עומדת להתפןצץ

avia0911

New member
עומדת להתפןצץ

אני מרגישה כאילו משהו בתוכי מתקתק....זו לא פעם ראשונה בחיים שעוברת עליי ההרגשה הזו אני מרגישה כאילו שאני מדברת בשפה מסויימת וכל העולם דובר שפה אחרת ואני לא מצליחה לתקשר עם אף אחד,בהתחלה התעלמתי אבל עם הזמן אני מרגישה יותר ויותר רע אין לי כוח לכלום אפילו לא לצאת החוצה למכולת ולקנות חלב (דרך אגב אני בת 19,חיילת) אני מאוהבת באחד המפקדים אצלנו, לא משנה בקיצר יש לי מלא תסביכים.... מה אני יכולה לעשות? הרגשה כזאת של מבוי סתום כאילו שמכאן אין עוד דרך אנא הגיבו שבוע טוב

hilabarak

New member
יש קשיים אמיתיים לתפקד או סתם רע לך ?

קשיים בתפקוד הכוונה שהפסקת לבצע מטלות בצבא, הפסקת אולי להתרחץ, הפסקת לפגוש חברים ...... או שסתם את מרגישה תקופה חרא

מציעה לך

קודם כל לקבל את המצב. להגיד לעצמך: זהו זה, זה מה שיש כרגע, ואני מקבלת את זה! תביני- כשאת שופטת את עצמך: "יואוווו.... למה אני ככה?? מתי זה יגמר??????? זה נורא!!!!!!!!!" אז את רק תוקעת את עצמך יותר. לעומת זאת, כשאת מקבלת את עצמך ואת המצב, אז את יכולה לזוז משם. התזוזה תבוא לבד. אל תנסי לזוז בכוח. חוץ מזה, מהנסיון שלי- מצב כזה שאת מתארת הוא מצב של לפני שינוי גדול, אפילו קפיצה. את רק צריכה לאפשר את זה. ואיך מאפשרים? ע"י סבלנות וקבלה. כשתקבלי את המבוי הסתום, פתאום יידלק לך פנס ותראי את הדרך.

Darek engel

New member
שלום לך

קודם כל זאת רק הרגשה ולא עובדה.ככה תתחילי הכשיו תנסי לבדוק למה הגעת להרגשה הזאת יכול להיות שאת תגיעי לזה שזה התחיל מאיזה שטות קטנה בכלל.אני עוד רוצה להציע לך לבדוק את הקשר שאת נמצאת בו כי אולי זהו קשר לא הכי טוב בסך הכל את עוד מעט תסיימי את הצבא ו ומפקד שלך ישאר שם. תבדקי מה הכי טוב עבורך איך את לא תפגעי ותפעלי על פי זה . שיהיה לך בהצלחה ולכולם שיהיה יום טוב יום מלא אהבה .

למעלה