עוד רגע שבת

הסהר

New member
עוד רגע שבת

ומה אתכן ?

מי לבית ומי לבסיס?

מי מבשלת ומי מתארחת ?

מי צריכה חיבוק - ומי תקבל אחד מהחצי שלה ?

pinkish123

New member
שבת מנוחה

הלוואי....

הבעל בבית. הגיע לא מזמן. הקטנה ישנה בשעה טובה ומוצלחת. אני עייפה ורעבה.

בתכנית לנסות להחזיר קצת שעות שינה , בפועל כנראה שלא יילך...

איכשהו יוצא שכשמישהו אחר לוקח אותה אז לא מצליחים להרגיע אותה ואז מביאים אותה אליי וככה יוצא שאני לא מצליחה לנוח. אם למישהי רעיונות טובים יותר אשמח לשמוע. גם התלות בהנקה לא מקלה על העניין.

קניתי שלשום משאבה, ניסיונות לשאוב העלו כמויות מועטות נורא. קצת מדכא העניין. מקווה שישתפר. ובטח מקווה שלא מהווה מדד אמיתי למה שקורה שם בפנים.

זה בגזרתנו

מה אצלכן?

הסהר

New member
מנוחה ? אמן !

יקירה את נשמעת מותשת... מקווה שתשני כמה שיותר הסופש הזה...

בדיוק חשבתי עליך השבוע, לא שמעתי ממך הרבה זמן. תהיתי אם חזרת לעבודה, או שאת פשוט עסוקה בלגדל את הנסיכונת

לגבי ההרגעה - לא יודעת אם ניסיתם, אבל אולי יעזור להביא אותה למישהו אחר אחרי שהיא ינקה, והיא שבעה ומאושרת ופנויה למשחקים.

אצלנו תמיד עוזר החזקה על הידיים, או במנשא (אתם עדין משתמשים במנשא?), טיול בחוץ, שירים, ובכלל כל מה שאת עושה בשביל להרגיע אותה - גלי את הסודות לבעל

שאיבה - זו אמנות בפני עצמה. אני לא הצלחתי להתחבר אליה, וניסיתי חודשים.
הכמות שאת שואבת היא לא מדד לכמה שיש לך, העליה של התינוקת במשקל והשובע שלה הם מדדים הרבה יותר אמינים !
אני ממליצה על פורום הנקה של תפוז, יש שם ממדריכות הנקה מקסימות ומקצועיות, וגם הרבה נשים מנוסות. בטח יוכלו לעזור לך עם שיטות לשאיבה.

הסהר

New member
מהורהרת...

אחרי שהבטחנו ללכת לסופשבוע משפחתי גדול בבית מלון,

הייתי משלמת את מחיר המלון בשביל להישאר בבית

כל כך הרבה סיבות לבטל...

אם נלך, יעברו חודשיים בלי שבת משפחתית בבית (!!)

וחוצמזה שהבית נקי, מסודר ויש אוכל ! שילוב כל כך נדיר בתקופה האחרונה.

ועוד, אני מנסה לבנות שגרה לקטנה. הלילות האחרונים מוציאים אותי מדעתי, והייתי שמחה לקצת שגרה עם העזרה של החצי.

אז מה, נלך ? ...

מירטל

New member
הוא בבסיסי, ואני כרגיל בבית עם ההורים

ועם הודעה שהוא הולך לסגור חצאים מעכשיו... בעסה קשה ביותר, בנוסף לילד שהחליט שהוא לא רוצה לישון:

אתמול הוא סירב ללכת לישון במשך שעה וחצי, ואז ירדתי איתו לארוחת שישי - אמא שלי קלטה אותו ואמרה לו : אתה רואה? זה מה שאנחנו עושים כשאתה ישן! חוגגים ואוכלים!

פלא שעכשיו הוא נרדם.

למעלה