עד כמה אנשים יכולים להיות טיפשים

עד כמה אנשים יכולים להיות טיפשים

אם הייתם צריכים הוכחה נוספת שהמין האנושי נידון לטיפשות, להלן מספר הוראות שימוש (אמיתיות!!!) שנראו על מוצרי צריכה שונים: 1. על מייבש שיער של חברת SEARS- "לא להשתמש בזמן השינה". (חבל, רק אז יש לי זמן לסדר את השיער שלי ) 2. על חבילת חטיפי תירס- "אתה יכול להיות זוכה!! שום קנייה לא נדרשת!! פרטים בתוך השקית". (מסתבר שזהו מבצע מיוחד לגנבים..). 3. על סבון רחצה של חברת DIAL-"להשתמש כמו בסבון רגיל". (שזה אומר איך בדיוק?!?). 4. על ארוחה קפואה של SWANSON- "הצעת הגשה-מופשר". (אבל זו "רק" המלצה...) 5. על תחתית האריזה של קינוח טירמיסו של חברת TESCO- "נא לא להפוך". (אופס, מאוחר מדי ! ...) 6. על פודינג של MARKS&SPENCER-"המוצר יהיה חם לאחר החימום". (וואלה?!?...) 7. על אריזת מגהץ בגדים של ROWENTA-"לא לגהץ בגדים על הגוף". (אבל זה יחסוך לי הרבה זמן, לא ?!? ...) 8. על תרופת שיעול לילדים של חברת BTS-"נא לא לנהוג או להפעיל ציוד מכני כבד לאחר השימוש." (נוכל להוריד את שיעור התאונות אם רק נצליח להוריד את בני ה-5-עם השפעת מהמלגזות האלה. ...) 9. על טבליות שינה של חברת NYTOL- "אזהרה –עלול לגרום לנמנום". (אני מאוד מקווה!!!). 10. על אורות חג המולד של חברת NAZAKATO-"לשימוש בתוך או מחוץ לבית בלבד". (בניגוד למה בדיוק ?!?!?) 11. על מעבד מזון של ARAKI-"לא להשתמש עבור השימוש האחר". (אני חייב לציין, עכשיו אני סקרן. ...) 12. על חבילת בוטנים של SAINSBURY-"אזהרה- מכיל בוטנים". (מבזק חדשות דחוף!!!) 13. על חבילת בוטנים של חברת הטיסה AMERICAN AIRLINES-"הוראות שימוש – פתח את האריזה, אכול את הבוטנים". (צעד מס' 3- טוסו אל-על. ...) 14. על תחפושת סופרמן שיוצרה בטייוואן-"לבישת מוצר זה לא מאפשרת לך לעוף". (לא?!? ואני כבר חשבתי. ...)

למעלה