עדכון

OrlyNL

New member
עדכון

אז בנוגע לג'אווה סקריפט הדפוק, החלטתי לפתוח במערכת הסברה לאתרים הרלוונטים. התחלתי עם רדיו קול הלב, שמשדר באינטרנט לישראלים בחו"ל. פניתי למנהל התחנה )ששנינו חברים קבועים בפורום ישראלים בחו"ל( והוא, בעזרת האיש הטכני שלו פתרו את הבעיה. כל הכבוד להם! המטרה הבאה - וואלה. מישהו פה ניסה אי פעם ליצור איתם קשר ולהסביר להם את הבעיה? נראה לי שאם כולנו נכתוב להם אז אולי זה יהיה יותר אפקטיבי. מי מצטרף?

כל הכבוד אורלי ../images/Emo13.gif

וגם כל הכבוד לאתר ששינץ מותניו ותיקן את אתרו זה רק מראה שזה לא כלכך מסובך כמו שכמה "תכנתים" טוענים לדעתי הגישה לוואלה צריכה להיות שכל אחד ישלח בעצמו את הדעה שלו אני פשוט לא משתמש בשירותים האלו בוואלה גם בתפוז יש כמה תקלות אני מגשש מאחרי הקלעיים לסידור כמה כפתורים קטנים ואם זה יצליח אני אלחץ לשיפור עוד דברים

OrlyNL

New member
צודק אלרונד

עדיף להתחיל עם תפוז.אני צריכה להתקין את הפנתר קודם, ואז נראה מה עובד ומה לא עובד

אחרי שתתקיני פנתר

ותעדכני את הספארי הרבה דברים יעבדו כשקודם לא עבדו אז באמת כדאי לבדוק את זה קודם למרות שזה לא תירוץ מצד כל אתר .... בחירת מערכת הפעלה.... או כמו שברק אומר "החופש לבחור..." הוא מתייחס ללינוקס כמובן אבל זה רלוונטי לכל מערכת הפעלה

bumpymus

New member
ההפגנה האינטרקטיבית הראשונה בעולם

הפגנה עבור הסכם ג'נבה http://www.hafgana.co.il האתר מבוסס על פלש ומדיה פלייר 9, לא פועל טוב על המק מוזילה אין מה לדבר בספארי הסרטים לא פועלים... זה לא בסדר, אם הם היו רוצים כמה שיותר מפגינים הם היו צריכים להתאים את ההפגנה גם למשתמשי מק... חבל.

אגב , שימוש בנצל"ש

ניצול שירשור כשאתם רואים שיש כבר נושא שדובר עליו שמתאים למה שאתם מעלים שרשרו אליו תוך רשימת נצל"ש בתחילת הכותרת

bumpymus

New member
נצל"ש אני מבקש מכל הקצוות הפוליטים

ומקיסטים ולינוקסים והמוזילות שבינכם! להציף את הפורום של האתר של "הפגנה" זה לא יתכן שיעשו סלקציה ואותנו משתמשי המק המנוסמים לא יכבדו, גועל נפש!! אנה הציפו את הפורומים! (הכניסה דרך וירטואל פי סי או דרך חלונות או דרך ספארי לא ניסיתי)

למעלה