עדכונים 18.5.2010

עדכונים 18.5.2010

תמונות, חדשות ועוד... חג שבועות שמח

ג'ניפר לופז בראיון חדש

ג'ניפר לופז: "אני אוהבת את כל הבנות שם בחוץ – ביונסה, ריהאנה, קארי אנדרווד, פינק, כל אחת מהן ואני לא מרגישה בתחרות איתן". Jennifer Lopez – who released her first album in 1999 – isn’t threatened by the success of younger starlets. “I love all the girls out there now – Beyonce, Rihanna, Carrie Underwood, Pink – all of them,” says Jennifer, 40. “I don’t feel in competition with them.” Jennifer is determined to to stay true to her own sound. “I just want to be me,” she tells You, “and that’s always been good enough.”

britmel

New member
../images/Emo45.gif כבוד גיי לו

אני תמיד חיבבתי אותה.. :) תחרות בין זמרות זה דבר טיפשי לדעתי.. ( הרי כל אחד שונה אחת מהשניה בהרבה.. גם אם הן אולי "נראות" דומות... ) חג שמח :)

theone24

New member
ואין לה סיבה לקנא בהן...

אומנם היא לא מצליחה כמו בעבר,לצערי.אבל היא כבר מזמן הפכה לאייקון בעולם הפופ. יאללה, שיצא האלבום החדש,מה שדלף עד עכשיו נשמע מעולה.

HanAn189

New member
איזו תמונה משגעת ../images/Emo3.gif

מה שמזכיר לי בלי שום קשר את השמלה המגניבה שהייתה לג'ינפר בטקס פרסי האוסקר האחרון. פצפצים שולטים
והנה הפרסומת של ביונסה וג'ניפר לופז: http://www.youtube.com/watch?v=CLOHPX0jA2M

ביונסה מעצבת?

לא טרחתי לקרוא אבל באתר של ביונסה פורסמו 2 עיצובים חדשים שלה ושל אמה. כתוב שהיא מעצבת דברים לבית (וילונות ועוד). 2 עיצובים חדשים

theone24

New member
איכשהו קראתי את הכותרת "ביונסה מעצבנת"...

ובאתי לרשום ל"גמרי מעצבנת" וכו"...ואז שמתי לב לכותרת שוב...

theone24

New member
לא מעוניין לפתוח מלחמת עולם מאחר וזה פורום...

שפתוח לכל אוהבי הפופ למינהם ולא רק לזמרת אחת. אבל,אותי אישית היא כבר לגמרי מעייפת. היא הגיעה למצב שהיא יותר מידי בכותרות ומול הקהל שכבר שבעתי ממנה...לגמרי. גם שהיא "בחצי שנה חופש", או משהו כזה, היא מוציאה עוד קליפ משום מקום פתאום. שוב,אני יודע שאתה אוהב אותה וזה סבבה. אבל זה גם לגיטימי שלא כולם יאהבו את כולם. שזה לא ימנע ממך לעדכן עליה וכו".

HanAn189

New member
מעייפת זה דבר אחר לחלוטין ../images/Emo13.gif

וגם נימקת אחלה. אני כבר חשבתי שאנשים פה סתם שופטים אותה ואת האופי שלה, אומרים שהיא זנותית, פרחה, מכונת כסף משומנת ועוד כל מיני דברים שאנשים אוהבים להגיד רק כדי להגיד. וברור אף אחד לא חייב לאהוב אותה, כמו שאני לא אוהב את כל דיוות הפופ שקיימות.

../images/Emo6.gif היא גם מעצבנת

היא לא אמרה שהיא לוקחת הפסקה ארוכה? רק לפני כשבועיים יצא לה סינגל חדש. היא קיבלה כמה מועמדויות לטקס 2010 BET Awards רק שהיא לא תחליט להופיע שם עם SL או IIWAB.

Bright Unicorn

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אשכרה היא מסוגלת להפציע פתאום עם סינגל ליידיס.. חח אני מבין מה אתם אומרים היא באמת קצת מלעיסה את עצמה. אבל היא מוכשרת ממש ומאד יפה, לי היא לא צורמת בכלל. חוצמזה שפה ושם יש לה יציאות ממש טובות.. לא יודע, אני תמיד אסמפט את ביונסה גם כשהיא נמאסת עליי קצת.

למעלה