עובר שינוי כואב

amera

New member
עובר שינוי כואב

עובר שינוי כואב
שלום רב.
אני בן 50. עסקתי בהוראה הרבה שנים ללא תפקידים ניהוליים. בשנים האחרונות התחום לא מעניין אותי בכלל ולא העוסקים בו. מרגיש צורך ורצון עז להתעסק במאקרו ולא במיקרו. מעניין אותי מאוד תחום מנהיגות חינוכית/ציבורית שתעשה שינוי חברתי. אני מרגיש ריקנות וחוסר משמעות היום. הבעיה הגדולה היא שיש לי רצון אבל אין לי כלים! אין לי נסיון בניהול, ואין לי את הכלים שיעזרו לי ב״תפקיד״ החדש. איך רוכשים דברים כאלה בגיל שלי היום!!!

אני לא מחפש עבודה אלא מטרה שתחזיר לי את הברק לעיניים ולמענה טוב לקום בבוקר. אני מרגיש היום ריקנות חזקה וחיים ללא משמעות.

לו העניין היה בשליטתי, הייתי מוותר על הרצון לשינוי, אבל זה אמיתי ואוטנתי (אבל כואב).

מה עושים!

no on3

New member
היי amera

אני מקווה שתמצא מטרה,
ושתצליח להגשים את התשוקות שלך, אני בטוח שתוכל לעשות עבודה טובה

תודה על השיתוף

מצטער שאני לא יכול לתת עצות מעשיות
אתה מוזמן להמשיך לשתף,
אולי תצליח לפלס לעצמך דרך, אולי תצליח למצוא רעיון טוב שיפתח לך דלת לתפקיד ניהולי ולהשתתף עם מקבלי ההחלטות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
להרגיש בתוך כלוב

Amera יקר,
שומעת כמה אתה מתוסכל ממקום עבודתך.. כמה זה מייאש לקום כל בוקר לעבודה שהתפקיד והאנשים בה כבר לא מאתגרים.. אולי כמו להרגיש כלוא בתוך כלוב בלי יכולת לצאת..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה משאיר אותך חסר אונים כשאתה רוצה לעשות שינוי אך לא יודע איך להוציא אותו לפועל..
נראה שהרצון לשינוי מבעבע בתוכך, לא נותן מנוחה, עד כאב.. כמו הר געש שעומד להתפרץ..
מזמינה אותך להמשיך לשתף במחשבות על השינוי..
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה