עומר וטינה דואט יפה מאוד.

פלאטוס

New member
ממתי חופש דת זה כפייה דתית, ועוד בפריים טיים?

למה אני כצופה צריך לראות איך מעודדים הדרת נשים והופכים את השטות ההלכתית ההזויה קול באשה ערווה לעובדה בפריים טיים?

אה, פלורליזם הוא חד צדדי?

אם המתמודדים מאמינים בדרך מסויימת אז זו כפיה, אך לכפות עליהם הפוך- זה פלורליזם וקדמה.
כמה צביעות.
סיימנו את הדיון כי זה לא המקום.

פלאטוס

New member
פלורליזם? שיילכו לכוכב הדוס הבא

שם שרים רק גברים אחד עם השני, ונשים בכלל מוקצות ואסור להן לשיר.
מה אנחנו איראן?
נראה לך אפילו לרגע שבמדינת הלכה מישהו ישים על פלוריזם ומישהו בכלל יתחשב בדרך שאנחנו החילוניים מאמינים?
אם כך תחשוב שוב...

GM1988

Well-known member
האחים גת מעצבנים אותי בעיקר

כשמצלמים אותם מתפללים בחדר ההמתנה בזמן שמתמודד שר אחריהם ואמור לעבור אותם באחוזים.
זה נראה כמו סוג של נוכלות כזו מצידם, ואני לא חושב שזה במקום, אבל שיהיה...

בכללי לגבי הפרק היום - היו ביצועים סבירים ולא יותר.
טינה ורינת, האחים גת ואביתר - היו הביצועים הכי יפים של הערב!

עומר - אין פה שום ספק שמדובר בקשר של השופטים עם ההורים שלו, וזה מה שמשאיר אותו לאורך כל העונה.
אם בעבר איפשהו תהיתי אם זה נכון, עכשיו זה ברור מדי.

רינת וקורקוס - הדואט היה נשמע חובבני, לא מחובר, ובלי קשר-לא הורגשה לי כימיה ביניהם. זה היה נראה מאולץ ומתחנף לרגעים. שום קשר בין השניים.

פלאטוס

New member
מעתה לא משנה מה ישירו הדוסים אני מצביע אדום

רק בגלל הכפייה הדתית והדרת הנשים שהם מעודדים בפריים טיים.

nik name

New member
באמת עומר

חשבת להתעלות על ההיצוע האלוהיי של הראל
טיפה אתה ואיפה הוא... וכמה זיופים אוי ואבוי!!

GM1988

Well-known member
מזעזע

הוא ניסה לאלתר משהו משלו וזה פשוט היה מלא זיופים ואי דיוקים, מבולגן וחסר פואנטה לשיר...
הוא חייב לעזוב את התכנית בקרוב, כי אם הוא גם יגיע לגמר-זה חותם את התכנית כמוצר מכור מראש וחוסר במקצועיות של השופטים.

מלח גס

New member
לדעתי הוא חשב על אינטרפרטציה חדשה משלו לשיר

נראה לי שהוא ניסה לבצע כל מיני שינויים במבנה ובלחן של השיר על מנת להפוך את השיר למשהו אומנותי ומיוחד. סחטיין על האומץ. אבל התוצאה היא ביצוע לא יציב עם זיופים.

נליאו

New member
הכוכב הבא תכנית גרועה ןאביתר הוא היהלום היחיד

העונה מתמקדת בעיקר בשופטים ולא במתמודדים וזה אומר הכל על הרמה שם.
רני רהב שופט לא מקצועי, נותן ביקורות לא ענייניות וחייב להעיר הערות פופוליסטיות לא קשורות רק בכדי לקבל אהדה מהקהל.
ריטה אכזבה, בתור זמרת ענקית שהשאירה חותם במוזיקה הישראלית(הקדמה סטייל רני רהב), ציפיתי שתהיה יותר ביקורתית ורצינית, אבל היא מתחנפת למתמודדים, מתנהגת בזיוף ובצביעות ועוטפת את המתמודדים ביותר מדי חום
מוקי אנרכיסט היה ואנרכיסט נשאר, חושב שהמרדנות שלו עדיין מגניבה על אף שהתרכך בתכניות האחרונות.
צביקה הדר היחיד שנורמלי שם ויודע לתת ביקורות קולעות והוא חייב להישאר שופט בעונה הבאה ובהחלט זה תפקיד מרענן בשבילו.
לגבי המתמודדים, אביתר הוא היחיד עם איכויות של זהב, בעל קול זמיר, ומצפה לו עתיד מזהיר במוזיקה המזרחית, לגבי האחרים, בינוניים ומטה ולא חושב שהם שווים אזכור מיוחד, כמו שהם הגיעו ככה הם יעלמו...

מלח גס

New member
הם היו נהדרים והפתיעו , חשבתי שהם יפשלו.

דץ כיוון מאוד גבוהה בשירה רגשנית מלאה במתיקות וטינה נגררה אחריו ופצחה בשירה הרבה יותר רגשנית ודומיננטית. קולית התוצאה הייתה מאוד יפה אבל לרגע חשבתי שעוד מעט הם יתרסקו לתוך מלחמת צרחות כשטינה דוחקת את דץ הצידה בכוחניות. להפתעתי זה לא קרה. הם היו מספיק מיומנים כדי לא ליפול למלכודת הזאת ולההפך כשהם עלו בטונים הם הגיעו לשיא בעיני.

למעלה