עוגה במאג ב-5 דקות במיקרוגל

my sunshine

New member
עוגה במאג ב-5 דקות במיקרוגל

לא. לא ניסיתי עדיין אבל עוד אנסה... עוגה זו מספיקה גם ל-2 אם רוצים להרגיש יותר..... מוסריים.... ולמה זה המרשם הכי מסוכן בעולם??? כי עכשיו אנחנו במרחק של רק 5 דקות מעוגת שוקולד בכל זמן של היום. ביום ובלילה. אתם הולכים להדפיס את זה מיד, נכון??? 4 כפות קמח 4 כפות סוכר 2 כפות אבקת קקאו (לא ממותק) 1 ביצה 3 כפות חלב 3 כפות שמן (לא זית) 3 כפות שוקולד צ'יפס התזה של תמצית וניל (אפשרות) 1 מאג גדול 1. להכניס למאג את כל המוצרים היבשים ולערבב היטב. 2. להוסיף את הביצה ולערבב ביסודיות. 3. להוסיף את החלב והשמן ולערבב היטב. 4. להוסיף את השוקולד צ'יפס ואת התמצית וניל (אם רוצים) ושוב לערבב. 5. להכניס המאג למיקרו ולהפעיל על הכי חם (1000 וואט) למשך 3 דקות. העוגה תעלה מעבר לשפת המאג. לא לדאוג. 6. להשאיר להתקרר מעט ואז להוציא על צלחת.

שלום סאנשיין

ניסיתי את המתכון במיקרו יצא מעלף. השאלה? מה אפשר לשים במקום קקאו. אני ממש לא אוהבת שוקולד. וכן המתכון אצלי על המקרר זה אחד המתכונים הכי מדהימים שראיתי בברכה רות

my sunshine

New member
אולי תנסי

שוקו במקום, למרות ששוקו זה כמעט כמו קקאו, רק מתוק יותר
הרעיון בלהשתמש בקקאו בעוגה למיקרו, הוא כי הצבע של העוגה במיקרו לא משתנה כמו בתנור וכשהעוגה כהה, לא רואים שנאפתה במיקרו. אם הצבע לא מעניין אותך, נסי להשתמש בכף נוספת של קמח במקום הקקאו. ספרי איך יצא

../images/Emo39.gif הכנתי את העוגה עם שוקולית

כי הבת שלי שותה רק קקאו.-שוקולית אני התכוונתי -איך להפוך את העוגה לעוגת וניל? תודה רות

אור-תודה רבה לך../images/Emo28.gif

איך לא חשבתי על זה זה רק אומר שאני צריכה להיצמד לפורום הזה. היום אנסה בלי שוקו בברכה רות

למעלה