עדכון בעיניין הבלוגים שניזוקו

Celaeno

New member
תוכלו לפחות להגיד

אם יש גיבוי של התוכן עצמו, גם אם אתם כרגע לא יכולים לשחזר אותו כבלוג? יש דרך שבה אני אקבל אותו, שיהיה לי לפחות שמור כטקסט?

ומצטערת, אבל "תסכול" לא מתחיל אפילו לתאר איך שאני מרגישה. אני מרגישה כאילו מישהו תלש לי את הלב.

וחייבת להגיד שמקומם אותי שאתם מנסים לגלגל את האחריות לחברת קו מנחה. אני סמכתי עליכם, לא על איזו חברה שלא שמעתי עליה עד היום. אז להגיד שהחברה שאתם בחרתם להשתמש בשירותיה לא מצליחה לאתר גיבוי תקין אומר לי שכשלתם בתפקידכם ואתם אפילו לא עושים את המינימום המתבקש של לקיחת אחריות על העניין. ומעבר לזה, לא נראה שהבעיה הזאת, שממה שאני רואה התחילה כבר לפני כמה שבועות, מטרידה אתכם מספיק כדי להתייחס אליה ברצינות הראויה. אז מה צריך כדי שתתייחסו לזה ברצינות? איום בתביעה ייצוגית? עד שלא תפחדו שזה יעלה לכם כסף לא באמת יזוז שום דבר?

את צודקת

המילה תסכול אינה במקום.זאת אינה לקיחת אחריות. אנחנו רק רוצים את מה שמגיע לנו את הבלוגים שלנו בחזרה! זה בדיוק כמו שמישהו יפרוץ לבית של מישהו יקח את כל הרהיטים ויגיד מבין את התסכול. גם אם מדובר בתקלה חמורה בתוכנה. זה ממש פגיעה רצינית בתכני מקור שנכתבו על ידי כולנו. וכולנו ננשום לרווחה שהבלוגים יחזרו לבתים שלהם.

tal902

New member
זאת לא בושה להגיד שאיזה האקר תקף את האתר

ושהאבטחה של האתר לקוייה עד לא קיימת. כשלא מודים שיש בעיה קשה, או שלא פותרים אותה, או שלא פותרים כמו שצריך. והבעיה תחזור חיש קל.
&nbsp
וגם הבלוג שלי "נחטף" והפך לרשומות על קציצות קישואים.....

בדיוק היום

מישהי שיש לה אתר, ספרה שהוא הותקף על ידי האקר. ועכשיו שוחרר על ידי חברה אתם היא עובדת עוד באותו היום.
מחכים לשחרור תפוז!

גם הבלוג שלי נפרץ והושחת! שלוות הנפש של הנהלת תפוז מקוממת!
כמעט 10 שנות כתיבה ותיעוד נמחקו. כאב לב זו לא מילה!
מצפה לתשובות אחראיות!

gizmo123a

New member
גם הבלוג שלי הלך....

התמלא בכותרות כאלה: שוק בסורנטו ובישובי חצי האי הסורנטיני

משעשע ממש..
אבל בעיקר חבל.

למעלה