עדכון לגביי ה- Baby Bazar

עדכון לגביי ה- Baby Bazar../images/Emo77.gif

שם הארוע באדיבותה של מאיהלי של קולילית. אני מתכננת את זה ליום שבת ה- 8.5 ב 10:00 בבוקר. (לא השבת הקרובה, אלא הבאה). וזה ייערך בבית פרטי (עם גינה) ברמת השרון וכמובן עם התינוקות. אבל זה ייצא לפועל רק אם תהיה הענות רבה ואם לכל הבנות יש משהו להביא ע"מ להחליף עם בנות אחרות. בעקרון הכוונה למוצרי תינוקות (עגלות, טרמפולינות, בגדים, צעצועים, סדינים וכו' וכו') אבל אפשרי גם עבודות יד ודברים נוספים. אז בבקשה להתפקד ולציין: האם נוחים לכם היום והשעה. והאם יש לכם מוצרים להביא. תודה

POOH*

New member
אהם....

אין לנו מה להביא ... גיא ילדה ראשונה כך שאין לנו מה לתת. ושנינו לא מצטיינים בעבודות יד... הדבר היחיד שאני יכולה לתרום זה את עצמי בתור בייביסיטר... אבל נשמח לבוא לפגוש את כולם... POOH

אז כחה

אני מתלהבת גדולה של ההצעה שלך ושל הבייבי באזר אבל הבעל שלי הוא לא מתלהב גדול של הדברים האלה ככלל ויום שבת זה היום היחיד שאנחנו ממש ביחד כל המשפחה הקטנה שלנו אז אני יודעת שאולי חלק המשתתפים/ות בפורום עובדות/ים ולא יוכלו באמצע שבוע אבל אני בשבת ממש לא אוכל אולי ביום שישי ? טוב ברור שיהיו לך מלא תגובות ובקשות אז לדעתי זאת תהייה בעיה להתייחס לכל בקשה באופן ספציפי , כמה חבל נשמע לי מאוד נחמד , וגם המקום מתאים מאוד לוגיסטית .

lulyK

New member
אין לנו מה להביא בתחום התינוקות

<מתכננים לא להסתפק בילד אחד...> שמעתי על אירועים מאד מוצלחים מהסוג הזה שהוחלפו/נמכרו בהם בגדים/תיקים ושאר דברים שווים

דפנה מי

New member
נשמע טוב../images/Emo45.gif

אני מקווה שנוכל להגיע בשעה הזו, אולי קצת יותר מאוחר טיפה - ושיהיה לנו מה לתרום, או שרק נפגין נוכחות

אני אגיד לכם את האמת...

אני מארגנת את המקום במיוחד
זה הבית של אמא שלי ואין לי אותו חופשי כל פעם.. לכן אני מעונינת לעשות את זה רק אם זה יהיה אכן מפגש לצורך החלפות של מוצרים. אם זה סתם לצורך המפגש אז זה לא כ"כ נח לי שם.. מצטערת. ואני רואה שהעענות לגביי הבזאר לא כ"כ גבוהה, אני מבינה שאין לרובכם מה להביא.. לכן נראה לי שנוותר וננסה בפעם אחרת אולי עד אז יצטברו דברים...

ברוריהה

New member
נשמח לבוא ...

וגם יש לנו בגדי תינוקות וצכצועים שכבר לא מעניינים את לוטן ונדמה לי שגם יש מנשא שאני צריכה למצוא טוב ממש לקטנטנים אח"כ (5 חודשים) הוא כבר קרע לי את הכתפיים)

nush1

New member
הרעיון ממ שנחמד אבל היות וזיו שלנו

היא הראשונה וכנראה לא ממש האחרונה אז הכל נארז ונשמר לאחים/ות שיהיו לה יוזמה יפה שיהיה בהצלחה

למעלה