עוד חדשות מהמסילה

מצב
הנושא נעול.
בבקשה: מדד הדיוק

זהו בדיוק אחד היעדים אליהם התכוונתי בהתיחסותי לראיון עם יוסי מור. אם הוא תוקף ישירות נושא כל-בך מרכזי לטיב שירות, אין לי ספק שמגיע לו הרבה קרדיט כמקצוען.

איליה.

New member
מה אומרים האחוזים?

זהו בדיוק אחד היעדים אליהם התכוונתי בהתיחסותי לראיון עם יוסי מור. אם הוא תוקף ישירות נושא כל-בך מרכזי לטיב שירות, אין לי ספק שמגיע לו הרבה קרדיט כמקצוען.
מה אומרים האחוזים?
אחוז הרכבות שאיחרו בפחות מ-5 דקות? האם זה המדד?

הגדרות של דיוק

מה אומרים האחוזים?
אחוז הרכבות שאיחרו בפחות מ-5 דקות? האם זה המדד?
הגדרות של דיוק
זהו נושא אקדמי/פרקטי/טכני, ולא אתפלא אם אשמע שיש תקנים שונים בארצות שונות (אולי לחן יש נתונים). וצריך להגדיר גם דרגות של איחור (לפי מספר הדקות של האיחור): "איחור קל", "איחור בינוני", "איחור חמור" וכו'; ואולי גם לעשות אבחנה בין קווים בעלי אופי שונה, העונות, ושעות היממה. ואז, בקביעת היעדים, ניתן להגדיר שאיפות באחוזים לכל אחד מהסיווגים האלה. מה שמפרסמים לציבור יהיה סיכום תמציתי של הממצאים. כל ההשערות הנ"ל הן הקבלות למה שנהוג בדיסציפלינות אחרות כגון סטטיסטיקות של תאונות דרכים ויעדי טיב שירות במערכות תקשורת.

איליה.

New member
אני מסכים איתך, דוד ../images/Emo45.gif

אני מסכים איתך, דוד

בהחלט מגיע לו קרדיט על השיפור הניכר בדיוק הרכבות שמשתקף מהכתבה. אלא אם כן המספרים מטעים בכוונה, כי באמצע החליפו את המדד

אם הוא לא פוליטיקאי -

אני מסכים איתך, דוד

בהחלט מגיע לו קרדיט על השיפור הניכר בדיוק הרכבות שמשתקף מהכתבה. אלא אם כן המספרים מטעים בכוונה, כי באמצע החליפו את המדד
אם הוא לא פוליטיקאי -
אז אני מקווה שאינו נוהג לצייר את המטרה מסביב לנקודת הפגיעה
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה