עונה 3 פרק 10 תוכנית I של שלב הדו קרב

Uri04

New member
בגלל זה העיבוד המוזר!
הם העתיקו את העיבוד של הקאבר, במקום של המקור (המצויין). אין לי ספק ששלומי בכלל לא מכיר את Keane.

xjoiq

New member

זוהי רשימת הקרבות להערב:
טום אטיאס VS יערה שאוליאן
שיראל ביתן VS שני קורט
דר ואורין VS דנה ליקוורניק
איציק קדם VS אלקנה מרציאנו
תמר עמר VS כנרת הנדלס

אין לי ספוילר לגבי תוצאות הקרבות...

ממה שנראה להערכתי לפחות 3 קרבות מצדיקים שימוש בפונקצית save מצד המנטורים האחרים(השני השלישי והחמישי).
החמישי בטוח יביא לשימוש ב-save

save היא פונקציה מצויינת שהוסיפו לדה וויס ישראל.
מתמודדים טובים לא יעופו כל כך בקלות עקב זה שמנטורים נעולים סובייקטיבית על מתמודדים מסויימים אחרים.

מכל עשרת המתמודדים שמופיעים היום מקווה שדנה ליקוורניק תישאר בתוכנית

xjoiq

New member

התוכן איננו ספוילרי הוא רק מקושר לנתון ספוילרי-

להערכתי מי שינצח בדו קרבים הערב(ויישארו אצל המנטורים המקוריים שלהם)הם
טום אטיאס
שני קורט
דר ואורין
אלקנה מרציאנו
תמר עמר(אבל אני לא ממש אופתע אם אביב יבחר בכנרת במקום-בכל זאת כנרת הנדלס מושכת רייטינג וסימפטיה ועשויה להתחבב חזק על הציבור מה גם שהיא אחת הטובות)

xjoiq

New member
ממש לא ברור

למה שלומי שם 2 מהכוכבות שלו בדו קרב על ההתחלה.

xjoiq

New member
מגיע לו שהוא מסתבך לבחור

הוא הכניס את עצמו לבור הזה.
מקווה שיהיה save למפסידה.

תשבצינה

New member
שני קורט היא זמרת אמבטיות.

לא התפעלתי ממנה בכלל...שיראל הרבה הרבה הרבה יותר טובה ממנה...

xjoiq

New member
באמת הגזמת

שיראל זמרת מקצוענית וגם מצוינת ותענוג לשמוע אותה
אבל שני קורט עם צבע קול חלומי וסופר קטיפתי והקול שלה נוטף רגש והתחברות לטקסט רק שהיא גולמית.
אבל בכל מקרה יש לה את זה והיא בהחלט שייכת לעולם השירה ואין לה במה להתבייש יחסית לזמרות קטיפתיות שקיימות בעולם.
היא רק צריכה להחליט שהיא עוברת את הקו מחובבנות למקצוענות ואז היא על הגל.
ייתכן שצבע הקול שלה לא דיבר אלייך ומזה נגזר כל מה שחשבת.

danlevin1

New member
מסכים

הקול של שני פשוט מעלף, היא הרבה יותר מחוברת לשירים ולקהל משיראל
אם ככה היא בתחילת הדרך , אז אני כבר מחכה לראות מה יהיה בהמשך
שלומי טעה בבחירה , אני שמח שמוש הציל אותה

Uri04

New member
אהבתי את הפרק הזה

תודות לאלוהי ה-save, לא נפרדנו הפעם מזמרות טובות כמו שני וכנרת.
האמת ששני קצת אכזבה אותי. היא היתה כל כך טובה עם השיר של שרה מקלכלן באודישן, והפעם היא היתה כל כך כבוייה וחסרת אמביציה. הדו קרב היה מוזר וחסר אנרגיה, לא מבין מה ההתפעלות הגדולה. הובכתי עבור שתיהן ועבור שלומי בפרט. נו טוב, לפחות שני תקבל עוד צ'אנס להוכיח עצמה בהמשך.

לא מסכים עם הביקורת שמוש ספג מאביב. הביצוע של הצמד יחד עם הבלונדה הרים את הבמה אחרי שני דו-קרבות חלשים ביותר, אבל דנה (הבלונדה. לא טעיתי בשם, נכון?) היתה מנייריסטית מדיי ולא זיהיתי בה כישרון יוצא דופן.

לא ממש מצפה לפרק הבא. אין בו אף זמר שאכפת לי ממנו/ממנה. עושה רושם שגם השנה זו תהיה עונה נשית במיוחד, וזאת דווקא אפלייה מתקנת מבורכת בהשוואה לקטל הואגינות בתכנית ההיא בזכיינית השנייה שאין להזכיר את שמה

trilliane

Well-known member
מנהל
הביצוע שלהן היה סביר רק כי לפניו היו שירים מרדימים להחריד

שכ"כ לא מתאימים לתחרות הזאת שבקושי הצלחתי להקשיב לביצועים... אז פתאום שיר קצת קצבי היה הקלה מסוימת... אם כי העיבוד לא היה טוב והביצועים צעקניים. של דנה היה מלא בעודף פוזה ושל דר ואורין פשוט לא מתאים להן בשיט. אבל זה בסדר, כי אחריו חזרו להרדים אותי...

יש לי שאלה

מה זאת הפרסומת הזאת של המתמודדים לפני כל דו-קרב?
לא הבנתי מה מנסים להגיד בזה.
לגבי התוכנית. חבל היו צריכים להציל את דנה.
מוש בהחלט יודע לענות לאביב. ואני חשבתי שהדו-קרב היה הרבה יותר מעניין מהשניים שקדמו לו

xjoiq

New member
זה נראה משהו ממש לא שייך על גבול המפחיד כאילו

רק חסר להוסיף לקולות שלהם אפקט מתכתי ואז זה יהיה ממש מושלם...
לא חשוב מה הטקסט כאילו האח הגדול(לא מהריאליטי)אלא מאיזשהו משטר אפל רוצה להפגין אוטוריטה שדעו שלפני שתנסו להנות אתם הצופים לא יותר מאשר נתינים שפוטים חסרי זהות וחשיבות.
&nbsp
וכן היו צריכים להציל את דנה
&nbsp
ובכלל מוש לא ברור למה הציב את הצמד לדו קרב מולה,הרי אין לו 12 מתמודדים יותר טובים מדנה שאף אחד אחר לא יכל להיות מוצב במקום.
למה צריך לייצר דו-קרבות שיהיו מוכרעים בנקודות ספורות.
הרי יש לו לפחות 7 מתמודדים בינוניים שהוא לבחור מהם שיעמדו הן מול הצמד והן מול דנה והן מול עוד 5 מתמודדים טובים לפי בחירתו ולהעביר את כל ה-7 להופעות החיות(יחד עם עוד 2 מה-save).

אני בכלל לא בטוחה שהמנטור

בוחר את הדו-קרב. נראה לי שההפקה עוזרת לו בבחירה, והרעיון הוא לבחור שני מתמודדים שהמנטור יגיד: " אני לא יודע במי לבחור" בכל הוורציות האפשריות.

ולגבי הפרסומת "אני דה וויס". זה מפחיד כמו שאמרת עם טקסט קלישאתי ברמות הזויות, ומעל הכל לא הבנתי את המטרה של זה.

Uri04

New member
נראה כמו משהו שנכתב ע"י יועצי התקשורת של נתניהו

גרוטסקי ביותר.

אז מה היה לנו?

תוכנית בסימן "ניגודים", בינונית מינוס.

בחירת השירים היתה פשוט משעממת (the scientist?tainted love? מאמי די?Somewhere Only We Know? יש את זה ביותר בנאלי?
)

הדו קרב הראשון אצל אביב הפגיש את טום אטיאס ואת יערה שאוליאן.
לא היה משהו של דואט, יערה היתה טובה יותר (אבל שניהם מתחרים "ממלאי מקום" לא כאלו שמגיעים לגמר ממילא. או ככה לפחות אני מקווה
)

שלומי הפגיש את שיראל ביתן (
) עם שני קורט.
הביצוע הטוב היחיד בתוכנית.
אבל זה לא הוגן- בשיראל קשה להתחרות - היא פשוט נהדרת. שני סבבה. לא בטוחה שאני הייתי מצילה אותה.

אצל מוש - דר ואורין היו נגד דנה.
הביצוע היה לא להיט בכלל.
דנה אכלה את הבמה (ואני לא מתחברת בכלל לכל המניירות האלו). היא היתה טובה בהרבה מהצמד. לא ברור איך לא הצילו אותה.
(אבל גם אני הייתי זוכרת חסד נעורים לצמד, האודישן שלהם היה אחד הטובים בתולדות התוכנית
)

אצל שרית ה"הפכים" היו איציק קדם ואלקנה מרציאנו. אלקנה מסלסל יפה יותר אין ספק.
(איך רואים ששרית רק רצתה להיפטר מ"מסלסל"? התירוץ שלה לדו קרב הזה:
לאיציק -"אתה שר ארצישראלי ואלקנה, אתה שר מזרחי ".
כן, ברור).

הדואט השני של אביב הפגיש את כנרת מול תמר.
לתמר יש קול מעניין והיא שולטת בו מעולה. כינרת נתנה הופעה מעולה, אבל עושה רושם שאביב למד מטעויות העונה שעברה - ומתחילת העונה הוא מכריז על הפייבוריטית שלו בנבחרת - תמר (לו הוא היה עושה את זה בשנה שעברה מתחילת העונה, אולי אופיר היתה זוכה ולא לינה). חוץ מזה, הוא ציפה שכינרת תהיה "אמנית מיוסרת" אבל לה, תכלס לא הפריעה התהילה, איזה אסון...

אז 2 מ8 ההצלות נוצלו אתמול.
ו2 נבחרות (אביב ושלומי) די סגורות לגבי הפייבוריטיות של המנטור לגמר...

danlevin1

New member
שיראל ממש לא

הפייבוריטית של שלומי שבת , יש את שובל עמיאל גם
שיראל זמרת טובה אבל משהו לא עובר , שני יותר מחוברת לטקסטים ולקהל , הקול שלה קטיפתי , נוגע
בך, שלומי עשה טעות
דנה בכלל לא הייתה טובה בהרבה מהצמד , והיה אחלה ביצוע , יותר טוב מרוב הביצועים בערב
ולא לשכוח שהפעם מההופעות החיות לקהל יש יותר השפעה בבחירת המתמודדים לגמר , אין יותר שלמנטור
חייב להיות אחד בגמר

וואו על טעם ועל ריח אין מה להתווכח -

כאילו לא ראינו אותה תוכנית:)
&nbsp
ראיתי את התוכנית אתמול והיום כשבאתי לסכם צפיתי שוב-
כן מחוברת לקהל או לא (לא מסכימה בכלל- היא פשוט הופיעה. רואים שהיא יודעת מה זה במה ואיך לדבר לקהל) הקול של שיראל פשוט מדהים.
אבל סבבה (אישית לא התלהבתי משובל , היא נשמעת כמו ילדה קטנה, ככה שלא ברור לי למה שהיא תהיה פייבוריטית של מישהו) - צריך לראות את הדינימקה בינו לבין שובל.
אם לשלומי יש שכל, הוא ימשיך עם שיראל לגמר.
&nbsp
הביצוע של דנה והצמד לא היה כזה שזכרתי משמיעה ראשונה (רק זכרתי שאביב ושרית קטלו) והיום בשמיעה חוזרת - זה פשוט לא היה טוב.
&nbsp
(בטוח שלא חייב להיות לכל מנטור רק מתמודד אחד בגמר? אז מה הטעם ב"תחרות" אם ככה?)

למעלה