עונה אחרונה

דנה1982

New member
לא כזה מפתיע

זה היה די ברור ולמרות השיפור בפרקים האחרונים, אני באמת מצטערת להגיד שצריך לסגור את הבסטה. אני אתגעגע אליך, ג'ק באוור

טיי 1

New member
ברוך שפטרנו

כמה עוד אפשר להאמין שכל כך הרבה שנים ועדיין יש איומי טרוריסטים על העולם ? עוד שנה ועוד שנה , ועוד ועידת שלום שלא מביאה שלום. זה כבר לא נראה ריאלי !
וסתם. בהקשר הזה של הסידרה, חשבתי פעם , שבאמת אולי במתכונת הזאת הסידרה כבר לא יכולה להימשך , כי כל עונה מוטות/פצצה אטומית/כימית אין לאן ללכת לשם. אם היוצרים היו רוצים לשמור על מתכונת "24" 0 כלומר , בריל טיים, עם האקשן , הם יכלו לעבור לעשות סידרה שהעלילה העונתית היא עלילת מתח, אבל לא לאומית... נגיד (וכמובן שזה לא מקורי והיה כבר) , עונה שבה הבת של ג'ק נחטפת , ויש לו 24 שעות לשחרר אותה. בסגנון מתח אישי יותר, סיפורי מתח , אבל עדיין שיחזיקו. לא תמיד צריך להביא את זה לעולם הבינלאומי , כי פה היינו וראינו שיותר גדול מזה אי אפשר. מה שנשאר מעניין זה - -א. איך ייראה הסרט שיבוא ? (וכנראה יבוא) וב. האם לאור זה שסופית זו העונה האחרונה , היוצרים יכולים ללכת על משהו גדול שלא נראה, שלא קשור להריכת ג'ק ? (הבאת הסכם שלום לעולם או לחלופין , מלחמה כוללת בין ארה"ב לחסניסטן). וג. תודה על הלינק.

דנה1982

New member
צודק

"24" יכולה מבחינתי להימשך לנצח, כי אני לא רואה את העולם בלי ג'ק באוור, אבל גם אי אפשר להמשיך בכל עונה להמציא עוד ועוד כנופיות של טרוריסטים רוסים/ערבים/בריטים/סיניים. חלאס עם זה. דווקא העונה הראשונה הייתה מדהימה מהבחינה הזאת, כי אמנם היה שם איום על הנשיא וכו', אבל הסיפור של טרי וקים שנחטפו הוסיף משהו שחסר בסדרה בשאר העונות. גם בעונות 2 ו-4 יצרו קצת את הקשרים הרגשיים האלה (החטיפה של אודרי ואבא שלה, והקשר שלה עם ג'ק). אם הסדרה הייתה חוזרת להתמקד בנושאים אחרים חוץ מפצצות גרעיניות, גזים רעילים ושאר איומי טרור לאומיים שכאלה, זה היה מחייה אותה מחדש, לדעתי.

יום עצוב, למרות הכל

זה היה צריך להגיע מתישהו, אבל אאוץ'. נפל לי הלב כשראיתי את הכותרת. באסה.

Y. Welis

New member
לפחות אצל 'פוקס'. אבל יתכן שאפשר להמשיך

אצל אולפנים אחרים, אם הזכויות על הפרנצ'ייז בידי המפיקים ולא האולפן. ר' מקרה 'באפי', שעברה אחרי 5 עונות לרשת אחרת (והתדרדרה סופית, צריך לומר). אפשר גם לעשות סידרת בת, או '24 ימים' או משהו דומה. חסרו לי בעונה הזו הצד הפוליטי והאוירה ה'פיקודית', שהיו בעונות הקודמות (בעיקר 2 ו-6), ונראה שיהיה מעניין לעשות סידרה בסיגנון הזה (היה משהו דומה ב'פנטגון', אבל שם היתה תחושה פטריוטית כבדה מדי). משהו שיעורר עניין בגבעת הקפיטול, כמו שהיה בעונות הקודמות של '24'.

poland1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif יום עצוב..

איו למה לצפות בינואר/פברואר.. לא נראה יותר פרומואים בזמן אמת, לא נהנה מהסדרה בזמן אמת.. לא משנה כמה הסדרה תחזור על עצמה, אפילו אם זה יקרה 15 עונות.. עדיין אני אהנה ממנה. אני אוהב את 24 ככה.. והם תמיד מצליחים להפתיע, גם בעונה השמינית. יום עצוב.. לא ציפיתי לפתוח עם הכותרת הזו את השבוע

למעלה