עוגת שכבות

alizabd

New member
שלום וצהריים טובים - כורדיינה

חבל, חבל שהפורום יסגר -

מבטיחה לבקר כאן לפחות פעם ביום

alizabd

New member
מקווה שעוד חברים יגיעו

חמי נראה שכולם תקועים שם בפייס

hemiitz

New member
כן אליזה גיאן

הפייסבוק הזה הוא חולה רעה,למרות שהכרנו מספיק אנשים שם ולא רק מהארץ אלה גם מחו"ל,אני חושב שהפייסבוק הוא חולה רעה,אני לא יכול לעזוב שם,למרות ניסיון אחד שכן רציתי לעזוב,אבל מקווה להגיע לרגע הנכון ולצאת משם,
הפורום הזה היה פעיל מאוד יחד עם זה שכולם היו גם בפייסבוק,אני חושב שזה לא צריך להשפיע פה,
אבל אני לא יודע למה אנשים שהיו פה פעילים אינם חוזרים שוב לפה,
ויכול להיות שהפורום לאחר שניסגר פעם כבר לא רלוונטי להיום,יכול להיות שפיספסנו את הרכבת בזה שנתנו את האפשרות לסגור אז את הפורום פה,ובזה חרצנו את גורל הפורום.

חימי אני עדיין בתקווה שהחברים יבואו

ואז נוכל לנהל את הפורום כמו שהיה פעם

אולי באמת לא היינו צריכים לתת לו להסגר

gilaviv

New member
תשובה לחמיצ

הפורומים הנ"ל הם לכניסה בזמן הפנאי.
כולנו, לפחות אני עסוק במשך כל השבוע במטלות החיים ובעסק. הזמן הפנוי מיועד למה שממלא אותנו באושר הנכדים. הכניסה לפורום היא חשובה על מנת להתעדכן וחשובה על מנת לשמר את המעט שנשאר מאותה היסטוריה גלותית שהבאנו עימנו בגל העליה ב - 1950-1
לידיעתך. אני משתדל להגיע לשוק לפחות פעם בשבוע על מנת לראות ולשמוע את הזקנות הכורדיות (הבעיה שהם מתמעטות מיום ליום)
לכן אני מאד מקווה שהפורום לא ייסגר.

hemiitz

New member
אפשר לקרוא לי חמי זה השם שלי,אמת הם דברך כולם עם העיסוקים שלהם,אבל שנכנסים כך לראות מה העינינים פה אפשר לכתוב מילה או שתיים ,ואז יש פעילות ותגובות אחד לשני,לפי שאני רואה את מספר האנשים שרואים הודעות פה,מספיק לכתוב משהוא ולא רק לעבור פה,
הפורום הוא לכולנו,אם נפעיל אותו ביחד,וכול אחד בזמן הפנוי שלו נצליח,אם לא נפעיל אותו הוא פשוט לא יהיה קיים.

alizabd

New member
מסכימה עם כל מילה - חמי

אני רואה שהמון אנשים נכנסים לפה ומתעניינים וחבל מאוד חברים
אם אתם כבר פה - תכתבו משהו............

למעלה