין לי בעיה להתנייד ועם כל זה, זה עדיין מרגיז אותי! מאוד! מה שהכי הכי מרגיז אותי זה שהתושבים כאן מתבכיינים על המחירים שהם צריכים לשלם למוניות אבל אף אחד לא יזיז את התחת שלו לחסום איזה כביש.
בבאר שבע ללא מעט אנשים נשבר.
לא כל כך קשור לתח"צ, ואולי כן; במהלך השנים האחרונות היתה הגירה חיובית לבירת הנגב. בשנה האחרונה הכל התהפך, ויש ירידה במספר התושבים, ויש לא מעט ביניינים, שמחכים לדיירים. לטענת יעקב טרנר, ראש העיר, זה קורה בגלל ביטול ההטבות לנגב. למרות או, אולי, בגלל שלתושבים נשבר מזה, הם לא הולכים לחסום את הכבישים.

ה דרומי

New member
קללה של עזיזה המרוקאית הזקנה

עדכון באר שבע
משרד התחבורה אישר הפעלת מוניות שירות בבאר שבע עד לסיום שביתת מטרודן
וגם של איזה ג'רבית אחת שווה יותר מלשרוף ת'מועדון.

אבל אתה ווזווז כמוני יא שמן ../images/Emo6.gif

וגם של איזה ג'רבית אחת שווה יותר מלשרוף ת'מועדון.
אבל אתה ווזווז כמוני יא שמן

gsx750f

New member
איפה ראש העיר וניבחרי הציבור שלכם

עדכון באר שבע
משרד התחבורה אישר הפעלת מוניות שירות בבאר שבע עד לסיום שביתת מטרודן
צאו סגרו את הכניסות והיציאות של עיר בירת הנגב סגרו את המעבר לדרום איפה ראש העיר שיארגן את זה אם מטרודן לא מפעילה את השירות לפי תנאי דרישת המיכרז אז יאלה ביי להחליף מהר חברה

לא יעזור שום דבר וחבל על האנרגיה.

צאו סגרו את הכניסות והיציאות של עיר בירת הנגב סגרו את המעבר לדרום איפה ראש העיר שיארגן את זה אם מטרודן לא מפעילה את השירות לפי תנאי דרישת המיכרז אז יאלה ביי להחליף מהר חברה
הישראלי הממוצע הוא צרכן טיפש. הנוהל הוא לבכות ולהתבכיין ולקטר, ואחר כך במקום להילחם, מחפשים מהיכן לכסות את ההוצאות הנוספות בין אם בהעלאת מחירים או בשיטות אחרות. "מרד צרכנים"? אין מושג כזה.

e2h2

New member
אולי במקום להתבכיין נתחיל להוזיז את

הישראלי הממוצע הוא צרכן טיפש. הנוהל הוא לבכות ולהתבכיין ולקטר, ואחר כך במקום להילחם, מחפשים מהיכן לכסות את ההוצאות הנוספות בין אם בהעלאת מחירים או בשיטות אחרות. "מרד צרכנים"? אין מושג כזה.
התחת שלנו מהמקום ונתחיל לחסום כבישים ואת היציאות של האוטובוסים של אגד ודן מהמסופים(כמו שהחבר'ה כאן אמרו) ואז העניינים יתחילו לזוז

e2h2

New member
בואו נקבע תאריך וזמן ונתחיל לעבוד

התחת שלנו מהמקום ונתחיל לחסום כבישים ואת היציאות של האוטובוסים של אגד ודן מהמסופים(כמו שהחבר'ה כאן אמרו) ואז העניינים יתחילו לזוז
בואו נקבע תאריך וזמן ונתחיל לעבוד

846

Active member
יש לי יש לי יש לי : 357 לבאר- 7 !!!

mister K

New member
סורי, המכונה הזאת כבר תפוסה!

היא מוחרמת לטובת הסניף החדש של אגדן בכרמיאל ויחד איתה גם 84-846-01 שאני בתור שבץ כבר שמתי אותה על סידור קבוע בקו 846 עם המוציא חברים!

846

Active member
אני מסכים רק אם אקבל תואר מ"מ

היא מוחרמת לטובת הסניף החדש של אגדן בכרמיאל ויחד איתה גם 84-846-01 שאני בתור שבץ כבר שמתי אותה על סידור קבוע בקו 846 עם המוציא חברים!
אני מסכים רק אם אקבל תואר מ"מ
יו"ר החברה!

mister K

New member
עוד מכונות שמוחרמות מדן

עוד מכונות שמוחרמות מדן
4024, 4082, 7307, 5033, 2449, 2314 ומפרקית 386 (בשביל מצעד האהבה, אלא מה?) מכונה נוספת שתובא לאחר השבתתה היא 3643 שתושם במוזיאון החדש של אגדן שיוקם על חורבות חניון סופרבוס!

846

Active member
היום נסעתי ליד ה 251, האם היא הכי

עוד מכונות שמוחרמות מדן
4024, 4082, 7307, 5033, 2449, 2314 ומפרקית 386 (בשביל מצעד האהבה, אלא מה?) מכונה נוספת שתובא לאחר השבתתה היא 3643 שתושם במוזיאון החדש של אגדן שיוקם על חורבות חניון סופרבוס!
היום נסעתי ליד ה 251, האם היא הכי
ישנה?

אורי404

New member
למה המכונות האלה? בחירה אקראית?

עוד מכונות שמוחרמות מדן
ואם כבר מוזיאון אגדן, עדיף שהוא יהיה במקום נגיש יותר, שימשוך אנשים, למשל; איזור מיני-ישראל.

mister K

New member
אלה אחלה מכונות!

ואם כבר מוזיאון אגדן, עדיף שהוא יהיה במקום נגיש יותר, שימשוך אנשים, למשל; איזור מיני-ישראל.
אלה אחלה מכונות!
את 4024 הוספתי כי אנדי בטח היה כועס אם לא הייתי רושם אותה. ליד מיני ישראל? איזו "חברת רפורמה" הקימה שם חניון? ואגב, יש לנו כבר בחברה גם נהג חניון ראשי ומומחה לקלנועיות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה