עדכון האייטיונס והאיקלאוד לא מתאפשר

דניאלה1311

Active member
מנהל
עדכון האייטיונס והאיקלאוד לא מתאפשר יש לי איפון X. אבל זו לא הבעיה. אולי תוכלו לעזור לי בתקלה שקורית מזה כמה שבועות. אני מקבל על המחשב הודעה מאפל להוריד ולהתקין את האייטיונס והאיקלאוד. ההורדה מתאפשרת ההתקנה לא.
ניסיתי כמה וכמה פעמים במועדים שונים תמיד מתקבלת הודעה שקודם כל על תוכנה קודמת שמותקנת כעת על המחשב לסיים ורק אחר כך תתאפשר התקנת שני העדכונים. אין שום דבר שמתעדכן אצלי על המחשב ואז בדקתי שוב וקיבלתי הודעה שעל מנת לעדכן עלי קודם כל להסיר את אייטיונס הישן (שהוא למעשה מנובמבר 2019) מהמחשב. ניסיתי להסיר את האייטיונס ושוב אני מקבל הודעה שתוכנה אחרת מותקנת על המחשב ועלי להמתין.

אני פשוט אובדת עצות, שום דבר לא מותקן והתקלה לא ברורה. האם בכלל יש צורך לעכן את שני האייטמים האלו?
האם משהו מהעדכונים נוגע לאיפון עצמו?
תודה מראש על כל עזרה.

YosMan1

New member
ריסט למחשב ניסית לעשות? כנראה שיש עדכוני ווינדוס תקועים..

דניאלה1311

Active member
מנהל
היו בעיות של עדכונים ובעיות אחרות
למשל שלא התאפשר לי למחוק את ה-iTunes כדי להתקינו מחדש לבסוף עמלתי וטרחתי והצלחתי לעדכן, למחוק, להתקין שוב והכל עובד תודה לאל.
&nbsp
אגב, מ-5 ג'יגה באיקלאוד נשאר לי קצת מעל ג'יגה אחד וכשזה יתמלא הם רוצים דולר לחודש להרחבת הקיבולת, האם זה משתלם 12 דולר לשנה? או שיש תוכנות אחרות בהן אני יכולה לגבות את מאות התמונות שלי?

YosMan1

New member
אפשר להוריד את גוגל פוטוס שתגבה את התמונות לגוגל דרייב
גוגול נותנת 15 גיגה אכסון חינם וגם אכסון בלתי מוגבל לתמונות אבל במגבלת איכות של בערך 2 מגה לתמונה (הם דוחסים).
https://apps.apple.com/us/app/google-photos/id962194608
בכל מקרה בסופו של דבר תצטרכי לשלם למישהו עבור שטח אכסון בענן.
אני כבר הייתי הולך על ה 2 דולר לחודש כדי לקבל 200 גיגה. כי 50 גיגה בדולר אחד גם יגמרו תוך זמן לא ארוך.

דניאלה1311

Active member
מנהל
תודה רבה

למעלה