עדכונים מאמא טריה

סינטה1

New member
עדכונים מאמא טריה

אני לא מאמינה שאני קוראת לעצמי כך - אמא. כמה נפלא לשמוע את עצמי אומרת את המילה הזאת כתואר לעצמי. רותם בובה. היא יונקת יפה ובינתים היא רגועה ואנחנו מאוהבים. אמא של פילפילון - תודה לך על מה שכתבת לגבי הנפילה. אני בהחלט מרגישה אותה מפעם לפעם ומרגישה כפויית טובה - איך אני יכולה לבכות כשהייצור המושלם הזה נמצא אצלי בידיים סוף סוף. אך אז אני קוראת שוב את מה שכתבת ומבינה שזה נורמלי ביותר ולא, אני לא כפויית טובה, אלא פשוט נורמלית. תודה לכולכן על האיחולים. חיממתן לי את הלב ואני מרגישה פה כמו במשפחה, ומחכה לשמוח איתכן בכל שמחה ושמחה. מצרפת עוד תמונה של רותם אחרי מקלחת. נשיקות לכולכן. חגית

רונה 4

New member
אוי חגיתוש, כל-כך כיף לשמוע אותך

קוראת לעצמך אמא סוף-סוף, זוכרת את המעבר הזה כאילו זה היה אתמול, זו הרגשה כל-כך נפלאה. תבכי תצחקי ותהני מכל רגע קטן איתה ומכל האושר הזה וההתאהבות הגדולה הזאת, זה רק הולך וגדל עם הזמן, ומיום ליום הם נראים לנו יותר מופלאים.

אויש, איזה מתיקות הרותם הזו../images/Emo99.gif

והנה אני חוטאת בדבר הכי מעצבן שקורה אחרי לידה: כולם מתייחסים קודם ליורשת העצר ולא מעיפים מבט במחלבה המשוכללת שלה... אני שמחה דווקא שאת מתארת את כל מגוון הרגשות הצפויים ולא רק אופריית אין קץ, מכיוון שזה מעיד על בריאות וכן על כך שגם אחרי הריון יקר במיוחד מגיע לילדים שלנו שנהיה הורים נורמלים ולא הורים "אחרים". נכון הוא כי מבחינה מסויימת לעולם לא נהיה רגילים. המופלטה (היום בן שנה לפי התאריך העברי
) עדיין זוכה במבטי הערכה והוקרת תודה על עצם קיומו, אבל אני חושבת שלו הייתי עוטפת אותו בצמר גפן ומרככת כל התמודדות שלו עם העולם מעבר לסביר, רק בגלל שהוא "יקר במיוחד" הייתי חוטאת כלפיו. אני חושבת שמעבר לתובנות שרכשנו עם האובדן (חשיבות הבריאות, הזוגיות, משמעות ומקום העצב בחיינו וכו') הדבר הנכון הוא פשוט להיות הורים רגילים. קצת קשה להסביר את זה, אבל הכוונה היא שנהיה הורים נורמלים פלוס (כי בכל זאת "זכינו" בשדרוג) ולא הורים שחווים את ההורות שלהם רק דרך חווית האובדן. מאחלת לך שנה נפלאה עם רותם המתוקה (ותעבירי את התמונה שלה לגלרייה שנפתחה בזכותה
)

התואר אמא הולם אותך ביותר

כיף כל כך לראות הודעות משמחות והתמונה של רותם, פשוט להתאהב בה, בעיקר בתמונה שיש בשער
.
על כך שאת חולקת איתנו את אושרך, ההודעות האלו פשוט מפיחות בי {בכל אופן} תקווה. שתהיה שנה מדהימה.

happy

New member
איזה בובה מקסימה../images/Emo99.gif

רותם פשוט מהממת. ממש מתוקה קטנה שבא לנשק אותה. מתאים לך מאוד הכינוי אמא!! המון המון אושר והנאה מרותם ושנה טובה

קליניק35

New member
איזה בובה...צריכה בייביסיטר?

נשיקות ומז"ט, המשפחה מחבקת את הפיצקילונת ועוטפת אתכן בחיוכים כל פעם שיש את הקובץ המצורף.... קודם כל אני מציצה לראות אותה...אח"כ עוברת למלל. ולבכות זה בסדר, ואפילו חשוב...גם כשטוב...זו ממש לא כפיות טובה! זה הכי טיבעי בעולם.

Tנקר בל

New member
חגית יקרה, כמה טוב לשמוע ממך!

אני מניחה שאין לך מושג עד כדי כמה זה מעודד ומשמח לשמוע ממך. רותם שלך יפיפיה ומתוקה מדהימה (תינוקות לא אמורים להיות מעוכים בשלב כזה?! היא כל כך ברורה ויפה!). הלוואי שכולנו כבר נגיע לשלב שבו אנחנו יכולות להשוויץ עם תמונות של הנסיכות והנסיכים. קצת עצוב לי לשמוע עלהנפילות שמגיעות אחרי הלידה, אני מצפה עדדין ל"ומאז הם חיו באושר ובעושר...". אני שמחה שאת ואמא של פילפילון נותנות לנו את ההכנה לחיים האמיתיים, שאכן נדע שאנחנו נורמליות אם תגיע נפילה. נשיקות ותמשיכי להינות!

למעלה