עוד מכתב

*קסנדרה

New member
עוד מכתב

עוד מכתב מתוך עברי אני כותבת לך עת הייתי נערה מה חשבתי על עצמי, ובמה תהיתי ? שתי צמות בהירות עיניים חומות וגדולות שכל הזמן התרוצצו מצד לצד וחיפשו את התשובות שאף פעם לא היו סקרנות לדעת עוד ועוד... רציתי להיות גדולה כמהה כבר לפגוש בך למדתי לרכב על אופניים, כדי להגיע מהר ככל האפשר למדתי אנגלית וצרפתית כדי להבין יותר רק רציתי לדעת עוד ועוד... בשבתות, עת דלקו הנרות בבית הורי הרגשתי תמיד שהילת קודש יורדת עלי ואולי אני יכולה עכשיו להפנות את כל משאלותיי לאלוהים...? הנה אני קרובה אליו מתמיד והוא, האל הגדול שבמרומים וודאי יקשיב, ירשום לפניו ויום יבוא ומשאלותיי יתגשמו... נערה חולמנית שכותבת וכותבת ולעתים בוכה כזאת הייתי נערה הייתי ובגרתי ואותך טרם פגשתי, חיכיתי, לא התייאשתי ידעתי כי תבוא בעת מלחמה, כתבתי לכל החיילים כי ידעתי שאתה אחד מהם ואם תענה לי אדע שזה אתה מכתבים רבים קיבלתי אבל אף לא אחד, ממך חיכיתי... נזכרת אני בערגה, באותם ימים בקיבוץ בעת ארוחת הערב קראו לי בשמי, ואמרו:, ``מישהו מחכה לך בחוץ ושואל עלייך...`` זה היית אתה... חיכיתי לא לשווא קסנדרה כל הזכויות שמורות

הקשתית*

New member
קסנדרה...:)

וכמה מיוחדת דרכך, לשתף אותנו בעברך. בחוויות אישיות,שכאלו. ברגעים קסומים מאלו. לא צחקתי,כשאמרתי... עוד נגיע יחד,לבית אבות !!!

*קסנדרה

New member
הקשתית :)

לקשתית החמודה אני מאחלת לך, לי ולכולנו שאכן נגיע לבית אבות ונקריא שם ממיטב שירנו. תודה על התגובה קסנדרה

*קסנדרה

New member
למלאך היקרה

למלאך היקרה תמיד אשמח לענות לך, והרי הביקורת שלך בונה ועניינית תמיד. אכן, מצאת שאני מרוחקת וזה נכון. הסיבה באה משני מקומות שונים:, המקום הראשון, ממרחק של זמן אי שם בנערותי,,, המקום השני, איני מקבלת תשובות למכתביי, החלטתי להתרחק ממנו ולעשות איתו הכרה מחודשת, אולי בהכרות היותר פנימית יימצא אותי שוב??? כמיהה? תקווה? יש עוד סיבה יותר מקצועית, לרקום עלילה כדי שיהיה עניין לקורא , הרי המטרה הסופית הינה הוצאת ספר. תודה על הביקורת אשמח גם, אם תגיבי לדבריי אלו ותתני גם עליהם את דעתך מחכה לתשובתך בידידות והערכה קסנדרה

קסנדרה

הבנתי כי שירך נובע מזיכרון מסויים... שאת כמובן מפתחת אותו לרגש (הילדות נאמר). ההתרחקות שביצעת היא התרחקות פתאומית מה שרוצה אני להגיד זה שחסרה לי כביכול חוליה ברצף הכרה מחודשת בהחלט מרעננת גם מבחינת הקהל וגם מבחינת שחיקת הכתיבה (גם אני שבוחרת מוטיב מסויים שחוזר בכמה משירי מקפידה לרענן בסגנון). אך בכדי לרקום עלילה אסור שיהיו חורים... ואכן ההתחלה נוגעת אך לא נוגעת... לפי דעתי את ארבעת השורות הראשונות יש להבליט בכל דרך שהיא... אם זה במכתב נוסף ואם זה בלהפעיל לעברם זרקור... את זה אני משאירה לידייך המיומנות :) דבר נוסף ושולי... את יכולה לפסוח על כך בדברי אך יש ואני קוראת ומניחה כי יש מקום להרחיב בסקירתך היסטורית ולמלא אותה מכל טוב ליבך :) ויש עיתים שלא (בקריאות שונות של השיר). קסנדרה הכל נתון לשיקול דעתך ולהרגשתך ! שירך לא נופל מרמתם של קודמיו ! הוא בהחלט שיר טוב, טוב מאוד !!! לכן אני מציעה שתשקלי בקפידה לשינויים. הייתי מציעה לא לשנות אותו בכלל אלא להוסיף חוליה נוספת לפניו ואגב - הסיום מאוד מצא חן בעיני :) תודה לך בידידות ובהערצה כנה ענבל

*קסנדרה

New member
למלאך

מלאך יקירתי גמעתי כל מילה בשקיקה והפנמתי. אכן אני עדיין מתלבטת ומתחבטת בסדר האירועים אך, כידוע לך, חייבת לבוא עריכה וכמובן שיימצאו עוד ועוד ``ליקויים``??? טוב, המשיכי לכתוב את הערותייך ואני כמובן מתייקת אותם וברשותך גם משתמשת בהן תודה קסנדרה

קסנדרה

אינך צריכה לדרוש לרשותי שמחה לעזור... הנך חופשיה לעשות ככל העולה על רוחך עם תוכן הודעותי המתייחסות לשיריך בבקשה :) ענבל

למעלה